Новини високих технологій
» » Як у "інстаграмі" додавати друзів. Покрокова інструкція

Як у "інстаграмі" додавати друзів. Покрокова інструкція

17-02-2019, 17:25
604
Щодня мільйони користувачів соцмережі "Instagram" не тільки постять фотографії і відео, але і знайомляться з новими людьми. Погодьтеся, нудно вести запис, який ніхто не переглядає, крім вас самих. Тому рано чи пізно виникає потреба в додаванні друзів. З "Інстаграмом" це зробити простіше простого, крім того, завдяки функції пошуку друзів через соцмережі і номер мобільного ви зможете додати в "Instagram" як друзів з "ВК" ("ВКонтакте"), так і з "Фейсбуку". Детальніше про це далі.

Пошук і додавання друзів

Отже, як у "Інстаграмі" додавати друзів? Для додавання нових людей в список друзів дотримуйтесь даної інструкції. Через меню "Параметри" ви потрапите у вкладку "Знайти друзів". Можна починати пошук цікавлячих вас людей. Є декілька варіантів пошуку.

Зі списку контактів

Цей спосіб ідеально підходить тим, хто любить заносити в свій смартфон телефонні номери всіх знайомих. Якщо людина знаходиться в списку ваших контактів в мобільному, ви побачите його в "Запропонованих". Для того щоб зафолловіть юзера, клікніть на кнопку "Підписатися". Через мить дана персона виявиться у вас у передплатників. Цим методом часто користуються власники телефонів з системою "Android".

Знайти в "Інстаграмі" друзів з "Фейсбуку"

Тепер розглянемо, як в "Інстаграмі" додавати друзів з соціальної мережі "Фейсбук". Перевірити, хто з ваших приятелів там зареєстрований, дуже просто. Для цього клікніть по троеточию зверху в правому куті. Система перенесе вас прямо в Налаштування програми. Тисніть на кнопку "Знайти друзів", а в відкрилася вкладці виберіть "Друзі з "Фейсбуку". З'являться всі ваші друзі, які крім FB також є активними користувачами "Инстаграма". Ви можете додати їх до себе в підписки натисканням спеціальної кнопки або просто подивитися їх акаунти.

Пошук друзів з "ВКонтакте"

З недавніх пір в "Інстаграмі" стало можливим фолловіть друзів з "Контакту". Робиться це за тією ж схемою, що і з "Фейсбуці". Крім того, можна прив'язати свій профіль і відправляти фотокартки та відео з "Инсты" прямо на стіну "ВКонтакте". Як у "Інстаграмі" додавати друзів? Щоб знайти своїх знайомих з соціальної мережі, зайдіть в "Налаштування" та виберіть пункт "Знайти друзів", а потім "Друзі з "ВКонтакте". Вам буде запропоновано підписатися на людей, які так чи інакше пов'язані з вами.

Відзначаємо друзів в коментарях

Багатьох цікавить питання, як відзначити друзів в "Інстаграмі" в коментарях. Спочатку відкрийте основну сторінку і виберіть знімок, на якому будете відзначати свого друга. Внизу екрана буде маленька прямокутна смужка для введення повідомлення. Натисніть на неї і почніть писати текст. Щоб відзначити людину, перед його ім'ям поставте "собачка" (як в адресах електронної пошти).

Введіть повідомлення, яке адресоване співрозмовникові. Далі просто натисніть "Відправити". Ваш друг обов'язково побачить цей пост. Людей також можна відзначати і на фото.

Обмеження у "Інстаграмі"

Тим, хто активно займається просуванням свого аккаунта, давно відомо, що розробники соцмережі встановили деякі обмеження на підписки. Це пов'язано з тим, що деякі юзери активно користуються утилітами для накрутки лайків і фоловерів. Кожному, хто є користувачем "Инсты", важливо знати про встановлені системою лімітах. Отже, скільки друзів можна додати в "Instagram"? У загальній складності ви можете бути підписаним не більш ніж на 7500 користувачів мережі. Після чого, якщо ви захочете оформити підписку на кого-то ще, доведеться відписуватися від тих, хто здається вам менш цікавим. Що ж стосується вашого аккаунта, його можуть додавати в підписки всі бажаючі (зрозуміло, якщо ваша сторінка відкрита). На сьогоднішній день в "Інстаграмі" величезна кількість юзерів, армія передплатників яких налічує понад сто мільйонів чоловік. Буває, що система відправляє "бан" порушників: тих, хто активно користується ботами для накрутки передплатників або ж поширює протизаконні матеріали. Адміністратори "Инстаграма" мають право заблокувати вас у разі, якщо: Перевищено ліміт передплатників, лайків та коментарів. Ви залишаєте одноманітні коментарі на чужих сторінках. Публікуєте знімки категорії 18+. Займаєтеся пропагандою тероризму. Порушуєте закон про авторські права. Якщо ви хочете репостить контент інших користувачів, обов'язково потрібно отримати згоду тієї людини, чиє фото буде розміщено у ваш профіль. Якщо ім'я користувача не було згадано в пості, автор фотографії має право поскаржитися на вас в адміністрацію "Инстаграма". Ви теж маєте право написати в службу підтримки у випадку, якщо ваші матеріали були вкрадені.

Висновок

Тепер ви знаєте, як в "Інстаграмі" додавати друзів і на що звернути увагу, підписуючись на інших користувачів. Крім того, ви можете здійснювати пошук за ключовими словами і геолокаціі, тим самим познайомитися з однодумцями або творчими людьми, що живуть неподалік.
Цікаво по темі
Чому не можу підписатися в "Інстаграмі": необхідні налаштування, порядок дій, відгуки
Чому не можу підписатися в "Інстаграмі": необхідні налаштування, порядок дій, відгуки
Все частіше можна почути запитання «Чому не можу підписатися в «Інстаграмі»? Якщо така ситуація виникла у вас, ви напевно роздратовані і не можете
Як дізнатися, кого "лайкал" людина "Інстаграмі". Перевірені методи
Як дізнатися, кого "лайкал" людина "Інстаграмі". Перевірені методи
Кожен, хто намагається почати шлях блогера чи вже досяг певних успіхів на цьому терені, сподівається, що контент, яким він ділиться з читачами, не
Чому не можу підписуватися "Інстаграмі"? Всі можливі причини
Чому не можу підписуватися "Інстаграмі"? Всі можливі причини
Ми підписуємося на людей з певною метою: знайти друзів, дізнатися щось нове для себе, однодумців по інтересам. І часом дуже дивно бачити, що система
Як приховати підписників у "Інстаграмі": всі можливі способи
Як приховати підписників у "Інстаграмі": всі можливі способи
"Instagram" — одна з найпопулярніших програм для спілкування та обміну фотографіями та відео. Там можна знайти друзів за інтересами та просто добре
Як приховати підписки у "Інстаграмі": поради
Як приховати підписки у "Інстаграмі": поради
"Instagram" — популярне місце, де люди діляться своїми особистими фотографіями, знайомляться з новими людьми і просто цікаво проводити вільний час.
Як відзначати людей в "Інстаграмі": мітки на фото і на історіях
Як відзначати людей в "Інстаграмі": мітки на фото і на історіях
Для чого ще потрібен "Instagram", крім як поділитися добре зробленої фотографією з друзями і передплатниками? ...