Як відновити видалений сторінку "В Контакті": інструкція і способи

184 0 Новини високих технологій

Соціальна мережа «ВКонтакте» користується величезною популярністю в Росії. На цьому сервісі можна не тільки спілкуватися з іншими користувачами, а також виставляти свої фотографії, читати новини, лишати коментарі, рекламувати товари, здійснювати покупки і багато іншого. На сьогоднішній день цей сайт є одним з найбільш відвідуваних. Тому не дивно, що він також викликає інтерес у хакерів і інших шахраїв, які часто вчиняють дії, що призводять до блокування сторінок користувачів.

Як відновити видалений сторінку "В Контакті": інструкція і способи
Нерідко зареєстровані клієнти сервісу самостійно приймають рішення видалити свій профіль. Однак через деякий час багато починають жалкувати про скоєне і шукають способи того, як відновити видалений сторінку «В Контакті».


Чому найчастіше сторінка виявляється заблокованою або віддаленої?

Іноді проблема криється в тому, що людина просто елементарно забув встановлений пароль або втратив стільниковий телефон, з якого він зазвичай заходив у свій профіль. Зловмисники рідко видаляють сторінки користувачів, однак вони ведуть активну діяльність від їх особи таким чином, що викликають серйозні підозри у адміністрації сайту. В результаті подібні сторінки нещадно блокуються, а клієнтам сервісу доводиться ламати голову над тим, як відновити видалений сторінку «В Контакті». Також блокування може наступити в тій ситуації, якщо на комп'ютері з'явився вірус. Можливо, він запрограмований на те, щоб писати іншим учасникам соціальної мережі від імені користувача без його відома. Існує величезна кількість причин, які призводять до блокування аккаунту. Нерідко користувач вирішує видалити сторінку. Як потім відновити «В Контакті»? Розглянемо всі доступні способи.


Відновлення доступу

У цьому випадку мова йде про ситуації, коли людина пам'ятає пароль від свого облікового запису і у нього є можливість отримати контрольний код на стільниковий телефон. Всім відомо, що сторінка зазвичай прив'язується до номера телефону людини. Тому навіть через багато часу після того, як користувач не заходив в свій аккаунт, він може легко скористатися стандартними інструментами платформи. Отже, можна відновити видалену сторінку «В Контакті», відправивши відповідний запит. Для цього знадобиться ввести свій логін і пароль. Як правило, на цьому етапі виникають проблеми. Чоловік міг забути реєстраційні дані. В цьому випадку є спосіб вирішення проблеми.
Як відновити видалений сторінку "В Контакті": інструкція і способи

Використання браузера

Якщо потрібно відновити давно віддалену сторінку «В Контакті», то подібний спосіб, ймовірно, не спрацює. Особливо якщо користувач любить очищати історію заходжень на різні сайти. Якщо видалення був здійснений нещодавно, то пароль і логін можна знайти, якщо вивчити історію свого браузера і спробувати у налаштуваннях відшукати збережені паролі. Як правило, сучасні браузери, такі як "Яндекс" і Google Chrome, зберігають в собі дані, навіть якщо користувач не натискав кнопку «Зберегти». Якщо вдалося їх знайти, то проблем з тим, щоб відновити видалену сторінку «В Контакті», виникнути не повинно. Після цього залишається тільки натиснути «Відновити» на головній сторінці сервісу та ввести свої дані.
Однак додатковою умовою є наявність мобільного телефону. На нього повинен прийти перевірочний код.

Як відновити видалений сторінку «В Контакті» через телефон

В цьому випадку процедура дуже проста. Якщо у користувача як і раніше збереглася сім-карта з прив'язаним телефоном, то тоді достатньо перейти на головну сторінку сервісу та вказати, що користувач бажає відновити доступ, але він забув пароль. Вказавши свої дані, включаючи номер стільникового телефону, залишається тільки почекати, поки на прив'язаний мобільник не прийде одноразовий секретний код, який потрібно ввести у відповідне поле.
Як відновити видалений сторінку "В Контакті": інструкція і способи
Всі кроки того, як відновити віддалену сторінку «В Контакті», докладно описуються на сторінках сервісу, тому ніяких проблем виникнути не повинно. Після цього бажано згенерувати новий пароль. Якщо сторінка була видалено давно, то, можливо, вона попалася на очі шахраям. Тому краще придумати досить складний пароль, який буде важко зламати.

Якщо сторінка не прив'язана до мобільного телефону

Сервіс «ВКонтакте» почав свою діяльність дуже давно. В ті часи ще далеко не у кожного був мобільний телефон, тому не дивно, що реєстрація здійснювалася без вказівки свого особистого номера.
Якщо людина створив свою сторінку саме в той період, то він не вказував зовсім ніякої контактної інформації, крім адреси електронної пошти. Відповідно прив'язка відсутня. В цьому випадку єдиний варіант відновити доступ – це звернутися в службу на головній сторінці сервісу. Там потрібно буде написати повідомлення. Можливо відновити видалену сторінку «В Контакті», якщо немає прив'язки до стільникового телефону? Так, але потрібно врахувати кілька аспектів. Перш за все необхідно докладно описати адміністрації свою проблему і вказати, що прив'язки до мобільного телефону просто фізично не існує. Як правило, в цьому випадку відбувається складна процедура відновлення облікового запису, але тим не менш вона можлива.
Як відновити видалений сторінку "В Контакті": інструкція і способи

