Новини високих технологій
» » Скільки можна заробити в "Інстаграмі"? Як почати заробляти в "Інстаграмі"

Скільки можна заробити в "Інстаграмі"? Як почати заробляти в "Інстаграмі"

7-11-2018, 12:12
743
Цікавить, як заробити в «Інстаграмі» без вкладень, багатьох. Останнім часом склався стереотип про блогерах, ніби вони живуть у справжньому раю. Дійсно, вміючи правильно користуватися сучасними технологіями, можна успішно отримувати чималі гроші, яких буде достатньо для проживання на теплому південному острові. Звичайно, настільки добре все складається тільки у обраних, але відмовитися від нудної роботи за графіком і повністю перебратися в «Instagram» цілком можна – потрібно лише докласти певних зусиль.

Загальна інформація

Звичайно, про те, як заробити в «Інстаграмі» з нуля, розповідає величезна кількість авторів семінарів і курсів у форматі онлайн, але участь у них зазвичай платне, а це підходить далеко не кожному початківцю. Можна навчитися заробітку і без початкових вкладень, маючи лише смартфон, акаунт, доступ до Мережі і достатньо часу і терпіння.


З боку іноді здається, що розкрутити свою сторінку дуже просто. Як запевняють досвідчені блогери, це не так: підводних каменів набагато більше, ніж хотілося б. Як вважають досвідчені люди, така робота більше схожа з працею в офісі, ніж іншим здається. Навіть якщо вийде знайти собі помічника, в тому числі того, за чий праця доведеться платити, все одно необхідно постійно тримати ситуацію під контролем, не розлучаючись зі смартфоном цілодобово. Лише тижнева пауза стане причиною відображення нових постів в самому кінці стрічки підписників, а отже, більшість їх просто не побачить. Щоб не втратити охоплення, рекомендовано заздалегідь робити нові записи і виставляти їх на чергу в публікацію. Спеціальний сервіс з таймінгом дозволить уникнути пауз і втрат.


Жити і працювати

Блогери, які знають на власному досвіді, скільки можна заробити в «Інстаграмі» за місяць, запевняють: такий образ життя підходить далеко не кожному. Звичайно, він може принести хороший відгук – багато отримують щоденно кілька сотень рублів, майже не докладаючи зусиль, а відповідальні блогери заробляють тисячі щодня. Але є зворотний бік медалі – висока вимогливість публіки. Успішно вести свій блог зможе лише той, хто стежить за зовнішнім виглядом і показується аудиторії тільки в бездоганній, ідеальній формі. Плануючи вести «Instagram», доведеться переглянути гардероб – одяг має бути актуальною, різноманітною, численною. Людей приваблюють фотографії, зроблені в різних цікавих локаціях, а їх ще потрібно знайти. Не менш важливо вміти фотографувати естетично, а потім ретельно обробляти знімки для більшого ефекту. Інших цікавить, скільки грошей заробляють у «Інстаграмі» ті красені і красуні, які просто публікують селфи день у день. Звичайно, і так можна забезпечити собі непоганий дохід, але лише в тому разі, якщо зовнішність бездоганна. Користуються популярністю селфи відомих публічних осіб, але вони розкручені поза соціальної мережі. Якщо хочеться заробляти в цієї цікавою віртуальній павутині, необхідно відразу поставити собі чітку умову: поганих днів просто не буває. Якщо ситуація складається важко, можна зробити тижневий блок записів, які будуть автоматично публікуватися, але надовго такої стратегії не вистачить. Лише раз закинувши справу, повернути йому колишній успіх буде дуже складно.

