Новини високих технологій
» » Як у "Ватсапе" відновити контакти: можливості та методи

Як у "Ватсапе" відновити контакти: можливості та методи

13-02-2019, 23:18
474
WhatsApp нерідко виявляється зручним місцем для зберігання важливої інформації. Це не тільки листування, повідомлення, але і відео, аудіо, а також контакти. В месенджері передбачений пошук, який допомагає швидко знайти потрібну інформацію в програмі. Всі ці дані зберігаються на пристрої, і у разі його втрати, при скиданні налаштувань, відомості губляться. В такі моменти виникає питання про те, як в "Ватсапе" відновити контакти і чи можна це зробити?

Особливості зберігання даних

Всі контакти в "Ватсапе" безпосередньо пов'язані з інформацією з блокнота власника телефону. Якщо додати нового користувача в акаунт месенджера, то він з'явиться і в контактах смартфона. Якщо видалити користувача, то він піде з "Ватсапа". У такому разі, як у "Ватсапе" відновити контакти? До величезного розчарування користувачів, відновити список контактів в месенджері неможливо. Цього не може зробити ні техпідтримка, ніякі штатні набори функцій.

Резервна копія

Єдиний метод повернути свої контакти – відновити телефонну книгу на смартфоні. Це легко зробити, якщо пристрій створює резервні копії і зберігає їх в хмарному сховищі. Якщо ця опція відключена, то можна просто виконати відновлення резервної копії. Після перезавантаження пристрою усі нові контакти будуть відображатися не тільки в телефонній книзі, але і в "Ватсапе".

Незважаючи на простоту використання, не всі пристрої здатні автоматично переносити інформацію в хмарне сховище. Навіть ті, які здатні на це, не можуть зберегти історію листування, контакти, які не були збережені в телефоні.

Відновлення через "Гугл"

А ще як відновити контакти в "Ватсапе", який метод використовувати? Якщо мобільний пристрій було пов'язане з "Гугл-аккаунтом" і всі дані з телефонної книги зберігалися там, то можна швидко і легко повернути всі контакти. Вона автоматично додадуться на пристрої під час відкриття облікового запису. Всі контакти, переміщені в телефон, будуть відображатися в "Ватсапе". Якщо раптом якісь контакти не відображаються, то потрібно просто оновити список у месенджері.

Інші методи

Шукаючи відповідь на питання про те, як в "Ватсапе" відновити контакти іншими методами, можна спробувати тільки одне – ручне відновлення списку. Можна попросити знайомих подзвонити або відправити повідомлення, а потім підписати і зберегти номер в телефонній книзі пристрою. Ніяких інших варіантів відновлення контактів в месенджері не передбачено розробниками.

Видалили контакт

А якщо видалили контакт "Ватсапе", як відновити його, які методи використовувати? Ситуації бувають різні. Іноді доводиться зіткнутися з проблемою видалення потрібного контакту, який був у вигляді непідписаного чату. В такому випадку повернути дані можна буде, якщо цей чат відобразився в резервної копії. Інших способів відновлення немає. Щоб не виникало подібних ситуацій і щоб не довелося шукати, як відновити контакти в "Ватсапе" на Андроїд, рекомендується всі потрібні дані копіювати, в тому числі і контакти. Всіх «новачків» можна внести в телефонну книгу з чату. Програма сама ставить питання про те, що зробити з цим новим контактом, а вам залишається лише вирішити, зберегти його чи ні.

Загублені контакти

У "Ватсапе" всі контакти автоматично розпізнаються з адресної книги мобільного пристрою. Додаток в автоматичному режимі розпізнає контакти, в яких є "Ватсап", і на основі цих відомостей генерує список контактів в месенджері. При необхідності повернути втрачені контакти їх відновлюють з копії списку, якщо такий робився. Інших способів повернення адресної книги немає, і "Ватсап" не може її вам відновити.
Цікаво по темі
Як видалити контакти з "Ватсапа": інструкція
Як видалити контакти з "Ватсапа": інструкція
Отже, ви вирішили навести порядок у вашому месенджері і видалити контакти з «Ватсапа», листування або якісь окремі повідомлення. Але вирішити – це
Як відновити «Ватсап» на «Андроїд». Як відновити листування
Як відновити «Ватсап» на «Андроїд». Як відновити листування
Під час використання мобільного пристрою, можуть відбуватися різні збої в результаті яких може знадобитися повний скидання налаштувань. Як наслідок...
Як перенести чат Whatsapp на інший телефон
Як перенести чат Whatsapp на інший телефон
Складно уявити в нинішній час людини, який би не користувався різними месенджера. Нічого дивного — вони прості у використанні, з допомогою них можна
Інструкція, як видалити контакти з "Ватсапа" раз і назавжди
Інструкція, як видалити контакти з "Ватсапа" раз і назавжди
Іноді в житті сучасної людини настає момент, коли всякі настирливі особистості починає йому набридати ...