Новини високих технологій
» » Папка AppData/Skype - навіщо потрібна? Секрети роботи

Папка AppData/Skype - навіщо потрібна? Секрети роботи

13-09-2017, 15:03
1 032
Будь-який додаток для ПК після установки залишає на жорсткому диску якісь свої файли. Це цілком нормальне явище. Windows влаштована так, що всі основні налаштування програм зберігаються в одному місці. Таке явище значно полегшує роботу з софтом. Найчастіше, вирішуючи якісь проблеми з програмами, доводиться контактувати з папкою AppData. Skype нерідко вимагає звернення саме до цього розділу в операційній системі при збої і неполадки. Але навіщо потрібна ця папка? Що в ній знаходиться? Як використовувати згаданий раніше шлях щодо "Скайпу"?Що таке AppData?

Для початку розберемося, навіщо взагалі потрібна папка AppData. Які дані вона зберігає? Висловлюючись простою мовою, тут будуть зберігатися різні дрібні, але важливі для роботи програм, складові. Налаштування, історії, збереження, закладки і так далі. Розмір цієї папки з часом збільшується. Спочатку вона прихована. Але її відображення легко включити.

AppData і "Скайп"

AppData/Skype - це адреса, за якою досить часто проходять всі сучасні користувачі "Скайпу". Месенджер зберігає тут важливу для людей інформацію. Тому з згаданої папкою доведеться постійно контактувати. Особливо, якщо виникає необхідність виправлення помилок, а також збереження листування. В AppData/Skype можна знайти: налаштування програми; папки з іменами користувачів, які пройшли авторизацію на ПК в Skype; історію дзвінків, листування, передачі файлів. Все це буває дуже корисно. Але при певних обставинах. Починаючим користувачам навряд чи знадобиться коли-небудь шукати AppData/Skype.


Основне застосування

Для чого може знадобитися згадана раніше папка? Як ми вже з'ясували, вона містить основну інформацію про "Скайп" і користувачів, які працювали з додатком на конкретному пристрої. За допомогою AppData/Skype можна: здійснити повний скидання налаштувань програми; очистити історію дій і повідомлень в месенджері; зберегти історію спілкування; перенести списки контактів в безпечне місце; видалити логін людини з лода авторизації; приховати дані про те, що під конкретним ім'ям здійснювалася робота в "Скайпі". Насправді, все дуже просто. Крім того, людина зможе по вказаній папці дізнатися, під якими логінами працювали за комп'ютером. Іноді це буває дуже корисно.
Папка AppData/Skype - навіщо потрібна? Секрети роботи

Видалення налаштувань

Тепер трохи про практичне застосування AppData/Skype. Apps - розділ, до якого практично ніхто не заглядає. Тут зберігаються дані програми і його деякі налаштування, але не найважливіші. Почнемо з видалення параметрів Skype. Дана процедура може стати в нагоді, якщо месенджер не запускається. Щоб скинути налаштування програми, необхідно: Запустити Windows і натиснути Win + R. У що з'явилася рядку написати %appdata%skype. Виконати команду. Знайти shared.xml і виділити її. Видалити документ. Тепер можна перезапускати Skype і відновлювати роботу з месенджером. Швидше за все, помилки будуть усунені.

Користувачі та AppData/Skype

Але і це ще не все. За допомогою згаданих раніше папок людина може дізнатися, хто заходив в "Скайп" з його комп'ютера, а також провести видалення людини з лода авторизації програми.

Для цього потрібно дотримуватися невеликий інструкції. Вона виглядає приблизно таким чином: Відкрити командний рядок через "Пуск" або раніше вказане поєднання клавіш. Написати %appdata%skype. Клацнути по кнопці "Виконати". Можна просто натиснути "Enter" на клавіатурі. У вікні можна вивчити всіх користувачів, які пройшли на ПК авторизацію в "Скайпі". Для очищення лода входу виділити папку з ім'ям користувача, чий профіль не хочеться бачити. Натиснути Del на клавіатурі. Погодитися з попередженням. Важливо розуміти, що після виконаних дій вся історія листування користувача і його дані буде видалено. Тепер зрозуміло, навіщо потрібен адреса AppData/Skype. Дана папка може стати в нагоді в багатьох випадках. Нічого складного. Удачі!
Цікаво по темі
Skype не вдалося встановити з'єднання - що робити? Причини збою і їх усунення
Skype не вдалося встановити з'єднання - що робити? Причини збою і їх усунення
Як і будь-яке інше додаток, що використовує для роботи інтернет, Skype іноді не запускається. Що робити, якщо користувач побачив повідомлення "Не
Вилітає "Скайп" при запуску - що робити?
Вилітає "Скайп" при запуску - що робити?
"Скайп" - програма, яка використовується багатьма людьми для спілкування. Але іноді він не запускається і вилітає. Що робити в цьому випадку?
Як дізнатися логін в "Скайпі" і використовувати його
Як дізнатися логін в "Скайпі" і використовувати його
Skype - програма, призначена для спілкування та обміну файлами. Величезну роль для нього грають логін і пароль. Як їх впізнати? Навіщо потрібні ці
Як на сайті EA створити обліковий запис?
Як на сайті EA створити обліковий запис?
Ігрова індустрія активно розвивається, і компанії-розробники залучають до своїх продуктів все більша кількість геймерів. Щоб створити єдину базу
AppData: де знаходиться на Windows 7 і інших версіях системи? Що це за каталог і за що він відповідає?
AppData: де знаходиться на Windows 7 і інших версіях системи? Що це за каталог і за що він відповідає?
Директорія AppData багатьом користувачам не дає спокою, оскільки дуже часто при зміні налаштувань або ...
AppData: що це за тека?
AppData: що це за тека?
В операційній системі Windows приховано безліч таємниць. Деякі з них є більш цікавими, ніж інші. Якщо взятися за їх розплутування, то можна отримати