Новини високих технологій
» » Способи, що роз'яснюють, як встановлювати моди на "ГТА: Сан-Андреас"

Способи, що роз'яснюють, як встановлювати моди на "ГТА: Сан-Андреас"

24-01-2017, 22:12
1 440
У даній статті мова піде про те, як встановлювати моди на "ГТА: Сан-Андреас". Встановлення модів - це хороший спосіб різноманітити ігровий процес. За допомогою даного методу вийде видозмінити безліч елементів як самого інтерфейсу гри, так і окремих конфігурацій, таких як текстури, моделі та багато іншого.

Підготовчий етап

Способів, як встановлювати моди на "ГТА: Сан-Андреас" безліч. Це можна робити як за допомогою різноманітних допоміжних програм, так і способом простої заміни файлів в директорії гри. І якщо в другому випадку ніяких маніпуляцій перед установкою модів робити не потрібно, то в першому це необхідно. Отже, перед тим як встановлювати моди на "ГТА: Сан-Андреас", потрібно буде завантажити деякі програми, які допоможуть здійснити ту саму установку. Першою представленої програмою буде Crazy IMG Edition. Саме вона стане в нагоді в роботі з файлами розширення dff і txd. Також завантажте та встановіть програму TXD Workshop для того, щоб можна було працювати з модами на приціл.

В цілому цього буде достатньо. Тепер же сміливо переходимо до того, як встановлювати моди на "ГТА: Сан-Андреас".

Де брати моди?

Також потрібно зачепити тему, звідки краще брати моди. Адже кожен знає, що завантажуючи щось з інтернету, ви завжди ризикуєте занести на свій комп'ютер вірус. Сайтів, на яких розміщуються моди, повно і не кожен може похвалитися чистотою свого наповнення. Часто буває так, що в архів з модом поміщається ще й шкідливе програмне забезпечення. Зараз ми розповімо, звідки завантажувати цей архів без ризику для комп'ютера. Розглянемо три сайту, які можуть пишатися наданими послугами, адже, завантажуючи вміст, ви ніколи не занесете вірус на свій комп'ютер. Ось ці сайти: GTAViceCity, LibertyCity і AR Mods. Ще варто відзначити, що можна скачувати "ГТА: Сан-Андреас" з встановленими модами.

Установка мода: перший спосіб

Тепер переходимо безпосередньо до того, як правильно встановити мод на гру "ГТА: Сан-Андреас". Зараз буде представлений перший спосіб установки, але не єдиний. Метод найпростіший і в освоєнні не потребує, але все ж таки є сенс про нього тут розповісти, щоб не залишалося додаткових питань.

Для прикладу розглянемо установку мода на зброю, який буде завантажено з сайту GTAViceCity. Цей метод буде мати на увазі установку з допомогою автоматичного лаунчер, який всю роботу робить за вас. Отже, коли користувач увійшов на сайт, то на панелі зліва в розділі "ГТА: Сан-Андреас" слід вибрати в полі "Файл" пункт "Зброя". Тепер варто знайти і викачати потрібний вам мод. Як можна помітити, далі буде завантажуватися архів. Після завантаження його можна навіть не розпаковувати. Просто відкрийте і натисніть подвійним кліком по файлу з розширенням exe. Перед вами з'явиться вікно автоматичної установки мода. Все, що вам потрібно зробити, це у відповідному полі вказати шлях до папки з грою. Після того, як ви це зробите, залишається натиснути кнопку "Встановити". У разі якщо все пройшло успішно, користувача повідомлять листом. Після цього можна сміливо закривати інсталятор і запускати гру.