Різнобічний питання

Дуже часто цікавляться, як почати заробляти в «Інстаграмі», жінки в декретній відпустці, по догляду за малолітньою дитиною, домогосподарки і любительки рукоділля. Не менш привабливою сфера здається фахівцям з мейкапу, фотографам. Потрібно розуміти: тільки красивих фотографій для успіху навряд чи вистачить. Щоб забезпечити собі справжній заробіток, доведеться вести блог. Випадкові фотографії, зроблені протягом дня, не дадуть достатньої популярності, а робота над блогом – це непроста задача, яка не кожному по зубах. Потрібно придумувати цікаві теми, публікувати повідомлення у відповідності з планом щодня. Здається, це очевидно і досить легко реалізовується, але на практиці більшість блогів ведуть люди, накрутили собі підписників за гроші – а з такою аудиторією заробітку не вийде. Гарний блог, який дасть своєму власникові пристойну зарплату, потрібно вести кожен день, докладаючи зусиль, щоб він був гідним уваги. Потрібно розуміти, що соціальна мережа – це такий же бізнес, як і інші, і за просто так тут ніхто нікому нічого не дає. Інші цікавляться, скільки можна заробити в «Інстаграмі» з 2000 підписників. Поточні тарифні розцінки сильно залежать від теми облікового запису. Якщо користувач розповідає про свій спосіб життя, не веде якийсь специфічний канал, він навряд чи може отримати більше тисячі рублів за рекламу при наявності 10 тисяч підписників. А ось розкручені, публічні особистості заробляють 30-50 тисяч і вище – верхнього обмеження немає. Все залежить від статусу. Чим дорожча продукція, яку рекламує користувач, тим, як правило, вищий дохід. Основний плюс – відсутність необхідності зв'язуватися з потенційної моделлю через знайомих або агентство. Вже в описі аккаунта багато дають контактні дані, тому подати рекламу може всяк охочий. Є спеціальні сервіси пошуку рекламних майданчиків.

Знаю і вмію

Цікавляться, як почати заробляти в «Інстаграмі», і люди, що спеціалізуються на якійсь конкретній сфері. Такі можуть вести тематичний блог. Можна присвятити свій аккаунт поїздок у різні куточки планети, конкретного способу життя (наприклад, вегетаріанства), можна розповідати про досвід буття батьками. Деякі викладають через соціальну мережу фітнес або навчають візажу. В таких блогах передплатники зазвичай відрізняються активністю, багато спілкуються, часто коментують події. Вважається, що аудиторія довіряє авторові. За кожні 10 тисяч осіб можна отримати кілька тисяч рублів.
Рекламодавець, звертаючись до власника аккаунта, бажає не просто показати всім свій товар, але отримати клієнта, який його купить. Якщо рекламна кампанія у співпраці з блогером дала хороший фінансовий підсумок, можна не сумніватися: підприємець звернеться знову. Наприклад, якщо жінка, яка нещодавно народила дитину або готується до пологів, веде власний блог, в якому розповідає про досвід і складнощі, які доводиться вирішувати, напевно аудиторія зацікавлена в товарах відповідного класу. Значить, має сенс спробувати себе в рекламі дитячого одягу. Напевно відгук буде істотно вище, ніж, скажімо, при просуванні продукту через акаунт моделі, навіть якщо він відрізняється великим числом аудиторії. Щоб зацікавити перспективного рекламодавця, потрібно вміти показати якість профілю. У такому разі цінник підвищують. На який кордоні зупинитися, зазвичай виходять з досвіду.

Багато чи мало?

Оскільки спочатку користувачі зі свого досвіду ще не знають, від скількох підписників можна заробляти в «Інстаграмі», так і охоплення аудиторії невеликий, можна спробувати укладати угоди по бартеру. Замість фінансової прибутку власник облікового запису отримує деяку послугу або продукт. Якщо такої не сподобається за якістю або не підійде, прийнято повертати його відправнику. Якщо бартер не приваблює, можна приступати до оформлення робочого профілю в мережі «Instagram» з метою заробітку «дерев'яних». Для цього необхідно створити спеціальну обліковий запис типу «бізнес». Ще один важливий момент – постійний контроль статистики. Відслідковуючи цю інформацію, можна виявити, що найбільше цікавить і приваблює аудиторію, а що їй зовсім не до смаку. Статистика – це реальні «тверді» цифри, які можна продемонструвати потенційному замовнику реклами, а також того, з ким можна працювати за бартером. Зазвичай цікавить не тільки кількість підписників, але і кількість переглядів і активність аудиторії. Простий скріншот набагато красномовніше і викликає більше довіри, ніж будь-які гарні слова.
Початківців користувачів зазвичай цікавить, скільки можна заробити на лайку в «Інстаграмі». Цей варіант доходу не дуже прибутковий. За одну підписку або одне «сердечко» платять від рубля до п'яти. Очевидний плюс – простота заробітку. Щоб отримати бажані фінанси, потрібно всього лише підписуватися на акаунти, писати коментарі до постів і натискати на «сердечки» поруч з ними.

