Новини високих технологій
» » Як заробити на підписниках: способи та рекомендації

Як заробити на підписниках: способи та рекомендації

13-02-2019, 23:22
631
Багато хто напевно чули історії про аккаунти в Instagram, які заробляють на фотографіях, якими вони діляться кожен день. Може бути, ви навіть подивилися на своїх власних підписників і подумали: «Може, я теж зможу це зробити». Як і всі блогери, ютуберы і інші користувачі інтернету, які зібрали аудиторію навколо контенту, инстаграмеры теж можуть монетизувати свої сторінки. Як заробити на підписників у цій соцмережі?
Наявність великого числа контактів і цікавий контент дають можливість мати декілька потоків можливого доходу. В одному випадку мова може йти про розкручування власного бренду і розвитку бізнесу. В іншому ж – про можливості отримувати додаткові кошти і безкоштовні речі.

Скільки підписників вам потрібно, щоб заробити гроші?

Як можна заробити на підписників? Якщо до цього моменту вам цікаво, скільки їх потрібно, щоб отримувати дохід, то коротка відповідь звучить так: «не так багато, як ви думаєте». Довге обґрунтування залежить від факторів, які варіюються від цілого ряду обставин: У якій ніші ви знаходитесь, і як легко у вас вийде пов'язати її з категорією продукту безпосередньо. Мода, краса, їжа і фітнес - це найбільш популярні категорії, засновані на кращих хэштегах. Наскільки захоплені ваші передплатники. 100 тис. накручених фоловерів не будуть значними. Які канали доходів ви досліджуєте. Само собою зрозуміло, чим більше ви маєте активних підписників, тим краще. Звичайно, кращі топові инстаграмеры можуть мати мільйон фоловерів і заробляти великі суми на декількох постах. Однак користувачі, у яких число підписників менше, але не менше тисячі, теж можуть почати отримувати гроші.

Як заробити в Instagram?

Як заробляти гроші в «Інстаграмі» на підписників? В залежності від вашого унікального бренду в Instagram, аудиторії та рівня ваших зобов'язань ви можете отримувати дохід у соцмережі наступними способами: Робити спонсорські пости для брендів, які хочуть мати огляд перед аудиторією. Стати партнером і отримати комісію за продаж продукції інших виробників. Створювати і продавати фізичний або цифровий продукт або пропонувати платні послуги. Продавати свої фотографії. Хороша новина в тому, що захоплення одним джерелом доходу не обов'язково виключає інший. Кожен з цих способів, як заробити на підписників, вимагає детального ознайомлення.
Почати знайомство варто з популярного підходу до монетизації Instagram: партнерства з брендами.

Робота з брендами на спонсорських постах

Термін «вплив» часто використовується в наші дні. Фактично впливова людина - це той, хто створив собі репутацію в інтернеті, створюючи і рекламуючи приголомшливі речі в Мережі. Для власної аудиторії вони виглядають як творці смаку, законодавці моди і експерти, яким довіряють і чия думка про певних предметах шанується.

Деякі бренди просто не в змозі з цим конкурувати, тому вони співпрацюють з розкрученими блогерами та инстаграмерами для створення спонсорованих постів, які допомагають донести інформацію про їх продукти. Щоб отримати таку ділову пропозицію, важливо не тільки наявність великого числа підписників. Велику роль відіграє довіра вашої аудиторії і зацікавленість у вашому контенті.

Чи Легко це?

Це один з найпоширеніших методів, як заробляти в «Інстаграмі» на підписників і лайку. Звичайно, вам може бути важко отримувати дохід за рекламу бренду, який ви самі можете не віддавати перевагу. При бажанні ви можете вибирати, з якої з компаній ви згодні співпрацювати, а з якою немає. Варто відзначити, що і бренди дуже вибірково ставляться до инстаграмерам, з якими працюють.

Як вирішити, що краще рекламувати?

