Новини високих технологій
» » Установка Mac OS на VirtualBox: докладна інструкція

Установка Mac OS на VirtualBox: докладна інструкція

12-05-2017, 11:41
823
На даний момент конкурують між собою дві гігантські корпорації Microsoft і Apple, причому в різних сферах, починаючи від мобільних телефонів і закінчуючи комп'ютерами. Детальніше говорячи про ПК, можна розділити дві найбільш поширені ОС: Windows і OS X. Будь-яка людина так чи інакше стикався з ОС Windows, так як вона дуже поширена і є майже на кожному ПК, чого не скажеш про OS X, яка може нормально працювати лише на комп'ютерах, випущених компанією Apple. Але є такі користувачі, які хотіли б спробувати дану ОС. Як встановити Mac OS на VirtualBox? Для цього нам буде потрібна програма під назвою VirtualBox, яка допоможе встановити OS X швидко і нескладно.


Обладнання

Установка Mac OS на VirtualBox - штука складна, але нам знадобиться, щоб ваш персональний комп'ютер був готовий працювати з такою ОС і виконував всі необхідні мінімальні вимоги. Нам знадобиться: ПК з 64-bit Windows, щоб встановити Mountain Lion, 2 ядра в процесорі і мінімум 4 ГБ оперативки. Якщо ж ви використовуєте 32-bit систему, то нічого страшного, у вас ще є можливість встановити Mac OS Snow Leo. VirtualBox - це, напевно, єдина у своєму роді програма, яка може встановлювати так якісно ОС, причому вона повністю безкоштовна. Не варто забувати про те, що якщо вам будуть потрібні USB в системі OS X, то для цього вже знадобиться інша програма – VirtualBox Extension Pack. Mountain Lion, причому потрібний вам ISO-образ. На жаль, ви не зможете використовувати офіційний інсталятор Mountain Lion, тому що він тут не підійде, але замість нього вам потрібно буде завантажити відредаговану хакерами версію OS X, по-іншому вона називається дистрибутивом. У вас не виникнуть проблеми з тим, щоб її завантажити, так як всім відома хакерська команда Olarila вже виклала безліч версій. Знайти їх можна не тільки в пошуковику Google, але і з допомогою торрента. HackBoot1 і HackBoot2 — спеціальні ISO-файли, які допоможуть вам у вашій установці. Hackboot 1 допомагає вам запустити програму, яка встановлює OS X, а Hackboot2 - Mountain Lion. MultiBeast4 – програма, яка налаштовує аудіо і багато інші функції. Завантажити її можна зареєструвавшись на сайті Tonymacx86.com, причому вам нічого не потрібно буде платити. Якщо у вас є все необхідне, встановлення Mac OS на VirtualBox пройде добре.


Встановлюємо Mac Os на VirtualBox

Перед тим як встановлювати OS X, що вам потрібно налаштування VirtualBox, щоб взломана версія змогла працювати без запинок. Запустіть програму і клацніть по кнопці «Створити». Далі введіть ім'я, наприклад OS X. В розділі "Тип" виберіть Mac OS X, а у версії Mac OS X (64-bit).

Установка і настройка VirtualBox

Натискаємо «Вперед». Зараз перед вами досить важливий момент, який визначить всю подальшу працездатність вашої машини - виділення оперативної пам'яті. Головним фактором при виборі є ваша власна оперативка, якщо у вас 8 або 16 ГБ, 2-х буде предостатньо, але краще не скупитися, так як це буде позначатися на швидкості роботи, так що самим оптимальним варіантом буде 4 або 6 ГБ.
Йдемо далі по запропонованому шляху і тиснемо на розділ «Створити новий віртуальний жорсткий диск». Необхідно створити новий диск, причому у форматі VDI з динамічним виділенням пам'яті. Після всіх цих маніпуляцій VirtualBox поверне вас на головний екран. Тепер нам потрібно її відредагувати, так що клацаємо ПКМ (правою кнопкою миші) по тільки що створеному віртуальному диску і клікаєм по розділу "Налаштувати". Переходимо в розділ «Система» і знімаємо позначку з пункту «Увімкнути EFI». Потім вибираємо розділ «Носії». Натискаємо на іконку CD-диска, де написано «Порожньо», на панелі «Носії інформації». Потім натискаємо на значок КОМПАКТ-диска, проте вже праворуч, і кількома там, де написано "Вибрати спосіб оптичного диска". Знайдіть файл HackBoot1 ISO, який у вас вже є, і натисніть ОК. Після всього цього ваша віртуальна машина готова до встановлення. Також переконайтеся, що ваш ISO Mountain Lion підходить, і переходьте до наступного пункту.

