Новини високих технологій
» » Як у "Інстаграмі" проводити розіграші? Акції та конкурси в Instagram

Як у "Інстаграмі" проводити розіграші? Акції та конкурси в Instagram

30-10-2017, 16:43
4 013
"Instagram" є однією з найпопулярніших соціальних мереж. Мало знайдеться молодих людей, у яких би не було аккаунта в "Інстаграмі". В цій соціальній мережі створюють профілі не тільки люди, але і різні магазини і представники послуг. Якщо ви – власник невеликого бізнесу або самі створюєте якісь речі, конкурс допоможе вам збільшити вашу аудиторію і залучити нових покупців. Докладну інструкцію про те, як в "Інстаграмі" проводити розіграші, читайте в цій статті!

Платформа "Instagram"

Кожен чув про "Інстаграмі", у багатьох додаток встановлено на смартфон. Перегляд кольорових стрічок з мільйонами фотографій став щоденним ритуалом тисяч людей. Користувачі "Інстаграма" спілкуються, лайкають і діляться подробицями свого життя. Головна відмінність цієї платформи в тому, що основна інформація у ньому представлена у вигляді картинок. Вже давно доведено, що людина краще сприймає і переробляє візуальну інформацію. Тому після важкого робочого дня, коли не хочеться напружувати мізки, переглянути останні фотографії своїх друзів дуже приємно.


У "Інстаграмі" можна знайти не тільки повсякденні історії і красиві фотографії, але і всілякі послуги та товари. Кого тільки не зустрінеш у цій соціальній мережі: фотографи, масажисти, косметологи і, звичайно, продавці. Просування в соціальних мережах останнім часом вилилося в цілу науку. Основною її частиною є конкурси та розіграші. Для чого ж вони потрібні?

Для чого потрібні розіграші та конкурси?

Розіграш призів в "Інстаграмі" потрібно проводити з кількох причин: Залучення нової аудиторії: як правило, у конкурсах просять відзначити під постом кілька (від однієї до п'яти) ваших друзів, яких міг би зацікавити товар. Завдяки такій рекламі (яка є практично безкоштовною) на вашу сторінку підпишеться багато нових акаунтів. Розкрутка бренду: крім залучення нових покупців - це ще один суттєвий плюс. Так, так, вас починають впізнавати! Ну і що, що завдяки постійному "мельканию" у стрічці. Поспостерігають, а потім і куплять. Підвищення лояльності клієнтів: часто трапляється, що люди не можуть придбати ваш товар з-за високої вартості. Якщо при участі в розіграші передплатник виграє приз, він обов'язково розповість про свою удачі рідним і друзям. А теплі відгуки – це найкраща реклама.



Як бачите, існує безліч причин, для проведення акцій на платформі "Instagram". Які ж види конкурсів можна зустріти в цієї популярної соцмережі?

Види розіграшів

У "Інстаграмі" розіграші можна розділити за кількістю учасників, правилами проведення, умови конкурсу. Основні з них: Поодинокі: організатором виступає тільки одна компанія. У більшості випадків вона розігрує щось зі свого асортименту. Стандартні умови участі: бути передплатником спільноти, залишити коментар під постом і розмістити репост запису у себе в профілі. Кругові: конкурси такого типу набирається кілька фірм, які дарують різні подарунки переможцям. Зазвичай в умовах участі проговорюється репост/залишення коментаря під рекламним постом та підпис на всіх учасників розіграшу. В таких конкурсах розігрують безліч призів, і шанси на перемогу у підписників збільшуються. Круговий giveaway – приємний і простий для підписників вид конкурсу. У ньому не потрібно нічого репостить – достатньо підписатися на всіх учасників, знайти у них на сторінці конкурсну запис і поставити "сердечко". В подібних заходах зазвичай беруть участь від п'яти до двадцяти облікових записів, кожен з яких пропонує свій товар у якості подарунка. У плані організації такий розіграш досить складний, тому в перший раз його необхідно проводити під чітким контролем більш досвідчених учасників. Творчий конкурс – особливий вид розіграшу, в якому потрібно зробити оригінальну фотографію з продуктом і написати текст, який описує причини вашого вибору. Але творчий конкурс добре працює тільки у випадку з великими і впізнаваними брендами, тому що у більшості випадків користувачам просто лінь виконувати складні умови.

Як в Інстаграмі проводити розіграші?

Вивчивши всі види конкурсів, можна перейти до докладної інструкції щодо їх проведення. Виберіть подарунок – успіх вашого рекламного проекту безпосередньо залежить від того, наскільки класним буде ваш приз і захочуть користувачі розмістити його на своїй сторінці заради перемоги. Скооперуйтеся з іншими компаніями – починати з кимось досвідченим завжди простіше. Відшукайте компанії з схожою аудиторією і світоглядом і запропонуйте їм співпрацю. Так ви не тільки привернете нових клієнтів, але і "обменяетесь" покупцями з іншими відомими брендами. Зробіть фотографію – вона повинна бути красивою і якісною, щоб користувачам їй захотілося поділитися. Адже "Instagram" – це виключно візуальний контент, від якості картинки залежить багато чого. Для спрощення задачі можете вивести на фотографії напис "Розіграш" або Giveaway, щоб користувачам було відразу ясно, про що йде мова.
Дотримуючись цей порядок дій, ви на практиці дізнаєтеся, як в "Інстаграмі" проводити розіграші.