Як правило, ці угоди з компаніями включають зобов'язання створення контенту - поста в Instagram, відео або сторіс. Іноді вони включають в себе вирішення бренду використовувати ці нотатки на своєму власному ресурсі або блозі за межами соцмережі. Більшість таких угод є предметом переговорів. Вони можуть включати в себе один пост або цілу кампанію в обмін на винагороду, безкоштовний продукт, подарунок, послугу, якісь гарантії або певну комбінацію з цих бонусів.
При веденні переговорів майте на увазі, що ви пропонуєте не тільки рекламні замітки, але і доступ до вашої аудиторії, що означає великий охоплення однією з найпопулярніших у світі соціальних мереж. Згідно з дослідницькими даними, инстаграмеры стягують від 200 до 400 доларів за посаду. Це досить наочно свідчить про те, що деякі бренди готові платити за свою розкрутку. Тому не погоджуйтеся рекламувати компанії за невелику винагороду. Це основне правило, як заробляти гроші в «Інстаграмі» на підписників.
Нарешті, в якості фактора впливу важливо також знати свою власну аудиторію. Проведіть аналіз, який її склад і який рівень вашої залученості (загальна активність, поділена на кількість підписників)? Вам будуть потрібні ці цифри, щоб підтвердити це у своєму звіті Instagram Analytics, якщо ви перейшли на бізнес-аккаунт. Це допоможе вам бути готовим до переговорів.

Як знайти бренди для роботи з ними?

Як заробляють на підписників у «Інстаграмі» і як шукають рекламодавця? Якщо ваш аккаунт досить розкручений, швидше за все, ці бренди знайдуть вас самі. Але ви також самостійно можете шукати компанії для співпраці на аналогічному рівні з точки зору індивідуальності і цінностей, щоб ваша аудиторія не відчувала, що ви «распродаете інформацію».
Ви можете звернутися до них безпосередньо, щоб спробувати домовитися про угоду. Крім того, ви також можете запропонувати себе на одному з багатьох відповідних сервісів, щоб збільшити ваші шанси бути виявленими рекламодавцями. Серед міжнародних майданчиків такої тематики можна виділити наступні: Shoutcart. Продайте що-небудь вашої аудиторії від імені офіційного бренду.
Fohr Card. Підключіть ваш блог, аккаунт "Instagram", канал YouTube і інші соціальні платформи, щоб опублікувати анкету, яка відображає ваші різні профілі та загальний можливий охоплення для брендів-роботодавців, які шукають партнера. Ви також отримуєте доступ до списку таких компаній та їх побажань і можете взяти на себе ініціативу, щоб публікувати рекламу. Grapevine. Якщо ви маєте 5 тисяч або більше фоловерів, ви можете вказати себе на даному сервісі, щоб мати можливість працювати з брендами-рекламодавцями. Crowd Tap. Виконуйте невеликі завдання за створення контенту, щоб отримувати винагороду. Не проблема, якщо у вас менша аудиторія, ніж кілька тисяч чоловік. Однак ця площадка доступна тільки инстаграмерам в США. indaHash. Бренди виставляють рекламні кампанії, в яких ви можете взяти участь. Розмістіть фотографію з зазначеними хештегом в Instagram і отримаєте оплату. Вам потрібно 700 активних підписників, щоб мати право на участь в проекті.

Як краще розміщувати такі пости?

Як можна бачити, це хороша можливість заробити на підписників. Правила варіюються, коли мова йде про спонсорованому контенті, але щоб підтримувати власну безпеку і поважати довіру своєї аудиторії, розгляньте можливість додавання хештегов #sponsored hashtag або #направахрекламы для позначення спонсорованих постів.

Варто відзначити, що більшість рекламодавців не заперечують щодо такого позначення інформації. Вважається, що факт відкритої реклами не надає прямого негативного впливу, якщо розміщена на майданчику з хорошою репутацією. В Instagram також є тег «Платне партнерство», який чітко визначає спонсорські пости, що деякі бренди можуть зажадати від вас, щоб розкрити ваші відносини з ними.

