Новини високих технологій
» » Чити на Dying Light: де дістати і чи існують вони взагалі?

Чити на Dying Light: де дістати і чи існують вони взагалі?

25-09-2018, 16:56
702
Чити на Dying Light часто шукають шанувальники проекту з метою трохи спростити геймплей і отримати переваги в «паркурном» аспекті проекту і в плані виживання в агресивних умовах зомбі-апокаліпсису. Які існують консольні команди? Про це піде мова в статті.

Про гру

Сюжет Dying Light віддалено нагадує сеттінг Resident Evil: група оперативників висаджується в близькосхідному місті Харану з метою добути інформацію про вірус, розпиленому у населеному пункті внаслідок терористичної атаки.
Проект поєднує в собі елементи хоррору, виживання та паркуру. Вдень належить активно переміщатися в умовах міських руїн, періодично відбиваючись від зомбі і озброєних ворогів. У грі є зміна дня і ночі: в темний час мерці ще небезпечніше, тому паркур - просто незамінний інструмент, щоб пробратися непоміченим. Втім, не всім це вдається, тому гравці задаються пошуком чітів на Dying Light. Ще одним важливим аспектом є ящики гуманітарної допомоги. Якщо не встигнути добігти, то гравця зустрінуть головорізи, які охороняють ящик. Розробниками реалізована система випадкових зустрічей, завдяки якій кожне ігрове подія активується за випадковим збігом обставин. В таких умовах не дивно отримати кулю. Це ще одна причина того, чому шукають чити Dying Light. Але не все так просто, як здається.


Де взяти чити

Коди Dying Light досить складно знайти лише з однієї причини: їх просто не існує. Будь-який запит пошуковій системі з метою відшукати бажані консольні команди призведе шукача на сайт, де розміщуються трейнери для різних версій гри. Все, що потрібно - завантажити потрібний, розархівувати файл в каталог з грою, запустити трейнер, а потім клікнути на лаунчер «Згасаючого Світла».
Команди читерского ЗА активуються натисканням наступних клавіш: Num 0 - режим безсмертя, гравець отримує нескінченне здоров'я; Num 1 - протагоніст перемагає супротивника одним ударом; Num 2 - витривалість не зменшується; Num 3 - не потрібно шукати додаткові обойми, адже кількість патронів тепер нескінченне; Num 4 - гравець стріляє без перезарядки зброї (активується зазвичай у зв'язці з зазначеної вище командою); Num 5 - предмети для кидка (сюрікени, наприклад) не закінчуються; Num 6 - рушниця стає більш довговічним; Num 7 - гарпун перезаряджається за частку секунди, більше не потрібно витрачати час і ховатися; Num 8 - гравець отримує необхідні предмети; Num 9 - на особистий рахунок протагоніста падає велика сума в розмірі 50000 грошей; Num /- збільшення сили і спритності головного героя; Num * - підвищення очок виживання гравця; Num (-) - протагоніст отримує +1 рівень; Num (+) - повна невидимість; Ctrl + Num 0 - швидкий злом; Ctrl + Num 2 - час виклику заморожується.

Трейнер на Dying Light: The Following

Чит для доповнення «Передмістя» значно відрізняється від свого оригінального попередника. Розширена версія внесла багато додаткового контенту в проект, трейнер отримав логічне розширення функціональності і містить більше команд.

КлавішаКоманда1Нескінченна кількість здоров'я2Витривалість більше не зменшується3Зброя стає міцним постійно, показник не падає4Запаси медикаментів нескінченні5Гроші не закінчуються, можна придбати все, що завгодно6Предмети теж не кінчаються7Гравець виходить нескінченна кількість очок виживання8Аналогічно вищесказаного, але з спритністю9Те ж саме з показниками сили0Протагоніст настільки сильний, що валить будь-якого одним ударомNum ./+/-Запам'ятати місце/Телепортація/СкасуванняCtrl + 1Протагоніст отримує нескінченний запас бомбCtrl + 2Аналогічно вищесказаного, але з відмичкамиCtrl + 3Відмички ніколи не зламаютьсяCtrl + 4Всі вороги отримують уповільненняCtrl + 5Противник обездвиживаетсяCtrl + 6Спеціальні зомбі не здатні виявити герояCtrl + 7Кішка більше не потребує перезарядціCtrl + 8Батарея не розряджаєтьсяCtrl + 9Запас патронів нескінченнийCtrl + 0Зброя не вимагає перезарядкиCtrl + Num +/-Плюс або мінус 1 годинуAlt + 1СверхточностьAlt + 2Таймер змагання застигає на одній позначціAlt + 3Легендарний досвід нескінченнийPgUpРозвивала надшвидкістьPgDnГравець отримує здатність дуже високо і далеко стрибатиInsПереміщення в просторі до потрібної позначки на карті

Вердикт

Гра цікава, але краще проходити без чітів і трейнерів. Інакше всі зусилля розробників будуть марні.
Оцінити барвистість авторської задумки можна і без допомоги стороннього ПЗ. Проект цікавий по-своєму, і авторська задумка повинна бути оцінена по достоїнству. Адже гра у перші 45 днів продажу розійшлася тиражем в 32 мільйона копій. Це свідоцтво якісної роботи, тому чити на Dying Light тільки зіпсують враження.
Цікаво по темі
Перелік зброї в Dying Light
Перелік зброї в Dying Light
Варто відзначити, що видів зброї в Dying Light багато. Починаючи з широкого ряду предметів ближнього бою, закінчуючи вибухівкою. З цієї статті ви
Де лежать збереження в Dying light: ліцензійна і піратська версії
Де лежать збереження в Dying light: ліцензійна і піратська версії
Сучасна фінансова політика багатьох компаній-розробників, а також нестабільність курсу валют призвели до підвищення цін на відеоігри. У зв'язку з цим
Де лежать збереження Dying Light і чому важко знайти збереження улюблених ігор
Де лежать збереження Dying Light і чому важко знайти збереження улюблених ігор
У статті піде мова про те, де лежать збереження Dying Light для гри як для Steam-версії, так і для Reloaded.
Dying Light - де збереження на комп'ютері?
Dying Light - де збереження на комп'ютері?
Корисна інформація для тих, хто хоче знайти збереження для ігри Dying Light. Де розташовуються файли з збереженнями.
Особливості гри Dying Light і де знаходяться збереження
Особливості гри Dying Light і де знаходяться збереження
У цій статті ми познайомимося з одним з кращих представників зомбі-жанру у відеоіграх — Dying Light.