Новини високих технологій
» » АРК: консольні команди і особливості гри

АРК: консольні команди і особливості гри

10-11-2016, 11:23
1 223
Сьогодні ми вирішили познайомити вас з популярною грою ARK: Survival Evolved. З цієї статті ви зможете дізнатися всі тонкощі, сюжет, але найголовніше - як використовувати консольні команди, про яких ви незабаром зможете прочитати. Починати свою захоплюючу подорож вам належить з повного нуля, точніше, у вашому арсеналі не буде нічого, окрім добре налагодженого розуму. Звичайно, на перших етапах вижити вашій персонажу буде вкрай нелегко. Саме зараз ми наведемо вам декілька важливих порад, які обов'язково будуть потрібні при проходженні цієї гри.


Герой

На самому початку вам буде запропоновано створити свого персонажа, а також спаун. Коли ви зайдете в гру АРК, відразу консольні команди будуть недоступні, але від вас буде потрібно вибір персонажа. Звичайно, героя створювати належить тільки в косметичному плані, не варто думати про те, що якийсь певний тип виявиться краще по технічній частині іншого. Вам буде надана можливість самостійно вибрати колір шкіри, визначити розміри тіла і тому подібні параметри. У грі АРК консольні команди для призову динозаврів будуть доступні тільки після проходження певних завдань, тому відразу не варто замислюватися про це. Про них поговоримо пізніше.

Спаун

Далі, коли ви закінчите виробляти налаштування свого персонажа, а точніше, характеристики зовнішнього вигляду, вам буде запропоновано ввести ім'я героя. Вибрати його ви зможете в нижній частині екрана в правій частині монітора. Також відразу слід врахувати, що ім'я, а також зовнішній вигляд надалі не буде можливості змінити, наприклад, якщо ви надумаєте встановити або створити новий характер, тому слід уважно поставитися до наведених налаштувань. До важливих моментів варто також віднести той факт, що якщо у вас з'явиться бажання створити нового персонажа, тоді всі старі досягнення і проходження будуть в автоматичному режимі видалені. Саме в такому випадку в грі АРК консольні команди незамінні. Коли всі налаштування будуть успішно завершені, ви отримаєте певний набір точок спауна на локації, при цьому ви зможете самостійно вибрати більш підходящі місця для себе. Рекомендуємо вам вказувати тільки південні райони, так як вони найкраще придатні для початку гри, і саме в них ви будете в більшій безпеці, ніж в північній частині.


Ресурси

Консольні команди в АРК на діно для вас відразу стануть доступні після того, як ви респаунетесь, а точніше - справите всі вишенаписанние завдання. Тепер ви опинитеся на пляжі. Саме це місце і послужить для вас тимчасовим притулком. Переходьте до видобутку необхідних ресурсів. Приміром, для того щоб отримати такий матеріал, як дерево, вам потрібно підійти до вибраного стовбуру і кілька разів вдарити його. Не забувайте про те, що під час видобутку матеріалів у вас буде відніматися певна частина здоров'я. Рівень буде зникати в залежності від того, який матеріал ви добуваєте. В АРК консольні команди ви вже зможете використовувати, але для початку все-таки варто ще більше дізнатися важливих деталей про гру. Для того щоб відкрити свій інвентар, слід натискати на кнопку I. У верхній частині вікна ви помітите рецепти крафта, а точніше, зможете дізнатися для себе, які і в якій кількості матеріали знадобляться для виробництва певного предмета. Насправді гра Survival Evolved є нескінченною, тут все буде залежати тільки від вас. Існує велика локація ігрового світу, в якому ви повинні вижити і перемагати своїх ворогів.

Практика

В АРК консольні команди можуть використовувати як звичайні гравці, так і адміністратори своїх локацій. В даний час існує велика кількість кодів, які просто не представляється можливим перерахувати, а кожна певна комбінація відповідає за свою дію. Перед тим як активно діяти, рекомендується заздалегідь освоїтися і почати займатися видобутком різних предметів і матеріалів. Захопливість цієї розробки полягає в тому, що ви зможете розвиватися і брати участь в пригодах зі своїми друзями, перемагати разом драконів тощо. Достатньо ввести команду Playersonly, щоб всі динозаври і гравці завмерли. Код Forcetame дає можливість миттєво приручити тварина.
Цікаво по темі
Omerta: City of Gangsters. Чіти і особливості гри
Omerta: City of Gangsters. Чіти і особливості гри
У грі Omerta: City of Gangsters чити можна і не використовувати, якщо насправді у вас з'явилося бажання пройти крізь це пригода без будь-яких
Кенарийская експедиція: опис фракції і гайд по підвищенню репутації
Кенарийская експедиція: опис фракції і гайд по підвищенню репутації
Однією з особливостей ігрової всесвіті World of Warcraft є наявність у ній численних фракцій і об'єднань, кожна з яких переслідує свої цілі. Гравець,
Унікальний персонаж Fallout: Shelter - Таємничий Незнайомець
Унікальний персонаж Fallout: Shelter - Таємничий Незнайомець
Fallout: Shelter – це відмінна мобільна стратегія, створена за мотивами всесвіту Фоллаут. Тут вам належить спробувати себе в ролі доглядача притулку.
Потрібні предмети в грі Fallout 4: клей. Властивості, де знайти, як отримати, чіти і рекомендації
Потрібні предмети в грі Fallout 4: клей. Властивості, де знайти, як отримати, чіти і рекомендації
Вивчаючи постъядерную пустку Fallout 4 гравці часто стикаються з нестачею того чи іншого будівельного матеріалу. Вся справа в тому, що для розвитку
Як встановити час і дату на комп'ютері: способи та інструкції
Як встановити час і дату на комп'ютері: способи та інструкції
У даній статті ми поговоримо про те, як встановити час і дату на комп'ютері. Це не так важко, як може здатися.
Як з Штормграда потрапити в Танарис: практичні поради
Як з Штормграда потрапити в Танарис: практичні поради
World of Warcraft - культова MMORPG, що об'єднує мільйони гравців по всьому світу. У ній безліч локацій і загадок, таємних стежок і великих, але