Як прописати чити на машини «ГТА 5» і чи потрібно це взагалі?

157 0 Новини високих технологій

GTA V відрізняється від ігор серії тим, що консольні команди можна вводити не тільки в грі, але і за допомогою мобільного телефону. Однак у цьому випадку не обнуляються отримані досягнення. Про те як прописати чити на машини «ГТА 5» і піде мова в статті.

Як прописати чити на машини «ГТА 5» і чи потрібно це взагалі?

Про проект

Мало хто з геймерів не знає гру з відкритим світом під назвою Grand Theft Auto. Продукт знайомий навіть тим, хто не є шанувальником жанру action-adventure. Сюжет простий і знайомий від однієї частини до іншої: дії відбуваються у вигаданому штаті Сан-Андреас, де постійно трапляються різнопланові мафіозні розборки. Інтуїтивно зрозумілий Геймплей. Можливість використовувати будь-ліпший предмет в якості зброї підкуповує ідеєю, а шанс викрасти будь-який автомобіль додає в гру динамічності. Між тим не всі тачки можна знайти. Щоб поїздити на рідкісних, доводиться виконувати квести або вводити чити на машини «ГТА 5». У грі є можливість в будь-який момент перемикатися між протагоністами під час виконання квестів і між ними. Багатокористувацький режим передбачає взаємодію 30 гравців одночасно з рядом як командних, так і змагальних квестів.


Вперше в історії серії герої наділені унікальними здібностями, застосування яких виводить GTA V на принципово новий рівень.
 • Франклін здатний уповільнити хід часу під час їзди на машині, що дозволяє успішно маневрувати і швидко пересуватися по карті. Для заповнення шкали умінь гравцеві доведеться уникати аварій на максимальній швидкості або гнати по зустрічній.
 • У Майкла аналогічні здібності з уповільненням часу, але під час стрільби це дозволяє точніше цілитися. Шкала заповниться при їзді з перевищенням швидкісного режиму, вбивства в ближньому бою або хэдшотах.
 • Тревор картаємо нападами гніву (прям як Ангрон з Warhammer 40000), що підвищує вихідний шкоди і знижує входить. Рецепт заповнення шкали: вбивства, попадання в голову, їзда з перевищенням швидкості.
 • Як прописати чити на машини «ГТА 5» і чи потрібно це взагалі?

  Введення команд

  Якщо є бажання ввести чит на машину в ГТА 5», ПК-версія дозволяє активувати консоль натисканням ~ (тільди), що знаходиться під клавішею Esc. Залишається лише прописати команду й натиснути Enter. Більш простого способу не існує.


  Більш складний варіант — через телефон. Після активації консолі натискається Up (вгору), висвічується номер. Далі на мобільному пристрої після входу в «Контакти» натискається пробіл і прописується код на машини «ГТА 5» або будь-який інший предмет. Консольні команди працюють виключно в режимі сингплеера. В мультіплеере GTA Online результату не буде.

  Автомобілі

  Шахрайство обнулить отримані досягнення. Щоб уникнути подібних ситуацій краще не зберігатися після введення команди. Коди діють не тільки на ПК-версії, актуальні вони і для Xbox One, і для PS4. Чити на машини «ГТА 5»

  телефон (починається з 1-999)  мета  код  872-433  Отримати сміттєвоз  TRASHED  846-39663  Лімузин  VINEWOOD  727-4348  Спорткар Rapid GT  RAPIDGT  266-38  Спортивний автомобіль Comet  COMET  4653-46-1  Машина для гольфу  HOLEIN1  3328-4227  Бронеавтомобіль  DEATHCAR  282-2537  Машина Go Go Monkey Blista  BUBBLES

  Команди активуються у відповідному місці, інакше не спрацюють. Тобто марно прописувати код на виклик лімузина або вертольота в маленькій кімнатці з логічних міркувань: транспорт просто не влізе у відведений простір. А ось на вулиці — будь-ласка!
  Як прописати чити на машини «ГТА 5» і чи потрібно це взагалі?

  Вітчизняний автопром

  Так вийшло, що Rockstar Games не були зацікавлені інтеграцією в GTA V представників російської автомобільної промисловості. Чіт-коди на російські машини в «ГТА 5» теж не допоможуть (їх просто немає).
  Недолік виправили вітчизняні модмейкеры, заполонивши різні тематичні ресурси модами, інтегруючими в проект безліч автомобілів. Різні забарвлення звичного ВАЗа, «Оки» або «Волги». Є ряд моделей «Лади-Гранти», «Лада Ларгус» і навіть «Запорожець». На цьому мододелы не зупинилися. Є утиліти, що доповнюють гру серйозними зразками зразок автобуса «Ікарус», електропоїзди «Ластівка», військового автомобіля «Каратель» і літаки-винищувачі «Су-30». Це цікавіше, ніж вводити чит на російські машини «ГТА 5» (якщо б він існував).
  Як прописати чити на машини «ГТА 5» і чи потрібно це взагалі?

  Висновок

  Передбачено багато консольних команд, виправляють за бажанням геймера будь аспект проекту. Наприклад, код TURTLE відремонтує пошкоджений автомобіль, а MAKEITRAIN змінить погодні умови.
  Але це все хитрощі, щоб видати протагоністу «палицю-вбивалки». Шахрайство вбиває передбачений розробниками баланс і зводить принадність авторської задумки до нуля. Геймеру, який вперше вирішив пройти гру, чіти в «ГТА 5» на машини, зброю та інші смакоти просто протипоказані: весь інтерес буде втрачено. Складності, з якими стикається гравець, продумані творцями для того, щоб геймер, сидячи біля екрану, зміг відчути на власній шкурі всі халепи, в яку втрапив герой. Прожити його життя, вжитися в роль. А прописування команд відразу зводить персонажа в режим бога і дає можливість досхочу глумитися над усім, що рухається і ворушиться (прям як Алекс Мерсер в «Прототипі»). Інша справа, якщо гра вже не раз пройдена і людина задався метою гарно провести час, побігавши годинку-інший. Тоді команди себе виправдовують. Але зловживати не варто, бо чіти — зло! І це стосується не тільки «ГТА 5».

  Популярі новини
  Загрузка...