Як відновити на "Андроїд" віддалений файл: інструкція

772 0 Новини високих технологій

Ця стаття відповідає на питання про те, як відновити "Андроїд" віддалений файл. Вона буде корисна тим користувачам, які випадково видалили документ, відформатували флешку або зробили Hard Reset.

Чому для Android необхідні спеціалізовані інструменти?

Раніше пристрої з ОС Android на борту після підключення до ПК визначалися ним як USB-флешка. Це давало можливість використовувати для відновлення інформації ті ж програми, що і на ПК, наприклад R-Studio або Recuva. Сьогодні передача файлів на смартфони здійснюється за MTP-протоколу. У рідкісних випадках можна зустріти звичний тип доступу.


Як відновити на "Андроїд" віддалений файл: інструкція
З-за цього відновлення видалених файлів на "Андроїд" старими способами малоефективне або взагалі неможливо. Після операції Hard Reset повернути дані майже нереально. Під час очищення після скидання пам'яті використовуються складні алгоритми. Іноді погіршує справу шифрування, яке включається на деяких моделях за замовчуванням.

EaseUS Mobisaver

Додаток Mobisaver поширюється безкоштовно. Посилання для завантаження знаходиться на офіційному ресурсі розробника. Програма підтримує всі популярні редакції Windows, починаючи з XP. На сьогоднішній день Mobisaver - краща утиліта у своєму класі. Перш ніж відновити файли, видалені з корзини, утиліту необхідно проінсталювати. Хоча всі повідомлення інсталятора виводяться на англійській мові, розібратися в процесі зможе будь-хто. Досить натискати на Next. Ніякого додаткового або рекламного ПЗ в інсталятор не вбудовано.

Основні особливості Mobisaver

На офіційному сайті програми вказані наступні опції:
 • Підтримка популярних марок телефонів.
 • Відновлення документів внутрішньої пам'яті і SD-карті.
 • Надання докладного звіту про видалених файлів і відновлення тільки обраних користувачем.
 • Підтримка версій ОС Android від 2.3 до 5.0.
 • Відновлення журналів викликів, книги контактів, повідомлень і збереження інформації в контейнерах HTML, CSV, VCF.
 • Як відновити на "Андроїд" віддалений файл: інструкція  На сайті є і платна версія програми, але інформація про додаткових опціях не надана.

  Підготовчі операції

  Для правильної роботи всіх функцій додаток вимагає установки на мобільний пристрій root. До того як відновити файли на "Андроїд", в конфігурації телефону необхідно активувати перемикач "Режим відладки". Він знаходиться у налаштуваннях розробника головного меню. Якщо включити режим відладки не виходить, ознайомтеся з офіційною інструкцією або з відгуками інших користувачів, присвяченими вашої моделі телефону. Запустіть Mobisaver, після чого підключіть смартфон до ПК. Коли кнопка Start в основний області утиліти загориться, натисніть на неї. На екрані телефону з'явиться запит на доступ. Відповідайте ствердно. Після чого смартфон запропонує надати root-права утиліті. Відповідайте, що ви згодні. Після цього відразу ж почнеться сканування. Під час цього буде виконаний пошук видалених документів, контактів, повідомлень.

  Як відновити на "Андроїд" віддалений файл?

  Час сканування залежить від обсягу пам'яті пристрою. Якщо телефон включає в себе сховище розміром більше 15 Гб, цей процес займе від 20 хвилин. Результат сканування відображається на дисплеї ПК. Всі документи будуть показані зручно відсортованому переліку. Щоб переглянути лише стерті файли, натисніть кнопку з текстом Only deleted items.
  Як відновити на "Андроїд" віддалений файл: інструкція
  Як відновити на "Андроїд" віддалений файл? Виділіть потрібні документи і натисніть на кнопку Recover. У підсумку програма скопіює файли на накопичувач комп'ютера.

  GT Recovery

  GT Recovery - повністю безкоштовний продукт. Його функціонал абсолютно ідентичний EaseUS Mobisaver. Головна відмінність GT Recovery в тому, що додаток встановлюється на сам смартфон. Підтримуються файлові системи FAT і EXT. Для роботи потрібні root-права. Завантажити програму можна в магазині додатків Google.

  7-Android Data Recovery

  7-Data - ще одна програма, що дозволяє виконати безкоштовне відновлення видалених файлів. Утиліта вміє працювати з картами SD та внутрішньою пам'яттю мобільних пристроїв. Установка зажадає від користувача лише кілька разів натиснути Next і, якщо необхідно, змінити каталог для інсталяції.
  Як відновити на "Андроїд" віддалений файл: інструкція
 • Включіть в телефоні Режим відладки", запустіть утиліту і підключіть пристрій до ПК.
 • Відповідайте ствердно на питання у спливаючому вікні на екрані смартфона.
 • Натисніть на "Далі" в головному вікні утиліти.
 • Виберіть накопичувач буде скануватися (внутрішній або SD).
 • Дочекайтеся закінчення сканування.
 • Виділіть файли, які потрібно відновити, і натисніть на "Зберегти".
 • Як відновити на "Андроїд" віддалений файл і чому це можливо?

  Всі сучасні файлові системи не стирають інформацію, коли ви видаляєте файл, а просто відзначають сектору накопичувача як незайняті. Такий підхід дозволяє продовжити термін служби флеш-пам'яті, а заодно і відновити документи.
  Як відновити на "Андроїд" віддалений файл: інструкція
  Тому якщо ви випадково видалили важливий документ, бажано вимкнути смартфон. Якщо ж це неможливо, постарайтеся не видаляти, копіювати, переміщати або записувати нові файли в пам'яті смартфона. Такі дії збільшать вірогідність затирання секторів, в яких зберігалася повна інформація.

  Популярі новини
  Загрузка...