Правильне оформлення конкурсу

Правильно оформлений розіграш може створити ефект вибуху бомби. Нові передплатники, замовлення, збільшення активності аудиторії – все це ви можете отримати, не витрачаючи коштів. Як? Досить дотримуватися простих правил, які допоможуть користувачам взяти участь у конкурсі. Пам'ятайте про те, що вони простіше – тим більше людей візьмуть участь в конкурсі.

Умови участі

Визначтеся з правилами конкурсу та чітко їх позначте: чи потрібно робити репост або досить просто залишити коментар і відзначити друзів, варто підписуватися і т. д. Позначте час акції "Інстаграмі" та вкажіть, коли підбиватимуть підсумки конкурсу. Обов'язково відзначте необхідність відкритого профілю учасників в період проведення акції. Якщо профіль буде закритий, то ви просто не побачите його в пошуку, а звинуватять у некомпетентності саме вас. Заздалегідь оголосіть, як визначатиметься переможець. Якщо це творча робота, можливо, вибір належить зробити спеціально обраного журі. В інших випадках використовуйте програми для вибору переможців, в онлайн-форматі транслюючи процес Stories. Так в аудиторії не залишиться сумнівів у чесності вибору переможця розіграшу. Придумайте унікальний хештег для свого конкурсу. Найчастіше під репостом з рекламним постом користувачів просять залишати хештеги. Так простіше знайти інформацію в стрічці і вибрати переможця. Важливо вибрати саме таке словосполучення, яке відображало б рекламований продукт або компанію. Наприклад, якщо ви просуваєте светр від компанії "Манго", мітка може звучати так: #хочусвитеротманго. Останнім часом деякі люди створюють акаунт у "Instagram" виключно заради безкоштовних призів. Щоб уникнути спілкування з такими особистостями відразу вказуйте правило: не більше одного активного конкурсу на людину. Якщо ж ваш передплатник вже бере участь у розіграші – внесіть його в стоп-лист.

Плюси і мінуси розіграшів

Конкурси в "Інстаграмі" мають і плюси, і мінуси. До переваг даного виду реклами можна віднести: безоплатність; широке охоплення аудиторії; залучення нових клієнтів; підвищення лояльності. На противагу плюсів з такою ж упевненістю можна перерахувати і негативні сторони конкурсів "Instagram": Велика кількість любителів "халяви". Занадто часті конкурси можуть відбити у покупців бажання купувати ваш товар за гроші. Великі тимчасові витрати. Для того, щоб знайти учасників кругового конкурсу, все організувати і оформити знадобиться чимало часу.

Програми для проведення розіграшу

Не обов'язково вибирати переможця конкурсу "голими руками". Для спрощення задачі можна скористатися одним з численних сервісів, які допоможуть вибрати щасливчика. У програмах для розіграшів призів у "Instagram" все продумано до дрібниць. Є навіть функція запису відео, щоб користувачі могли спостерігати за процесом вибору онлайн: Giveaways.ru; Winner Picker; калькулятор–генератор випадкових чисел онлайн.

Підсумки

Знаючи, як в "Інстаграмі" проводити розіграші, ви можете з легкістю збільшити аудиторію свого аккаунта і залучити нових покупців. Не бійтеся експериментувати: придумуйте творчі конкурси, влаштовуйте ігри, взаємодія з іншими компаніями. Після вибору переможця не забудьте опублікувати докладне відео з процесом розіграшу та привітаннями.
Цікаво по темі
Як створити другий аккаунт в "Instagram": докладна інструкція
Як створити другий аккаунт в "Instagram": докладна інструкція
Все про додавання другого профілю в "Instagram": детальний алгоритм, перемикання між профілями максимальна кількість додаткових акаунтів, причини
Як проводити розіграші "В Контакті" - у групі або серед репостов? Як правильно проводити розіграш "ВКонтакте"
Як проводити розіграші "В Контакті" - у групі або серед репостов? Як правильно проводити розіграш "ВКонтакте"
Незважаючи на те що кожен конкурс має бути індивідуальним і креативним, існують деякі особливості, характерні для заходів такого роду.
Як відписатися від усіх в "Инстаграме": поради користувачів
Як відписатися від усіх в "Инстаграме": поради користувачів
У даній статті мова піде про одну з найпопулярніших соціальних мереж - Instagram. Розв'язувана задача - як відписатися від всіх відразу в
Як зв'язати "Instagram" з "Фейсбуці": два способи
Як зв'язати "Instagram" з "Фейсбуці": два способи
Користувачі люблять публікувати фотографії в соціальних мережах, але навіщо робити це кілька разів, дублюючи картинки в кожній мережі окремо? Чи Не
SFS в "Инстаграме". Що це? Основні плюси
SFS в "Инстаграме". Що це? Основні плюси
"Instagram" став місцем проживання багатьох людей зі всього світу. Часто зустрічається і поняття SFS. Що це? Як його організувати?
Як зробити багато підпистників у "Інстаграмі": огляд способів, ефективні методи та відгуки
Як зробити багато підпистників у "Інстаграмі": огляд способів, ефективні методи та відгуки
"Instagram" - це дуже популярна соціальна мережа на сьогоднішній день. Напевно, практично у кожного ...