World of Speed: системні вимоги та інша інформація

290 0 Новини високих технологій

Системні вимоги є важливою частиною інформації про будь-якій грі. Особливо якщо мова йде про онлайн-проекті, якого чекають мільйони гравців на планеті.

Опис онлайн-гри World of Speed

У 2016 році можна порахувати на пальцях однієї руки гоночні онлайн-ігри, і ще кілька залишаться незагнутими. Розробники студії Slightly Mad Studios теж вважають, що їх дуже мало, а тому почали роботу над проектом під назвою World of Speed. Це багатокористувацька гра в жанрі симулятора автомобільних гонок. На даний момент вже відомо, що вона буде поширюватися в режимі free-to-play. Всіх деталей невідомо, і навіть до World of Speed системні вимоги залишаються не повністю оголошеними. Судити про них можна лише з деяких натяків. У проекті точно будуть всі суперкари XXI століття.
World of Speed: системні вимоги та інша інформація
У численних роликах автори продемонстрували можливості графіки, кастомізації і внутрішнього апгрейда машин. По них можна судити, що в World of Speed системні вимоги на ПК будуть досить високими.


Міркування про системні вимоги

Дивлячись на графіку і багато інших елементів, можна судити, що викрутити максимальні налаштування можна буде тільки на добре укомплектованому комп'ютері.
World of Speed: системні вимоги та інша інформація
В текстурах спостерігається високий рівень фільтрації, плюс 16х-згладжування, а це вимагає великих ресурсів процесора і відеокарти. Може статися, що World of Speed системні вимоги поставлять нову планку в онлайн-іграх. Сам жанр говорить про те, що повинна бути висока деталізація. На дріфті види сліди коліс, тіні, дороги, пейзажі по сторонах, летить пил на бездоріжжі і ще багато всього іншого. Реалізувати це буде зовсім непросто, але розробники на вірному шляху. Не можна будувати міркування лише на представлених відео, адже найчастіше для демонстрації використовуються ігрові ПК нового покоління, щоб порадувати всіх барвистістю. Така ж ситуація була при демонстрації Need for Speed World. Системні вимоги, як всі вважали, комп'ютер не потягне, але в підсумку вони виявилися трохи вище середніх.
World of Speed: системні вимоги та інша інформаціяПередбачувані параметри гри

У першу чергу варто відзначити, що з появою DirectX 11 всі проекти реалізовують тільки його підтримку. В World of Speed системні вимоги точно підуть по цьому ж стандарту. Швидше за все, вони не стануть робити перехід на новий клієнт 12-ї версії, адже багато ПК його ще не підтримують. Операційна система буде починатися з сімки з-за її популярності. Звукова карта вільне місце мало кого цікавлять, адже вони завжди задовольняють запити. Все питання полягає в трьох головних параметрах. Оперативної пам'яті в середньому потрібно буде 6 гігабайт, мінімум 4 а 8 рекомендовано. Про моделях судити складно, але Intel Core Quad з високою тактовою частотою стане обов'язковою умовою. Подивитися на World of Speed системні вимоги до відеокарти можна буде ближче до початку перших тестів. Напевно це буде nVidia GeForce GTX 700+ або вище. Що стосується AMD, ситуація не відрізняється. Графічний процесор з такими ж показниками, як у їхніх колег. На даний момент це вся інформація щодо вимог до проекту. Розробники постійно працюють над грою. Вони знижують деякі параметри підвищують інші. Це є основною причиною відсутності точних системних вимог. Самі ж автори можуть зробити тільки їх анонс, а детальну інформацію нададуть не раніше ніж за місяць до релізу.

Популярі новини
Загрузка...