Як відновити "Инстаграмм": 3 простих способи

11976 0 Новини високих технологій

Instagram – це зручний сервіс, що дозволяє зберігати пам'ятні фотографії і ділитися ними з друзями. Користувачі, які втратили доступ до аккаунту, насамперед намагаються дізнатися, як відновити «Инстаграмм». У цій статті будуть розглянуті 3 способи рішення даної проблеми.

Повторний вхід в акаунт

Для початку необхідно авторизуватися на сайті іншого телефону. Якщо акаунт не був заблокований адміністрацією або видалений самим користувачем, то це може означати, що сервіс конфліктує з мобільним пристроєм.


Користувачам, авторизующимся на сайті з допомогою iPhone або іншої продукції Apple, рекомендується спробувати здійснити вхід з персонального комп'ютера. Труднощі нерідко з'являються з-за того, що ідентифікатор пристрою відкидається сервісом. Проблеми також виникають при оновленні мобільної системи.
Як відновити "Инстаграмм": 3 простих способи

Відновлення пароля

Досить часто користувачі, що втратили доступ до аккаунту, невірно вводять дані для входу. Як відновити «Инстаграмм», якщо забув пароль? Для цього потрібно відкрити сторінку авторизації. Внизу міститься посилання «забули пароль», за яким необхідно перейти. Потім потрібно вибрати спосіб відновлення даних. У більшості випадків акаунт активується за допомогою електронної пошти або Facebook. Клієнт може вибрати на свій розсуд.

Як відновити пароль в «Інстаграмі» через e-mail

Якщо власник облікового запису реєструвався на сайті за допомогою пошти, то йому слід ввести адресу електронної скриньки або ім'я користувача. Далі потрібно підтвердити відправку повідомлення. Потім потрібно перевірити пошту.


На електронну адресу прийде лист з посиланням "відновити забутий пароль" («Інстаграмі»). Якщо повідомлення довго не з'являється, рекомендується перевірити папку «Спам». Після переходу за посиланням необхідно вказати новий пароль, який не буде збігатися зі старими даними.
Як відновити "Инстаграмм": 3 простих способи

Як відновити «Инстаграмм» через Facebook

Дану процедуру можна виконати тільки за допомогою мобільного додатку Instagram. Для того щоб вирішити проблему, необхідно завантажити програму через Google Play. Далі слід натиснути кнопку «увійти через Facebook». Потім потрібно перейти за посиланням «забули пароль» і увійдіть у Facebook.
Користувач отримає лист із спеціальним посиланням. Якщо повідомлення не прийшло, то потрібно перевірити інші папки поштової скриньки. Після переходу за посиланням необхідно діяти так само, як і при відновленні даних через e-mail. Якщо здійснити скидання старих даних не вдалося, то слід написати в технічну службу поштового провайдера і уточнити, чи дозволяє сервіс отримувати повідомлення з домену @instagram.com. Рекомендується перевірити посилання для відновлення пароля. Якщо вона не спрацювала, то варто спробувати перейти на сайт ще раз. Посилання дійсне протягом обмеженого періоду. Якщо закінчився термін її дії, то необхідно запросити лист повторно. При копіюванні посилання слід упевнитися в тому, що в адресному рядку немає зайвих пробілів.
Як відновити "Инстаграмм": 3 простих способи

Пошук облікового запису

Як відновити «Инстаграмм», якщо перераховані вище способи не працюють? Необхідно спробувати знайти свій профіль з допомогою імені користувача або адреси поштової скриньки. Власник облікового запису може відкрити посилання на фотографії з Instagram, які він опублікував у Facebook або Twitter. На сторінці з зображенням повинно відображатися ім'я користувача. Якщо відкрити профіль не вдається, то потрібно ввести в рядку пошуку e-mail.


Нерідко користувачі забувають, який електронну адресу вони вказали при реєстрації. При негативному результаті потрібно вказати додаткову пошту. Якщо аккаунт знайти не вдається, то це означає, що профіль був вилучений.
Як відновити "Инстаграмм": 3 простих способи

Подача заяви

Як відновити «Инстаграмм», якщо акаунт зламали? Для цього потрібно заповнити форму, що знаходиться за адресою https://help.instagram.com/contact/740949042640030. Заявка розглядається протягом 14 днів. Технічна служба часто просить пред'явити додаткові документи. Доказом може бути знімок з листком, на якому вказується код ідентифікації.
Рекомендується прикріплювати офіційні дані (копію паспорта з фотографією). Після повторного отримання документів технічна служба надішле посилання для скидання пароля. Доступ до особистої сторінці буде відновлений.
Як відновити "Инстаграмм": 3 простих способи

Політика Instagram

Необхідно пам'ятати про те, що видалення аккаунта в сервісі необоротно. Відповідно до політики Instagram, заблокована сторінка користувача видалено назавжди. Дана проблема виникає при самостійному відключенні особистого профілю, злому облікового запису або його деактивації адміністраторами сайту. Якщо користувач не порушував правила, то сервіс не буде блокувати сторінку користувача. Адміністратори не можуть деактивувати облікові записи за запитом клієнта або третіх осіб. При відключенні особистого профілю всі знімки, відео, підписки, лайки і коментарі видаляються назавжди. Якщо обліковий запис не була заблокована сервісом або деактивовано користувачем, то це означає, що доступ до сторінки отримав стороння людина. Іноді вищеописані способи відновлення облікового запису не працюють. Як відновити «Инстаграмм» в цьому випадку? Тоді користувачеві доведеться відкривати нову сторінку.

Блокування облікового запису

Як відновити «Инстаграмм», якщо аккаунт деактивовано адміністраторами? Сторінка блокується тільки через серйозне порушення правил. Тому користувач вже не зможе повернути доступ до облікового запису. Необхідно дотримуватися правила сайту, які клієнт зобов'язався виконувати. Користувачеві потрібно берегти пароль. Зламані сторінки зловмисники нерідко використовують при розсилці спаму і інших неправомірних діях. Втративши контроль над аккаунтом одного разу, клієнт може втратити його назавжди. Для того, щоб обліковий запис не зламали, рекомендується встановлювати складний пароль.

Популярі новини
Загрузка...