Новини високих технологій
» » Короткий курс гри в "Сімс 4": як збільшити об'єкти

Короткий курс гри в "Сімс 4": як збільшити об'єкти

24-03-2019, 22:26
16 440
Для новачка, що вперше відкрив "Сімс 4", ця гра може здатися абсолютно незрозумілою. А найбільша кількість проблем навіть у досвідчених гравців (симмеров) виникають як раз-таки з режимом будівництва в такий сложноватой в плані інтерфейсу гри, як "Сімс 4". Збільшити об'єкти і зменшити їх є практично нереальним завданням без деяких теоретичних знань. Але не хвилюйтеся, насправді достатньо лише 3-4 рази відпрацювати ці навички. Після такої невеликої практики ви зрозумієте, як збільшити розмір об'єкта у "Сімс 4", а так само те, як можна його зменшити. Крім цього в даній статті будуть висвітлені й інші аспекти, які потрібно враховувати при будівництві в цій грі.

Як вводити коди "Сімс 4"

Інформація про те, як потрібно відкривати консоль для введення кодів "Сімс", є, мабуть, в деякому роді основоположною для всіх гравців. З допомогою відкриття цієї консолі ви зможете отримати багато додаткових ігрових можливостей крім того, як в "Сімс 4" збільшити об'єкти. Наприклад, відомий навіть не гравцям код на гроші motherlode вводиться після відкриття цього поля. Отже, щоб ввести будь-код в "Сімс 4", потрібно по черзі натиснути комбінацію клавіш Ctrl + Shift + C. Після того як ви це зробите, в лівому верхньому кутку екрану з'явиться біла стрічка, на яку необхідно клікнути, щоб почати введення кодів.

Коди, про які необхідно знати кожному

Якщо гравець дізнається про те, як в "Сімс 4" збільшити об'єкти, а також про те, як зменшувати їх, у 90 % випадків він або вона бажає дізнатися і інші прийоми, що полегшують будівництво в "Сімс 4". Наприклад, код bb.moveobjects on допомагає розміщувати предмети будь-яким бажаним для вас спосіб, навіть якщо ви захочете, наприклад, "вмонтувати" холодильник у камін. А код bb.moveobjects off скасовує дії першого коду. До речі, bb коди.moveobjects on і bb.moveobjects off - одні з небагатьох кодів поряд з motherlode, які не вимагають введення коду для розблокування можливості введення інших кодів, як би дивно це не звучало. Більшість же кодів "Сімс 4" вводяться тільки після написаного в консолі коду розробників testingcheats true.

Як змінювати рівень розташування об'єктів "Сімс 4"

Для того щоб змінювати рівень розташування об'єктів, не потрібно вводити код. Досить лише вибрати потрібний вам предмет, і, затиснувши комбінацію клавіш Ctrl + 0 ви зможете трохи підняти потрібний вам об'єкт над рівнем підлоги або будь-якої іншої поверхні, над якою він раніше перебував. Якщо вам потрібно підняти ваш предмет на велику висоту, достатньо лише повторити використання даного сполучення клавіш до тих пір, поки предмет не "злетить" до потрібного вам рівня. Щоб опускати предмети, потрібно діяти за тією ж схемою, але з поєднанням клавіш Ctrl + 9. Однак врахуйте, що неможливо опустити предмет нижче рівня, на якому він перебував.

Зменшити і збільшити об'єкти: "Сімс 4"

Для початку потрібно розуміти, що у збільшень і зменшень предметів є свої ліміти, які, втім, різняться для різних типів об'єктів. Ознайомтеся зі скріншотами можливостей використання збільшення і зменшення на прикладі іграшкового ведмедя (перше фото в статті - оригінальний розмір).
Отже, щоб збільшити предмети, потрібно натиснути Ctrl + ](Ctrl + ъ), а щоб зменшити Ctrl +[(Ctrl + x). Грайте з задоволенням!
Цікаво по темі
Що робити, якщо завис персонаж в "Сімс 4"?
Що робити, якщо завис персонаж в "Сімс 4"?
The Sims - серія симуляторів людського життя у вигляді комп'ютерної гри. Ви керуєте створеними персонажами не вручну, а лише віддаєте їм команди, які
Три способи схуднути в «Сімс 4»
Три способи схуднути в «Сімс 4»
Sims 4 як і всі інші ігри серії, є симулятором реальному житті, тому вашого віртуального «Я» доведеться стикатися з різними проблемами. Одна з них –
Як творець мода на "вуху без ковдри" для "Сімс 4" зміг заробити 4000 доларів на місяць?
Як творець мода на "вуху без ковдри" для "Сімс 4" зміг заробити 4000 доларів на місяць?
Моди для "Сімс"вже давно стали окремою гігантська ніша творчого контенту. Одна з найпопулярніших модифікація на даний момент — це "вуху без ковдри",
Чіт-коди на "Сімс 4" на потреби: як застосувати
Чіт-коди на "Сімс 4" на потреби: як застосувати
У грі "Сімс 4" багато залежить від того, як виконуються потреби персонажа. Зрозуміло, іноді від цього хочеться позбутися. Допоможуть спеціальні коди.