Новини високих технологій
» » VMDK - чим відкрити файл

VMDK - чим відкрити файл

24-04-2017, 21:31
569
У даному матеріалі ми поговоримо про розширення VMDK. Чим відкрити матеріали такого типу, також докладно розглянемо нижче. Мова йде про файл диска віртуальної машини. Розробником даного рішення виступає VMware.

Опис

Файл VMDK отримав своє назва від словосполучення Virtual Machine Disk. Цей елемент призначений для застосування у віртуальних машинах на правах образу диска. Нас цікавить формат файлу є документованим і відкритим. За змістом і структурою він схожий з жорстким диском. Віртуальний носій може складатися з єдиного або декількох файлів цікавить нас формату. Можна, наприклад, вказати, що віртуальний диск слід розділити на частини з об'ємом в 1 Гб. У такому випадку кількість файлів безпосередньо залежить від розміру носія. Зацікавив нас файл може містити дані про розділи диска.


Основне рішення

Отже, перед нами файл у форматі VMDK. Чим відкрити його, допоможе розібратися додаток VMware Workstation. Мова йде про інструмент, який дозволяє на одному персональному комп'ютері запустити одночасно кілька операційних систем. Для цього програма емулює окремий ПК. В результаті з'являється можливість робити з ними практично будь-які дії, доступні для звичайного комп'ютера. Зокрема, мова йде про установці додатків і операційних систем. Дане програмне забезпечення дозволяє проводити тестування різноманітних рішень під управлінням будь-яких доступних ОС. При цьому не доведеться порушувати роботу основної, вже встановленої на комп'ютер платформи. Можливий одночасний запуск додатків на різних операційних системах без перезавантаження комп'ютера. Можна тестувати, а також виправляти нові програми в особливій середовищі.


Інструмент дозволяє продемонструвати сумісність програми з різними платформами. Є можливість створення еталонної архітектури до її впровадження у виробничі середовища. Інструмент дозволяє консолідувати віртуальні комп'ютери. Актуальними версіями цієї програми підтримуються 64-бітні платформи. Для операційної системи MacOS був створений окремий інструмент, який називається VMware Fusion. Мова йде про програмне забезпечення, створеному, для того, щоб в умовах середовища X була можливість запустити програми, створені для інших платформ. Додаток значно розширює можливості операційної системи Mac. Можна максимально оптимізувати роботу програм, створених для сторонніх платформ. Простий інтерфейс робить роботу зручною і швидкою. Також можна задіяти унікальні можливості середовища Mavericks, доступні в Windows. Зокрема, користувач Mac може експлуатувати кілька моніторів, які підключені до комп'ютера. Описаний інструмент дозволяє насолодитися можливостями Windows. Програма використовує з успіхом обчислювальні потужності процесорів і оптимізовані модулі. Таким чином, додатки Windows стабільно працюють спільно з програмами для Mac.

Інші варіанти

Продовжуємо розмову про формат VMDK. Чим відкрити файли такого типу ви вже знаєте, однак описане вище рішення не є єдиним. Нам також може допомогти одну з наступних програм: VMware Player, WinMount, Sun xVM, VMware Server, Suse studio, QEMU, Oracle VirtualBox, Parallels Workstation, Gilles Vollant WinImage. Тепер ви знаєте, що таке VMDK, ніж відкрити його, також обговорили.
Цікаво по темі
INDD - чим відкрити файл
INDD - чим відкрити файл
Сьогодні ми поговоримо про формат INDD. Чим відкрити його, докладно розглянемо далі. Мова йде про документі InDesign. Розробником даного формату є
ACCDB: чим відкрити файл
ACCDB: чим відкрити файл
Сьогодні ми опишемо розширення файлу .ACCDB. Чим відкрити подібний формат, а також які його функції - обговоримо далі. В даному випадку перед нами
MSG: чим відкрити файл?
MSG: чим відкрити файл?
У даному матеріалі ми поговоримо про формат MSG. Чим відкрити подібні матеріали, а також як їх призначення, ми розповімо далі. Мова йде про
ODG: чим відкрити файл
ODG: чим відкрити файл
У даному матеріалі буде описано розширення ODG. Чим відкрити файли такого типу, а також для яких цілей вони створені, розповімо далі. Мова йде про
SIG - чим відкрити файл?
SIG - чим відкрити файл?
У пропонованому матеріалі ми опишемо файл SIG. Чим відкрити папку і які її особливості, розглянемо далі. Мова йде про файл електронного підпису.