Варіанти: які ще є?

Якщо запитати досвідченого або блогера-початківця, як заробити в «Інстаграмі», ймовірно, обидва дадуть однакову відповідь: рекламою. Дійсно, ця стратегія – одна з самих надійних та ефективних, а разом з тим – популярних. Власник облікового запису оформляє посаду за замовленням і отримує за це грошову винагороду. Правда, кому гроші платити не будуть – замовники виставляють вимоги до працівників. Лише обліковий запис, відповідний їм, стане джерелом гарного прибутку. Ключова умова – численність аудиторії. Зазвичай мінімум – 10 тисяч чоловік, хоча в деяких випадках допускається менше, якщо блог вузькоспеціалізований, а всі передплатники активні. Обов'язково перевіряють, наскільки велике співвідношення охопленої аудиторії і лайків – воно має бути межах 5-10 %. Якщо показник виходить з цієї межі, можна говорити про накрученою публіці. Потенційний рекламодавець, вибираючи майданчик для розміщення оголошення, бажає знати, наскільки велика коментаторська здатність підписників. Враховується тільки адекватне живе спілкування. Коментарі типу спаму тільки погіршують імідж блогу. Фахівці, на своєму досвіді дізналися, як заробити в «Інстаграмі», рекомендують регулярно викладати пости – ніхто не стане замовляти рекламу у людини, здатного прірву на тиждень-іншу із ефіру. Не менш важливе адекватне кількість реклами і відсутність раніше опублікованих записів, присвячених конкурентам.

Особливості оформлення

Думки щодо того, скільки можна заробити на блозі в «Інстаграмі», розходяться: деякі вважають, що сімейний бюджет за місяць можна поповнити лише кількома тисячами рублів, інші отримують десятки і навіть сотні. Щоб розраховувати на максимальний заробіток, потрібно вміти правильно оформляти кожен новий пост. Зазвичай замовник надає фотографії і текст оголошення, а завдання власника аккаунта – опублікувати це від свого імені. За таку рекламу платять мінімум. Щоб отримати більше, можна сфотографуватися з товаром або показати розкручуваний сервіс на собі. Текстовий супровід фотографії необхідно оформити в загальній стилістиці блогу. Це вважається нативним типом реклами, який багато користувачів взагалі не сприймають як розкрутку. Віддача істотніше. Щоб пост дав максимальний відгук, власник облікового запису повинен ненав'язливо і щиро порекомендувати продукт. А ось прохідне повідомлення з пропозицією якогось товару або послуги багато залишають без уваги. Такі, крім усього іншого, псують імідж блогу. Фахівці вважають: краще відмовитися від десятка пропозицій прохідних постів і опублікувати одне варте, в рамках якого власник профілю порадить своїм передплатникам дійсно якісний продукт.

Нюанси

Звичайно, всім цікаво, скільки можна заробити на рекламі «Інстаграмі», але слід розуміти: конкретні фінансові показники успіху повністю залежать від блогу і його особливостей. Немає деякої стандартної величини, покладеної всім і кожному. Крім того, взаємовідношення з подавачем реклами не завжди виходить ідеальним. Буває так, що замовник дає текст і фотографії, які не відповідають запису, а трапляється навпаки: власник профілю готує матеріал, який не проходить схвалення замовником. Якщо подавець реклами запросив публікацію новини, блогер її підготував, людина може просто-напросто прірву, нічого не заплативши. Звичайно, випускати рекламу в ефір у цьому випадку не потрібно, але час і сили все одно витрачені даремно. Рідше бувають і такі ситуації, коли реклама вже потрапила в новинну стрічку, блогер отримав оплату, а його передплатники оформили замовлення і розчарувалися в якості продукту. Ще більш неприємний момент – коли замовники взагалі не отримали оплачений товар. Інструкції і поради, розповідають, як і скільки можна заробити в «Інстаграмі», у таких складних ситуаціях рекомендують у першу чергу вийти на зв'язок із замовником рекламного матеріалу. Можливо, стався збій в системі або відповідальний за прийняття замовлень персонал захворів. Інформація з перших рук від блогера допоможе вгамувати паніку аудиторії. Якщо ж відповіді так і немає, доведеться публікувати новину, остерігаючи читачів блогу від здійснення замовлення в магазині.

