Гра "Hidden escape": проходження

280 0 Новини високих технологій

Щоб зрозуміти "Hidden escape" проходження, спочатку потрібно розглядати проект цілісно. Кожний окремий рівень являє собою унікальну загадку, але підходи до вирішення її всюди однакові. Якщо освоїти загальні механізми, то надалі не буде труднощів.

Гра-головоломка

Далеко не всі користувача знають, що "Hidden escape" проходження вважається одні з найбільш складних в жанрі логічних ігор. Розробники створили неймовірну плутанину дій з предметами, картинками і навколишнім середовищем.
Гра "Hidden escape": проходження
Гравця буде постійно кидати в різноманітні кімнати, де завданням буде відкрити двері в центрі. Щоб зробити це, необхідно вирішити ланцюжка ребусів та застосувати свої знання з повсякденного життя. Кожен новий "Hidden escape" рівень підвищує складність і вже на шістдесятій ступені може знадобитися допомога досвідчених користувачів.


Загальне керівництво

Щоб пройти проект повністю, необхідно вивчати не окремі кімнати, а загальне "Hidden escape" проходження. Перші етапи вчать тому, що в локації від погляду користувача ховаються різні предмети. Підбираємо все, що можна в інвентар і дивимося, куди це застосовується. Можливо, інтер'єр рівня сам підкаже механізм, який відкриє двері. Наприклад, на 46-му етапі посеред локації вирізаний круг з чотирма отворами.
Гра "Hidden escape": проходження
Потрібно знайти кожне з них і вставити у вказане місце. Після цього двері відчиняться. Інші рівні створені за схожими схемами. Підбираються предмети, виявляються елементи, що відповідають за двері, кілька операцій - і вхід відкритий. Не дивлячись на те, що в "Hidden escape" проходження вважається одним з найскладніших, уважність допоможе користувачу досягти результату. Розробники часто використовують у рівнях схожу розмальовку предметів інтер'єру. Це обманює зір, тому уважно прощелкайте пальцем всі отвори, виступи і ніші. Там обов'язково обнаружаться важливі елементи ігрового процесу.

Популярі новини
Загрузка...