Новини високих технологій
» » Як видалити контакти з "Ватсапа": інструкція

Як видалити контакти з "Ватсапа": інструкція

24-12-2018, 18:48
342
Отже, ви вирішили навести порядок у вашому месенджері і видалити контакти з «Ватсапа», листування або якісь окремі повідомлення. Але вирішити – це одне, а зробити – інше. І у декого виникають з цією справою певні проблеми. З нашої статті ви дізнаєтеся, як видалити контакти з «Ватсапа» і зробити це максимально безболісно як для мобільного гаджета, так і для самого користувача. Пройдемося по основним етапам даної процедури, а також розглянемо зворотну дію – відновлення контактів, якщо щось раптом пішло не так. В якості піддослідних ми візьмемо дві найпопулярніші ОС iOS і Android.

Як видалити контакти з «Ватсап» на iOS?

Перед початком процедури слід закрити працюють фонові програми, особливо якщо серед них є утиліти відповідають за дзвінки, короткі повідомлення і телефонну книгу. Подібні програми можуть перешкодити видалити контакти з «Ватсапа», наклавши свої заборони.


Процедура видалення: Відкрийте месенджер, тапнув по його іконці. У самій програмі перейдіть в пункт меню «Контакти». Знайди в списку потрібного вам абонента. У верхній частині інтерфейсу натисніть на кнопку «Змінити». У вікні, в нижній частині з'являється кнопка «Видалити контакт». У наступному вікні з'явиться попередження про те, що контакт і вся наявна листування будуть видалені. Натисніть «ОК» і дочекайтеся закінчення процедури. Якщо ж вам мало видалити контакт «Ватсапа» і ви хочете стати «невидимим» для користувача, то слід перейти в розділ чату і деактивувати режим «Статус онлайн».

Платформа Android

Тут також необхідно відключити всі фонові програми, які так чи інакше пов'язані з дзвінками, короткими повідомленнями та телефонною книгою. Деякі користувачі помилково вважають, що для видалення контактів з месенджера необхідно отримання прав адміністратора. У «Ватсапе» це зовсім не обов'язково і ніяк не впливає на дану процедуру.


Видалення контактів: Запустіть програму і переконайтеся, що ви увійшли в свій аккаунт. У верхній правій частині інтерфейсу виберіть пункт «Контакти». З представленого списку тапніте на абонента, якого ви хочете видалити. У вікні ще раз натисніть на профіль контакту зверху. У випадаючому меню виберіть пункт «Відкрити в телефонній книзі». Потім відкрийте контекстне меню і виберіть у списку рядок «Видалити». Погодьтеся з попередженням натиснувши клавішу «ОК». Якщо ви не хочете, щоб абоненти бачили вашу присутність в мережі, то можна включити в налаштуваннях функцію «У літаку» або обмежити доступ «Ватсапа» в інтернет в меню.

Як відновити видалені контакти в «Ватсапе»?

Всі вищеописані кроки видаляють інформацію тільки з вашого мобільного гаджета. Але всі дані можна відновити з резервної копії. Останні зберігаються на серверах месенджера. Додаток робить повний бекап один раз на добу. Так що у вас є 24 години після видалення на відновлення інформації.
Для реанімації контактів і листування досить видалити месенджер через диспетчер програм і заново його встановити. Під час інсталяції програма запитає: «Хочете відновити інформацію з створеної копії раніше?». Погодившись, ви реанімуєте всі видалені дані.
Цікаво по темі
Як видалити NET Framework: інструкція
Як видалити NET Framework: інструкція
NET Framework - програмна платформа, розроблена компанією Microsoft. З її допомогою створюються програми, тому наявність даного пакету на комп'ютері
Видалення листування: як видалити листування на "Однокласниках" у себе і у співрозмовника
Видалення листування: як видалити листування на "Однокласниках" у себе і у співрозмовника
Головна мета, заради якої люди сидять в соціальних мережах, - спілкування. Грамотне використання всіх функцій, в тому числі і видалення непотрібних
Як вийти з "Ватсапа": поради та інструкції
Як вийти з "Ватсапа": поради та інструкції
"Ватсап" - зручний і сучасний месенджер. У даній статті буде розказано про те, як вийти з нього.
Як WhatsApp видалити контакт: поради та рекомендації
Як WhatsApp видалити контакт: поради та рекомендації
WhatsApp - сучасний месенджер, який завоював серця багатьох абонентів. Він дозволяє за допомогою мобільного ...
Інструкція, як видалити контакти з "Ватсапа" раз і назавжди
Інструкція, як видалити контакти з "Ватсапа" раз і назавжди
Іноді в житті сучасної людини настає момент, коли всякі настирливі особистості починає йому набридати ...