Варіанти невичерпні

Користувачі, які переконані, що соціальні мережі потрібні лише для публікації красивих картинок, навряд чи цікавляться, скільки можна заробити в «Instagram», адже такий формат отримання прибутку здається просто нереальним. Насправді все не так очевидно, так і сам блог в цій мережі можна вести не тільки заради приємних оку зображень. Є досить багато користувачів, які знайшли свою аудиторію за рахунок здатності публікувати корисні і цікаві дані в текстовому форматі. Особливий стиль, особиста харизма – все це приваблює цікавляться. Якщо є, що розповісти світові, не варто випускати свою можливість, адже до кожного посту в соціальній мережі можна прикріпити 2200 символів. Іншим цікаво, скільки можна заробити в «Інстаграмі», будучи фахівцем вузького профілю – наприклад, бухгалтером або адвокатом. Деяких це здивує, але місячний дохід інших користувачів налічує десятки і сотні тисяч рублів. Можна отримати гроші, консультуючи бажаючих, пропонуючи свої послуги. Щоб стати затребуваним, потрібно наповнити акаунт цікавими матеріалами та фотографіями, залучити аудиторію і докладно відповідати на питання зацікавлених, що звучать в коментарях. Для розкрутки підійдуть прямі ефіри та історії. Не буде зайвим час від часу організовувати опитування і давати безкоштовні поради аудиторії. Домігшись певного стабільного положення, за свій сервіс можна просити гроші. Як правило, оплачувані консультації проходять у формі вебінарів, дзвінків через популярні месенджери, але деякі організовують зустрічі в реальному житті.

Сталість і працьовитість

Якщо людина цікавиться, скільки можна заробити в «Інстаграмі», він повинен чітко розуміти: яким би не було обрано напрямок роботи в цій соціальній мережі, успіху досягне лише той, хто щодня проявляє активність. Необхідно приділяти увагу аудиторії, відповідати на питання публіки в коментарях, інакше не вийде напрацювати клієнтуру. Обов'язково слід навчитися представляти себе в кращому світлі. У записі повинна бути новину, яка презентує його власника – його сферу діяльності і досвід роботи, відмінні навички і заслуги.
Цікаво по темі
Як просувати товар в "Інстаграмі": корисні поради новачкам
Як просувати товар в "Інстаграмі": корисні поради новачкам
Користувачі «Інстаграма» проявляють високу залученість, платоспроможна аудиторія і активно взаємодіє один з одним і брендами. Програма дуже
Як подивитися аватарку в "Інстаграмі": специфіка
Як подивитися аватарку в "Інстаграмі": специфіка
Наведено короткий опис варіантів того, як подивитися аватарку в "Інстаграмі". Дана характеристика способів, описано їх особливості, а також алгоритм
Поради інста-блогерам: як зробити абзаци в "Інстаграмі"?
Поради інста-блогерам: як зробити абзаци в "Інстаграмі"?
Кожен поважаючий себе блогер веде сторінку від свого імені в соціальній мережі Instagram. Сьогодні це майданчик для просування бізнесу, PR-компаній,
Як у "Інстаграмі" писати з нового рядка? Рекомендації
Як у "Інстаграмі" писати з нового рядка? Рекомендації
Багато нововведення Мережі безпосередньо пов'язані з просуванням облікового запису. Однак без грамотного поєднання тексту та картинки зробити це не
Як зробити багато підпистників у "Інстаграмі": огляд способів, ефективні методи та відгуки
Як зробити багато підпистників у "Інстаграмі": огляд способів, ефективні методи та відгуки
"Instagram" - це дуже популярна соціальна мережа на сьогоднішній день. Напевно, практично у кожного ...