Чити на Flatout 2 Most Wanted

717 0 Новини високих технологій

"Флатаут 2" вже дуже довгий час залишається однією з найкращих гонок в світі. Хоч і графіка цієї гри стара, але в будь-якому випадку люди грають в цю чудову гру, адже вона містить у собі різні можливості, від гонок до полювання на інших гравців своєю тачкою. Все, що потрібно зробити - вибрати режим гри: або перемагати в гонках, або битися з ботами або ж справжніми гравцями і своєю машиною руйнувати їх тачки, використовуючи при цьому коло. Незважаючи на те, що мережева гра, є і одиночна версія для ботів. Також гравцям доступні чити на вибір. Існують чити на Flatout 2 просто коди або ж багатофункціональні трейнери.


Основні функції, коди

Гра багата найрізноманітнішими чит-кодами, які може використовувати будь-який гравець у грі "Флатаут 2". Існуючі чит-коди, які введені розроблювачами в гру для перевірки різних можливостей гри, можна активувати при створенні профілю в самій грі, не пізніше. Для активації чіт-кодів потрібно в полі "Назва профілю" вписати лише сам чит-код (коди знаходяться трохи нижче). Не потрібно боятися, адже потім можна ввести ім'я профілю заново з вже активованим читом, але код потрібно ввести до створення профілю обов'язково, інакше нічого не вийде. Деякі існуючі чити на Flatout 2 можна знайти трохи нижче.
Чити на Flatout 2 Most Wanted

Чит-коди, їх введення

При створенні облікового запису в полі "Ім'я профілю" потрібно ввести потрібний код. Коди працюють тільки в оффлайн режимі. Чити на Flatout 2: 1. Giveall - введете цю фразу і створите профіль, і тоді буде абсолютно всі доступні карти в грі без всяких складнощів. 2. Givepix - команда, яка відкриває всі тачки і одночасно дає гравцеві мільйон кредитів. Непогано підходить для випробування машин перед цими перегонами. 3. Elpueblo дає гравцеві автомобіль Eldiablo. Тільки оффлайн-режимі. 4. Raiders дозволяє гравцеві стати власником фургона з морозивом. Чити на Flatout 2 є самі по собі унікальні, і ні в одній грі немає такої системи введення чіт-кодів. Система античитов не приймає дані коди за чіти, так що якщо гравець користується ігровими платформами, такими як "Стім", "Оріджін" і так далі, повна безпека від блокування облікового запису забезпечена.


Чити на Flatout 2 Most Wanted

Версія читів з Most Wanted

Всім любителям нової версії "Флатаут 2" під назвою Most Wanted відомо, що дана версія, яка, по суті, є доповненням, набагато краще, ніж сама гра. І це не дивно, адже в "Мост Вонтед" всі стандартні машини з оригінальної гри були перероблені і вдосконалені, додані нові рівні і поліпшена графіка. Але принадність у тому, що хоч і Most Wanted є практично окремою грою, чіти для стандартної версії і доповнення однакові. Тобто можна ввести всі ті ж чити на Flatout 2: Most wanted, і вони все одно будуть працювати. Все легко і швидко.

Популярі новини
Загрузка...