Новини високих технологій
» » Що написати про себе в "Інстаграмі": приклади, рекомендації

Що написати про себе в "Інстаграмі": приклади, рекомендації

9-12-2018, 18:57
6 646
Кількість користувачів соціальної мережі "Instagram" зростає швидкими темпами. За даними статистики, кожну хвилину в додатку з'являється більш 50000 нових фотознімків, а також два нових користувача. "Instagram" постійно оновлюється, розробники по мірі можливості розширюють функціонал мережі. Разом з тим зростає і конкуренція серед досвідчених юзерів, які всіма силами хочуть просунути свій блог і досягти успіхів у комерційній сфері або ведуть особистий аккаунт, щоб привернути увагу до своєї персони. Нові акаунти з'являються настільки часто, що конкуренція стає величезною, і старими методами просунути сторінку вже не вийде, звичайно, якщо ви не займаєтеся бізнесом. Щоб заволодіти увагою підписників, необхідно працювати над своєю сторінкою, робити її привабливою для читачів. Не так важливі гарні професійні фото і відео: в першу чергу потенційні передплатники звертають увагу на профіль. Красиво написаний профіль зробить вас на крок ближче до успіху. У цій статті мова піде про те, як цікаво представити себе і свій обліковий запис, щоб він став популярним.


З чого почати

Ще до створення облікового запису, ви повинні чітко окреслити мету і визначитися, який спрямованості буде ваш блог, цікавий такий контент читачам. У будь-якому випадку необхідно чітко розуміти, що створення блогу вимагає чимало часу і сил. Якщо ви займаєтеся бізнесом або у вас є який-небудь грандіозний проект, в "Instagram"-акаунті необхідно буде зробити упор на імідж компанії, показати свою фірму з кращого боку. У людей, які намагаються створити свій власний бренд, все буде по-іншому. Те ж саме стосується і тих, хто поки в пошуку проектів і в даний час планує займатися виключно рекламою.

Створюємо що запам'ятовується назву для свого аккаунта

У випадку якщо ви представник компанії, можна використовувати найменування бренду в якості назви профілю "Інстаграму", але довжина никнэйма не повинна перевищувати 30 знаків.


Особливу увагу слід приділити аватарці. Фотографія повинна бути запам'ятовується, чіпляюча погляд, але в той же час пов'язана з вашою діяльністю.

Що написати в шапці профілю

Шапка - це опис вашої сторінки. Від того, наскільки цікавим буде опис, залежить успіх блогу. Необхідно використовувати 150 символів так, щоб "проходять повз" зацікавилися і увійшли в число ваших підписників. Якщо ви займаєтеся продажем, можна написати в профілі, що зараз у вашому магазині грандіозні знижки, також бажано активно використовувати хештегі, написати характеристику, назва бренду, інші ресурси, де згадується ваш магазин, ну і найголовніше - не забути залишити контакти для зворотного зв'язку. Можна використовувати смайли, підходящі за змістом, це допоможе привернути увагу читача. Що написати про себе в "Інстаграмі" (приклад буде наведено нижче)? Не варто писати текст одразу на двох і більше мовами. Наприклад, якщо ваша аудиторія англомовна, слід писати тільки на цій мові. Вітається гарне почуття гумору. Якщо ви вмієте жартувати нерідною мовою, передплатники будуть поважати вас ще більше. Чесність - основа довіри. Інформація повинна бути правдивою. Обман розкривається легко, а от повернути довіру читачів важко.