Відновлення за документами

У цьому випадку представники соціальної мережі максимально ускладнили процедуру. Але не тому, що вони хочуть нашкодити своїм користувачам, а щоб уникнути ситуацій, коли зловмисники заволоділи персональними даними людини, пробують активувати його сторінку і здійснити від його імені розсилку. У подібних ситуаціях відновити видалену сторінку «В Контакті» доведеться досить складним шляхом. В першу чергу необхідно звернутися в службу відновлення пароля і надіслати посилання на свою сторінку. Навіть якщо профіль видалений, у нього все одно залишився раніше присвоєний йому адресу. Також можна зайти в пошукову систему і вказати свої дані. Після цього залишиться знайти сторінку. Після цього потрібно скопіювати посилання і вказати, що саме вона належить конкретному користувачу. Додатково однією з вимог сервісу є те, що клієнт повинен зробити селфи поруч з монітором свого комп'ютера, тримаючи в руці скан свого паспорта. Після цього адміністрація звіряє дані, які були вказані на сторінці профілю, з тим, що вони бачать на фотографії.

Фахівці порівняють селфи зі знімками на сторінці, яка була вилучена. Після цього вони приймають рішення, чи дійсно цей чоловік є власником зазначеного профілю. Після цього потрібно буде відправити номер свого телефону зробити ще одну фотографію на тлі комп'ютера, на якому відкрита сторінка з відновленням доступу і листуванням з адміністрацією. На заключному етапі майстер по відновленню попросить завантажити документ, що підтверджує особу користувача, на якому буде зазначено прізвище, ім'я та по батькові, а також фотографія. Зрозуміло, краще всього для цього підійде паспорт.
Як відновити видалений сторінку "В Контакті": інструкція і способи

Додаткова інформація

Проте при використанні такого способу відновити видалену сторінку «В Контакті» швидко не вдасться. Адміністрації потрібно час на те, щоб звірити всю інформацію і упевнитися, що це не зловмисник намагається заволодіти сторінкою іншого користувача. Однак, як правило, вже через кілька днів (а іноді і через 3-4 години після звернення) аккаунт знову стає активним.

Які проблеми можуть виникнути?

З питанням, чи можна відновити видалену сторінку «В Контакті», практично все зрозуміло. Аккаунт дійсно можна собі повернути. Але на цьому етапі можуть виникнути проблеми. Навіть адміністрація буде безсила, якщо користувач є власником так званого фейкового аккаунта. Це означає, що під час реєстрації він не вказав свої дійсні прізвище, ім'я або по батькові, а також супроводив свій профіль виключно фотографіями з інтернету.
У цьому разі адміністрація не зможе зіставити те, що людина, яка звертається за допомогою, дійсно є власником сторінки, якщо на ній немає жодного знімка, підтверджує це. Не допоможуть і надіслані фотографії зі сканом паспорта в руках або поруч з монітором комп'ютера. Тому краще всього під час реєстрації або після чергового відновлення пароля вказати більш коректні дані. Це допоможе в майбутньому уникнути подібних проблем.

Якщо сторінка заблокована або видалена з-за вірусів на комп'ютері

Захисні механізми платформи досить добре працюють в цьому напрямку. Якщо телефон або комп'ютер користувача були заражені вірусами, то в цьому випадку може відбутися блокування профілю. Це необхідно для того, щоб убезпечити користувача від можливої діяльності шахраїв. Також варто звернути увагу, що в цьому випадку потрібно діяти дуже акуратно. Якщо на комп'ютері оселився вірус, то можна випадково перейти на фейковую сторінку сервісу і ввести свої дані. Тому потрібно бути обережніше.
Як відновити видалений сторінку "В Контакті": інструкція і способи
Якщо для того, щоб відновити доступ, не потрібно вказати код з повідомлення СМС, а самостійно відправити короткий текст незрозумілий номер, то в цьому випадку гарантовано мова йде про шахраїв. Насамперед у цій ситуації необхідно провести повне сканування мобільного пристрою або комп'ютера на віруси. Після того як ці маніпуляції будуть зроблені, а всі черв'яки видалені, потрібно ще раз перейти на офіційну сторінку «В Контакті» і спробувати увійти в свій профіль або активувати сторінку. Якщо раніше людина перенаправляється на сторонні ресурси чи йому не приходять повідомлення з підтвердженням на мобільний телефон або на пошту, то в цьому випадку потрібно спробувати увійти на сторінку з іншого портативного кошти. Наприклад, можна відправитися до сусідів і спробувати активувати свій обліковий запис. Якщо це зробити не вийде, то проблема гарантовано в самому комп'ютері, а якщо не вдалося видалити віруси, тоді доведеться перевстановити всю систему.

Якщо сторінка була заблокована за порушення

Адміністрація сервісу може видалити або деактивувати сторінку користувача, якщо з його профілю здійснюється розсилка підозрілих листів. У цьому випадку користувач отримує відповідне повідомлення про те, що відбулося блокування аккаунту. Додатково йому повинна бути вислане посилання на інструкцію з рекомендаціями щодо безпеки. Там також є інформація про відновлення профілю.
Як відновити видалений сторінку "В Контакті": інструкція і способи

Важливо знати

Сьогодні на просторах інтернету можна знайти пропозиції про відновлення сторінки за певну суму грошей. В оголошеннях вказується, що чекати і зовсім не доведеться. Не варто вірити таким пропозиціям. Розблокувати сторінку може тільки її власник. Ніхто інший від його особи, а вже тим більше в більш стислі терміни не зможе отримати доступ до облікового запису користувача в обхід адміністрації сайту.

Популярі новини
Загрузка...