Як на сайті EA створити обліковий запис?

389 0 Новини високих технологій

Ігрова індустрія активно розвивається, і компанії-розробники залучають до своїх продуктів все більша кількість геймерів. Щоб створити єдину базу своїх фанатів і потенційних клієнтів, а також упорядкувати покупки у власних інтернет-магазинах, деякі фірми пропонують користувачам пройти процес реєстрації на власних ресурсах. Наприклад, так надходить корпорація Electronic Arts – EA. Створити обліковий запис на сервері цієї компанії користувачам необхідно в ряді випадків. Розглянемо це питання докладніше.


Як на сайті EA створити обліковий запис?

Чому вигідно в EA створити новий обліковий запис?

Отже, по-порядку. По-перше, це дасть можливість купувати ігри в фірмовому магазині EA. Створити обліковий запис – значить отримати доступ до величезної бібліотеці безкоштовних і платних шедеврів даної індустрії за авторством розробників, що належать Electronic Arts. Це - великий плюс. По-друге, обліковий запис дає можливість грати в онлайн-режимі в безліч ігор EA: Need For Speed, Battlefield, Battlefront і т. д. Справжній рай для геймерів!
Як на сайті EA створити обліковий запис?

Як на сайті EA створити обліковий запис?

Все дуже просто. Для того щоб зареєструвати обліковий запис на сайті Electronic Arts, необхідно зайти на офіційну сторінку компанії та знайти в самому верху справа іконку з людським силуетом. Після натискання на неї, висунеться шторка з двома вікнами. Потрібно вибрати вікно «реєстрація». Система зажадає введення поштової адреси. Потім знадобиться ввести свій логін/ник/публічний ID, під яким гравці EA Networks вас будуть знати. Далі необхідно придумати пароль, підтвердити його, вибрати таємний питання і, відповідно, відповідь на нього, позначити країну перебування та дату народження. Після чого залишається лише поставити галочки навпроти пунктів, виставляють ряд умов користувачеві. Краще прочитати, з чим саме ви погоджуєтесь при реєстрації. Потім система запропонує оформити профіль за допомогою аватара і все: аккаунт готовий до використання. Можна починати купувати ігри та брати участь в мультиплеєрних змаганнях. Тепер ви знаєте, як в EA створити обліковий запис. Абсолютно нічого складного!

Популярі новини
Загрузка...