Коротка розповідь про себе

Що написати в профілі блогеру? Спершу відрекомендуватися по імені. Це допоможе досягти довірчого контакту з читачем. Написати, чим ви займаєтеся, вказати інтереси. Це можуть бути і подорожі, і навіть вязання гачком. Якщо у вас є свій канал на Youtube або десь ще, обов'язково залишити посилання. Це не тільки приверне увагу фоловерів-новачків, але і допоможе постійним передплатникам завжди бути в курсі ваших справ. Якщо ви людина мистецтва - дизайнер, художник, скульптор, можна активно використовувати ключові слова на кшталт "портрет", "дизайн" та інші. Обов'язково помістити в шапку профілю посилання на сторонній сайт, де опубліковані ваші проекти. Це повною мірою дозволить користувачам оцінити ваш талант. Що написати про себе в "Інстаграмі"? Приклад для людини, планує вести блог: "Ірино, фотограф. Пишу про любов до фотографії і природі. Ловлю щасливі моменти. Надихаюся тут і зараз".
Останнім часом на теренах "Інстаграму" з'явилося дуже багато кондитерів, які виготовляють торти приголомшливої краси і потім продають свої творіння на сторінці в соцмережі. Якщо ви теж гарні у випічці і вирішили на цьому заробити, крім тематичної аватарки слід розмістити свої контактні дані і точну адресу, щоб покупці, які проживають разом з вами в одному місті могли вас знайти.
Не у кожного є час сходити за тортом додому до кондитеру або в магазин, тому дуже цінується доставка додому. Вкажіть, що ви можете доставити випічку в будь-який кінець вашого міста і обов'язково додати номер телефону. Що написати про себе в "Інстаграмі"? Приклад для кулінарів може виглядати так: "Жанна, кондитер. Ділюся думками і рецептами. Роблю солодощі на замовлення. Тільки натуральні інгредієнти".

Оформлення фотографій

Власникам компанії або магазину можна розміщувати на знімках логотип свого бренду, вітається реклама новинок, різних акцій, але в розумних межах. Якщо ви регулярно подорожуєте і ваша сторінка завалена знімками з різних кінців планети, було б правильно ділитися з передплатниками своїми емоціями, переживаннями, думками після чергової поїздки. Коментар може бути простим, на кшталт: "Тут так гарно, що хочеться взяти вас з собою", у підписників моментально підніметься настрій і вони з нетерпінням чекатимуть наступних фотозвітів.

Висновок

Тепер ви знаєте, що написати про себе в "Інстаграмі". Приклади ми привели вище. Соціальна мережа "Instagram" - відмінна можливість для просування свого товару і послуг. Тут можна знайти все, починаючи від дитячих памперсів і закінчуючи сумками і одягом від відомих брендів. Дуже важлива подача, то, як ви заповніть свій профіль, цікаві чи будуть ваші пости читачам. Блогер повинен розвиватися як особистість, писати цікаві тексти. Пости повинні бути особливими, привертати увагу. Важливо повністю розкрити себе, отримати довіру аудиторії. Складно вмістити свою біографію і сферу діяльності в два-три пропозиції, але саме від них залежатиме успіх вашого облікового запису.
Цікаво по темі
Як змінити шрифт у "Інстаграмі": докладна інструкція
Як змінити шрифт у "Інстаграмі": докладна інструкція
Користувачі, які не так давно використовують його і ще не ознайомилися з усіма його функціями, часто задають питання, як відкрити рахунок у
Як приховати підписки у "Інстаграмі": поради
Як приховати підписки у "Інстаграмі": поради
"Instagram" — популярне місце, де люди діляться своїми особистими фотографіями, знайомляться з новими людьми і просто цікаво проводити вільний час.
Скільки можна заробити в "Інстаграмі"? Як почати заробляти в "Інстаграмі"
Скільки можна заробити в "Інстаграмі"? Як почати заробляти в "Інстаграмі"
Цікавить, як заробити в «Інстаграмі» без вкладень, багатьох. Останнім часом склався стереотип про блогерах, ніби вони живуть у справжньому раю.
Як у "Інстаграмі" писати з нового рядка? Рекомендації
Як у "Інстаграмі" писати з нового рядка? Рекомендації
Багато нововведення Мережі безпосередньо пов'язані з просуванням облікового запису. Однак без грамотного поєднання тексту та картинки зробити це не
Який можна поставити статус "ВК": ідеї та рекомендації
Який можна поставити статус "ВК": ідеї та рекомендації
Практично кожен користувач "ВКонтакте" хоче поставити на своїй сторінці якийсь статус. Йому в соціальній ...
Як зробити багато підпистників у "Інстаграмі": огляд способів, ефективні методи та відгуки
Як зробити багато підпистників у "Інстаграмі": огляд способів, ефективні методи та відгуки
"Instagram" - це дуже популярна соціальна мережа на сьогоднішній день. Напевно, практично у кожного ...