Кращі коди на "ГТА: Кримінальна Росія" на машини

1275 0 Новини високих технологій

Всі ми з вами знає знамениту серію ігор «ДТА», в якій йдеться про життя звичайного хлопця з гетто. Головному героєві доводиться в буквальному сенсі пройти шлях із грязі в князі, при цьому дізнатися цінність дружби, смак брехні і зради, а також спокуса грошей. Навколо цієї серії ігор зібралося чимале співтовариство звичайних гравців, які намагаються різноманітити ігровий процес, так і з'явилося унікальне у своєму роді додаток «ГТА: Кримінальна Росія». Як її пройти? У наведеній нижче статті ми докладно розповімо про коди «ГТА: Кримінальна Росія» на машини, а також розповімо, які коди присутні в грі.


Що таке коди «ДТА» і як їх вводити?

Після проходження якоїсь гри видавці частенько активують спеціальний режим, при якому у гравця з'являються нові текстури, більше здібностей, невразливість і багато іншого, що тільки прийде в голову творцям. В серії GTA так само, але трішки навпаки. Під час навіть першого проходження є можливість активувати спеціальні коди, прямо під час гри, не виходячи в спеціальне чіт-меню. Деякі гравці навіть активували їх по випадковості. Адже в GTA назви кодів більш-менш логічне і читабельне, наприклад Aezakmi потрібно ввести, щоб поліція вас не переслідувала. Але в «Кримінальної Росії» це прибрали. Тому для введення коду доведеться натиснути поєднання клавіш «CTRL+SHIFT+ C», а самі комбінації букв стали куди незрозуміліше.
Кращі коди на "ГТА: Кримінальна Росія" на машини
Багато хто пам'ятає, як друзі і однокласники передавали один одному цілі аркуші А4 на яких були написані всі коди для GTA: San Andreas. До речі, саме SA стала культовою для російськомовного сегмента гравців. Адже в ній описувалися кримінальні події в Штатах. Інший запам'ятовується рисою були машини. Їх було багато, і кожна по-своєму була хороша. Але не завжди була можливість знайти необхідну, тому часто використовували коди на машини.


Відносно недавно вийшло користувальницьке додаток «Кримінальна Росія», яке перенесли досить велика кількість реальних російських марок автомобілів. Тому на багатьох форумах можна почути прохання дати коди на «ГТА: Кримінальна Росія» на машини. У наступних пунктах статті ми докладно розповімо вам про всі існуючі читах.

«ГТА: Кримінальна Росія»: коди на російські машини

Отже, для початку вам буде потрібно скачати і встановити спеціальне доповнення до «Сан-Андреас» під назвою «Кримінальна Росія». Радимо зробити це з довірених джерел, інакше ризикуєте заразити ваш комп'ютер вірусами. Коли зайшли в гру, натисніть сполучення клавіш CTRL+SHIFT+C», щоб відкрилося спеціальне меню, в яке ми і будемо вводити коди на машини. «ГТА СанАндрес: Кримінальна Росія» - це досить велике доповнення. Всі чіти до нього знаходяться у вільному доступі. Якщо вам пропонують придбати їх за гроші – це шахраї.
Кращі коди на "ГТА: Кримінальна Росія" на машини
Нові коди на машини «ГТА: Кримінальна Росія»:
 • GUSNHDE – якщо вам ліньки дивитися на старі та дешеві автомобілі, катаються по місту, а вводити коди на певні машини теж лінь, то цей код саме для вас. Адже з ним всі звичайні транспортні засоби заміняться тільки на дорогі.
 • VPJTQWV – поява прямо перед вами гоночної машини. Саме так в «Кримінальному Росії» можна здобувати рідкісні російські автомобілі. Якщо машина не сподобалася, то введіть наступне: PDNEJOH – замінить попередню машину на іншу, але теж рідкісну. Радимо скопіювати в буфер обміну, щоб не вводити щоразу заново.
 • Інші коди на «ГТА: Кримінальна Росія» на машини надають вам ті ж засоби пересування, що і в звичайному «Сан-форму андреаса». Ось деякі з них: AIWPRTON – танк, EEGCYXT – бульдозер, JQNTDMH – маленький джип, AKJJYGLC – квадроцикл.
 • Кращі коди на "ГТА: Кримінальна Росія" на машини

  Інші популярні коди GTA: SA

  Також за допомогою певної комбінації букв можна домогтися різних змін ігрового процесу, наприклад зміни погоди і т. д. В наступному списку будуть представлені одні з найбільш цікавих ефектів:
 • BAGOWPG – над вашою головою в буквальному сенсі рай. Мабуть, єдина гра, в якій таке реалізовано.
 • ASBHGRB – замінює звичайні модельки жителів на моделі Елвіса Преслі.
 • BEKKNQV – дівчата почнуть на вас любовну полювання.
 • FVTMNBZ – місто заповнюють тільки машини з села. Дуже хороший спосіб позбутися від дорогих машин, про які ми говорили трохи вище.
 • FSNMSMW – літаючі човни.
 • Кращі коди на "ГТА: Кримінальна Росія" на машини

  На закінчення

  Сподіваємося, що ви дізналися багато про коди на «ГТА: Кримінальна Росія» на машини. Адже без засобів пересування ми ніяк не змогли б повністю насолодитися гангстерської складової подібної гри. Рекомендуємо пограти в «Кримінальну Росію» усім, хто хоче дізнатися більше про кримінальний світ цієї країни.

  Популярі новини
  Загрузка...