Установка мода: другий спосіб

Тепер переходимо до другого способу встановлення модів. На відміну від першого, він буде дещо складніше, проте зустрічаються такі моди набагато частіше, тому розглянути його потрібно буде обов'язково. А ми будемо розглядати на прикладі "ГТА: Сан-Андреас", як встановлювати моди машин. В цей раз для завантаження мода скористаємося сайтом LibertyCity. Отже, перейдемо на нього і завантажимо з відповідного розділу мод на машину.
Коли архів завантажений на комп'ютер, відшукайте його і розархівуйте в зручне місце. Шлях до файлів обов'язково запам'ятайте, оскільки пізніше доведеться його вказувати. Тим часом потрібно відкрити завантажену програму під назвою Crazy IMG Tools, про яку йшлося в початку статті. У вікні, натисніть на поле "Файл", що розташовується на верхній панелі. У меню виберіть вкладку "Відкрити". Зараз потрібно прокласти шлях до файлу з директорії гри до GTA3. Щоб його відшукати, увійдіть в папку з грою і перейдіть в локацію Models - саме там і знаходиться шуканий об'єкт. Виділіть його і натисніть кнопку "Відкрити".
Тепер на верхній панелі потрібно вибрати пункт "Правка", а в меню - "Додати з заміною". Перед вами знову відкриється вікно. В цей раз слід прокласти шлях до скачаним раніше файлів, які ми разархивировали. Отже, переходимо в папку, де вони розташовуються, виділяємо і натискаємо на кнопку "Відкрити". Тепер нам потрібно перезібрати архів заново. Для цього натисніть кнопку "Файл" і клацніть по однойменному пункту. Система обов'язково задасть питання, чи точно ви впевнені, що хочете перебудувати архів. Слід вибрати відповідь "Так" і у вікні натиснути кнопку "Зберегти". Таким чином користувач підтверджує заміну. Вам залишилося лише почекати, поки процес завершиться. Про це буде свідчити напис "відкритий Архів", яка показується в нижньому лівому куті вікна. Якщо це так, то закривайте вікно і запускайте гру - мод успішно встановлений. До речі, таким же способом можна встановити мод "ГТА: Сан-Андреас" - паркур і ваш герой в грі навчиться виконувати красиві акробатичні трюки.

Установка мода на приціл

Наступний вид установки мода буде пов'язаний з прицілом. З допомогою нижчеописаних маніпуляцій ви запросто зможете змінити іконку прицілу на свій смак. Отже, першим ділом увійдіть на сайт з даним видом модів. В нашому випадку на Improve3d Crosshairs. Виберіть потрібну категорію і завантажте на свій комп'ютер PNG-картинку. Обов'язково запам'ятайте, куди ви зберегли файл.
Тепер потрібно буде скористатися програмою TXD Workshop, яка була представлена на початку статті. Відкривши її, натисніть на Open TXD, яка розташовується на верхній панелі. У вікні потрібно прокласти шлях до вже знайомої папці Models, яка знаходиться в кореневій папці гри. Там на цей раз потрібно вибрати файл hud.txd. Тепер в основному вікні програми з'явилися всі іконки, що зустрічаються в грі. Нам потрібна лише одна - іконка прицілу, відшукайте її під назвою siteM16. Далі виберіть об'єкт і натисніть на кнопку "Імпорт". В результаті відкриється вікно. У ньому потрібно прокласти шлях до викачаного прицілу. Натисніть "Відкрити", і приціл заміниться. Залишається лише використати кнопку "Зберегти TXD".

Зміна шрифтів у грі

В цілому про встановлення модів ми поговорили, але наостанок можна побіжно згадати, як можна встановити нові шрифти в гру. Операція ця досить проста і з нею впорається абсолютно будь-який користувач, принаймні, ніяких додаткових програм завантажувати не потрібно. Отже, відшукайте в Мережі якийсь шрифт для гри і завантажити його на свій комп'ютер. Прослідкуйте, щоб він називався fonts з розширенням txd. Тепер відкрийте папку з грою і перейдіть в Models. Тепер скопіюйте з заміною скачаний файл в цю папку. Так в кілька кліків шрифт у грі був змінений на новий.
Цікаво по темі
Як на "ГТА: Сан-Андреас" встановити скін: інструкція
Як на "ГТА: Сан-Андреас" встановити скін: інструкція
У цій статті мова піде про те, як на "ГТА: Сан-Андреас" встановити скін, який видозмінить головного персонажа. Ми детально розберемо, де його можна
Програми iObit: як видалити їх повністю
Програми iObit: як видалити їх повністю
У цій статті мова піде про програму iObit, як видалити повністю вручну і з допомогою допоміжних програм. В цілому відразу варто обмовитися, для тих
Як видалити "Медіа Гет": три різних способи
Як видалити "Медіа Гет": три різних способи
У цій статті ми поговоримо про те, як видалити "Медіа Гет" з "Віндовс 7". Докладно розберемо всі можливі варіанти видалення, і до кожного з них буде
Найшвидша машина в "ГТА: Сан Андреас". Топ надшвидкісних машин
Найшвидша машина в "ГТА: Сан Андреас". Топ надшвидкісних машин
У статті описані характеристики кращих машин гри "ГТА: Сан Андреас", де знаходяться ці машини і так далі. Не розглядаються автомобілі, додані модами.
Як встановити моди на "Мафію-2". Покрокова інструкція
Як встановити моди на "Мафію-2". Покрокова інструкція
Фанатам гри "Мафія-2" досить часто хочеться спробувати що-небудь нове в проходженні. І скачування і установка додаткових модів можуть допомогти з