Стати учасником партнерської програми

Як заробляють на підписників у «Інстаграмі», беручи участь у партнерських програмах? На відміну від розміщення реклами, партнер більше вкладається у продажу бренду-рекламодавця, а не просто розміщує інформацію про нього в обмін на винагороду. Зазвичай це робиться за допомогою відслідковується посилання або унікального промо-коду, щоб переконатися, що кліки дійсно приводять до продажів. Оскільки Instagram поки не дозволяє розміщувати посилання за межами вашої інформації про себе, ви можете зосередитися тільки на одному продукті за раз. Як заробити гроші на підписників з мінімальними обмеженнями, користуючись партнерською програмою? Якщо ви вирішили покладатися на партнерські посилання, промо-коди є кращим варіантом для Instagram, оскільки ви завжди можете додавати їх в свої повідомлення.
Як неодноразово заявляли представники «Instagram», в найближчому майбутньому планується можливість додавання посилань в Instagram Stories, які відкриють нові можливості для вас як для власника розкрученої сторінки.
Подумайте про те, щоб зв'язатися з одним з багатьох онлайн-продавців, що пропонують партнерки, участь в яких можливо для вас. Або ви також можете досліджувати такі популярні міжнародні ринки, як: ClickBank. Міжнародна партнерка з багаторівневою комісією, відкрита для всіх власників акаунтів. RewardStyle. Мережа, що впливає на моду і стиль життя тільки за запрошеннями та пропонує 20% комісійної винагороди. Партнерська програма Amazon: відомий багатьом варіант, який виплачує 10% комісійних. Чи можна заробити на підписників таким чином? Незважаючи на простоту на перший погляд, афілійований маркетинг можна назвати мистецтвом, і ви будете мати більше шансів на успіх, якщо ви маєте план, який допоможе вам розширити свою популярність в інтернеті, додавши веб-сайт і інші маркетингові канали. У своїй більшості партнерські посилання можуть бути довгими і непривабливими, тому рекомендується скоротити їх URL-адресу. У цьому допоможуть спеціально призначені сервіси. Особливо це актуально, якщо вони включені в вашу біографію в Instagram.

Відкрийте свій інтернет-магазин

Як заробляють гроші в «Інстаграмі»? До теперішнього часу може здатися, що єдиний спосіб отримати дохід в Instagram - це продавати розрекламований товар і працювати з іншими брендами. Але ви маєте право працювати і з власними продуктами: фізичними товарами, послугами або цифровими продуктами, які можуть стати частиною вашого власного бренду. Так ви отримаєте свій бізнес з вже сформованою аудиторією.

Продайте свої фотографії

Це ще один відомий спосіб, як заробляють на підписників і лайку. Чому б не використовувати Instagram з єдиною метою - продемонструвати свої фотографії? Якщо ви професійний фотограф (або талановитий аматор), Instagram - відмінний спосіб рекламувати і продавати знімки окремим особам або органам. Додати водяний знак до ваших фото і використовуйте підписи, щоб коротко перелічити всі деталі продажу.
Як завжди, переконайтеся, що у вас є безліч активних фоловерів, щоб за вами стежили потрібні облікові записи. Використовуйте відповідні хештеги, щоб залучити людей до вашим знімкам, і почніть переговори з різними агентствами.

Продати свій аккаунт в Instagram

Як заробити на підписників, якщо ви не мають наміру надалі займатися акаунтом? В такому випадку ваша виконана робота не пропаде. Ви можете продати свій аккаунт в Instagram, якщо з якої-небудь причини не може більше керувати ним. Це можна зробити на спеціалізованих майданчиках або на сайтах з оголошеннями.
Цікаво по темі
Як приховати підписників у "Інстаграмі": всі можливі способи
Як приховати підписників у "Інстаграмі": всі можливі способи
"Instagram" — одна з найпопулярніших програм для спілкування та обміну фотографіями та відео. Там можна знайти друзів за інтересами та просто добре
Що написати про себе в "Інстаграмі": приклади, рекомендації
Що написати про себе в "Інстаграмі": приклади, рекомендації
Нові акаунти з'являються настільки часто, що конкуренція стає величезною, і старими методами просунути сторінку вже не вийде, звичайно, якщо ви не
Що таке бот в Інтернеті, і чим він корисний користувачам
Що таке бот в Інтернеті, і чим він корисний користувачам
Мало хто знає, що багато процеси в Інтернеті виконуються ботами, а не реальними людьми.
Як приховати підписки у "Інстаграмі": поради
Як приховати підписки у "Інстаграмі": поради
"Instagram" — популярне місце, де люди діляться своїми особистими фотографіями, знайомляться з новими людьми і просто цікаво проводити вільний час.
Скільки можна заробити в "Інстаграмі"? Як почати заробляти в "Інстаграмі"
Скільки можна заробити в "Інстаграмі"? Як почати заробляти в "Інстаграмі"
Цікавить, як заробити в «Інстаграмі» без вкладень, багатьох. Останнім часом склався стереотип про блогерах, ніби вони живуть у справжньому раю.
Як у "Інстаграмі" проводити розіграші? Акції та конкурси в Instagram
Як у "Інстаграмі" проводити розіграші? Акції та конкурси в Instagram
"Instagram" є однією з найпопулярніших соціальних мереж. Мало знайдеться молодих людей, у яких би не було аккаунта в "Інстаграмі". В цій соціальній