Elite Dangerous: системні вимоги для оптимальної гри

262 0 Новини високих технологій

Розробники комп'ютерних ігор не дрімають і щорічно радують геймерів проектами в різному сеттінгу. І з 2014 року всі ті, хто давно мріяв вирушити в подорож до далеких зоряним системам, досліджувати безмежний космічний простір, повинні спробувати проект під назвою Elite Dangerous. Системні вимоги гри знадобиться знати всім, хто вирішив сісти на космічний корабель.

Що необхідно для гри на мінімальних налаштуваннях?

Для того щоб зануритися в захоплюючий ігровий світ вигаданих, а можливо, і існуючих світів, планет і космічних просторів, ваш комп'ютер повинен відповідати мінімальним умовам:


 • Передвстановлена операційна система - "сімка" і більш пізні версії.
 • Процесор з наявністю чотирьох ядер, тактова частота кожного з яких не нижче 20 ГГц.
 • Оперативна пам'ять (ОЗП) повинна мати не менше 4 гігабайт.
 • Пам'ять відеокарти не може бути менше 1 гігабайта.
 • Версія бібліотек DirectX повинна бути не нижче одинадцятою.
 • Тих геймерів, які бажають пограти в компанії друзів або в многопользовательском режимі в гру Elite Dangerous, системні вимоги зобов'язують обзавестися мобільним широкосмуговим інтернет-з'єднанням.
  Elite Dangerous: системні вимоги для оптимальної гри
  Якщо ви виходите в мережу через модем, то на стабільний ігровий процес не розраховуйте. Середні покатели ФПС з "залізом", ледь відповідають представленим вимогам, будуть знаходитися на позначці 18-24 кадрів в секунду. Якщо врахувати це і низьку швидкість, то грати в мережевому режимі стане практично неможливо.

  Для комфортної і приємної оці ігри

  Щоб насолодитися ігровим процесом, у всій красі споглядати мальовничі космічні пейзажі, без предзагрузочних екранів вирушати в затишні куточки Всесвіту, ваш персональний комп'ютер повинен мати:


 • Передустановлену 64-бітну ОС сьомої версії або більш пізню.
 • Чотирьохядерний процесор від Intel версії Core i7-3770K, або від AMD модифікації FX 4350 або більш кращі представники.
 • Оперативне запам'ятовуючий пристрій з пам'яттю не менше 8 гігабайт.
 • Ігрову відеокарту з пам'яттю не менше 2 Гбайт, краще від компанії NVIDIA (GeForce GTX 770), але підійде і від AMD Radeon версії R9280X або більш пізньої модифікації.
 • Додатковий вільний простір на жорсткому диску не менше 7 гігабайт.
 • Якщо для гри Elite Dangerous системні вимоги на PC, представлені вище, виконуються, то ви зможете отримати 30 кадрів в секунду. Але, знову-таки, щоб пограти з друзями або зануритися в космічні баталії з сотнею інших гравців, вам знадобиться стабільне широкосмугове інтернет-з'єднання. Такі ж вимоги пред'являють все вийшли до гри доповнення: Wings, Powerplay, CQC і Horizons.

  Доторкніться до неосяжних просторів

  Космічний симулятор не стоїть на місці і розвивається день від дня. З самого початку розробники планували дати гравцям можливість поринути в неосяжне космічний простір і відчути себе в ролі пілота космічного корабля майбутнього.
  Elite Dangerous: системні вимоги для оптимальної гри
  Саме тому останнім часом компанія продовжувала модернізувати гру, щоб геймери змогли зануритися в світ з допомогою технологій HTC Vive і Oculus Rift. Але насолодитися цим зможе не кожен, адже нові для гри Elite Dangerous системні вимоги такі:
 • Тільки 64-розрядні версії операційних систем.
 • Процесор з наявністю чотирьох ядер від компанії версії Intel Core i7-3770K або FX-4350 від виробника AMD з тактовою частотою не нижче 35 і 43 ГГЦ відповідно.
 • Оперативна пам'ять об'ємом не менше 16 гігабайт.
 • Відеокарта тільки від виробника покоління NVIDIA GeForce GTX 980 з пам'яттю 4 гігабайти.
 • Додатковий вільний простір на жорсткому диску – вісім Гбайт.
 • Треба сказати, що подібні відомості опублікувала в мережі одна з компаній-засновників очок і шоломів для повного занурення у віртуальну реальність. Судячи з цього, розробники незадоволені тим, які в грі Elite Dangerous системні вимоги, і хочуть їх посилити, але зробити проект, не відрізняються від реальності.

  Управління польотами

  Для гри необхідно мати клавіатуру і мишу – цього буде достатньо, щоб отримати «стандартне» задоволення від гри. Вітається і контроль над кораблем за допомогою геймпада, але, щоб з головою зануритися в атмосферу проекту, краще обзавестися джойстиком.
  Elite Dangerous: системні вимоги для оптимальної гри
  Ухилятися від націлених снарядів, уламків підбитих космічних кораблів і астероїдів за допомогою джойстика буде набагато легше і цікавіше. Якщо купите його для гри Elite Dangerous, системні вимоги операційної системи не змусять вас обурюватися – ви отримаєте задоволення, незважаючи на графіку низького рівня.

  Популярі новини
  Загрузка...