Установка Mac OS на VirtualBox Windows 10

Установка Mac OS на VirtualBox: докладна інструкція
Далі - краще. Вас чекає установка Mac OS на VirtualBox, вже на саму віртуальну систему. Після всіх ваших маніпуляцій переходьте до встановлення: запускайте VirtualBox і виконайте все, що написано нижче: Вибираємо вашу OS X і запускаємо її. Далі висвітиться екран завантаження з HackBoot-іконкою. У нижньому куті вікна VirtualBox натискаємо на значок CD, після чого з'явиться віконце, в якому натисніть «Вибрати образ оптичного диска». Натискаємо на той образ, який ви тільки що завантажили і який підходить для ваших маніпуляцій з Mountain Lion. Клікаємо по установникові OS X. Потім переходимо назад до завантажувального екрану HackBoot і натискаємо клавішу F5. Після цього програма повинна перезавантажитися і вивести на установку OS X DVD. Далі просто йдіть по пунктах, які будуть запропоновані системою. Трохи пізніше ви перейдете в спеціальне вікно для продовження установки OS X. Далі вам запропонують вибрати мову і погодитися з умовами використання. Однак є ймовірність того, що OS X не зможе знайти жодного жорсткого диска необхідного формату. Не турбуйтеся, це можна виправити. Переходимо в меню і вибираємо «Утиліти» -> «Дискова утиліта». Суть в тому, що Mac OS X повинен бути встановлений тільки на абсолютно чистий диск, тобто відформатований. Скористайтеся Дискової утилітою", щоб ваш диск був повністю чистий, той самий, який ви створили в VirtualBox для того, щоб встановити Mountain Lion. Отже, перейшовши в дискову утиліту, натискаєте на ваш HDD від VirtualBox і форматуєте його. Після того як "Дискова утиліта" завершить форматування, зліва повинен буде висвітиться відформатований диск. Ви виходите з "Дискової утиліти" і продовжуєте установку OS X. Далі просто переходьте по пунктах. Все це у вас не займе багато часу - хвилин 20. Після завершення установки перед вами з'явиться віконце з білим текстом. Далі ви просто закриваєте вашу машину.

Останній етап

Ви на фінішній прямій! Тепер у вас на РС є OS X, однак її ще необхідно налаштувати, щоб графіка, дозвіл екрану і аудіо були працездатними. Для цього вам потрібно виконати наступні кроки.

Правимо неполадки аудіо за допомогою програми MultiBeast

Виробляємо запуск VirtualBox. Шукаємо вашу систему OS X, клікаєм по ньому ПКМ і натискаємо на пункт «Налаштувати», далі йдемо до знайомого вам розділу "Носії". Натискаємо на іконку, яка розташовується праворуч від вікна, і натискаємо по ISO-файлу HackBoot2. Запускаємо його для того, щоб перезавантажити вашої тільки що встановлену систему. Далі перед вами з'явиться меню завантаження HackBoot, однак у цей раз у вас буде можливість завантажити вашу ОС. Клікаємо по ній і натискаємо Enter.

Перший запуск OS X в VirtualBox

Через кілька хвилин перед вами висвітиться фірмова заставка Mountain Lion. Першим ділом відкриваємо браузер Safari, шукаємо сайт Tonymacx86.com і завантажуємо MultiBeast, як це було розписано в розділі «Обладнання». Але для того щоб завантажити з цього або будь-якого сайту буде потрібно дозвіл системи. Його можна получть відкривши "Системні налаштування" -> "Захист та безпека" і натиснувши по замку, що знаходиться в лівому куті вікна, потім вводимо свій пароль, в розділі «Дозволити завантаження програм з:» вибираємо пункт «З будь-якого джерела». Це дозволить вам запустити MultiBeast на вашому Mac OS X. Запускайте Multibeas. Клікайте по кнопці Continue і почекайте, поки установка Multibeast закінчиться. Процес установки недовгий - всього кілька хвилин.

Запускаємо OS X без HackBoot

Не всі хочуть кожен раз заходити в HackBoot, щоб завантажити OS X, для цього вам всього лише треба видалити один файл з розширенням kext. Потрібно буде відкрити Finder і вибрати "Перехід" -> "Перехід до папки". Забиваємо туди шлях /System/Library/Extensions і клікаєм по Enter. Шукаємо в цій папці файл AppleGraphicsControl.kext і видаляємо його. Це дозволить вашій машині завантажуватися без використання ISO-файлу HackBoot. Вийміть HackBoot CD і перезавантажте віртуальну машину. Тепер ви зможете нормально завантажувати і встановлювати файли з інтернету і адекватно відтворювати аудіо на вашому Mac OS X. Вітаємо!

Запускаємо OS X Windows

Нарешті все закінчилося, тепер просто перезавантажте вашу OS X і радійте своїм досягненням і робочим відтворенням аудіо. Ви зможете встановити всі ваші програми, налаштувати мишу і клавіатуру, загалом, OS X у вашому розпорядженні. Зараз ви виконали всю неважку роботу по установці OS X на Windows без будь-яких труднощів, продовжуйте в тому ж дусі покращувати свій комп'ютер.
Цікаво по темі
VMDK - чим відкрити файл
VMDK - чим відкрити файл
У даному матеріалі ми поговоримо про розширення VMDK. Чим відкрити матеріали такого типу також докладно розглянемо нижче. Мова йде про файл диска
Parallels Desktop для Mac: установка, налаштування, основні особливості програми
Parallels Desktop для Mac: установка, налаштування, основні особливості програми
Короткий огляд самого просунутого рішення для віртуалізації операційних систем на платформі від Apple.
Як додатки перемістити на карту пам'яті? 3 дієвих способи
Як додатки перемістити на карту пам'яті? 3 дієвих способи
Багато власників сучасних гаджетів намагаються всіма силами розширити пам'ять у своєму пристрої. На жаль, 4-8 ГБ вбудованої пам'яті не вистачає