Де знайти кар'єрні камені в "Скайриме", або Як почати будівництво будинку в грі

959 0 Новини високих технологій

Багато гравці цікавляться, де знайти кар'єрні камені в "Скайримі". Даний ресурс необхідний для початку будівництва будинку або помістя. Без нього, як би він не намагався, у нього не вийде втілити задум у життя. "Скайрим" приваблює геймерів своїми можливостями. І будівництво - один з варіантів проведення дозвілля. Щоб не виникали проблеми в цій галузі, потрібно, щоб гравець знав, де добувати ті чи інші ресурси. Так що робити з кар'єрним каменем? Де його взяти? І чи можна якось набрати ресурс з запасом?

Де знайти кар'єрні камені в "Скайримі", або Як почати будівництво будинку в гріВажкий пошук

Рано чи пізно кожен гравець задумається, де можна знайти кар'єрний камінь у "Скайримі". Питання, як вже було сказано, важливий. Відповідь на нього полегшить процес будівництва маєтку. Справа все в тому, що кар'єрні камені добуваються тільки в певних місцях. Просто так виявити їх не можна. Як і набрати заздалегідь про запас. Тому бігати по ігровій карті в пошуках не потрібно. Вони не принесуть результатів. Замислюватися, де знайти кар'єрний камені в "Скайримі", доведеться тільки після того, як гравець купить ділянку для будівництва маєтку. До цього часу шукати ресурс марно.

Виявлення

Отже, настав момент, коли гравець придбав собі ділянку для будівництва будиночка. І тут виявляється, що для продовження процесу потрібно кар'єрний камінь. В яких місцях він з'явиться на карті? Далеко йти не доведеться. Де знайти кар'єрні камені в "Скайримі"? Після придбання ділянки для маєтку можна побродити в його околицях. Поруч з майбутнім будинком знаходяться гори. Саме в скелястій місцевості неподалік від купленої ділянки буде знаходитися кар'єрний камінь.


Для його видобутку потрібно кірка. Більше ніде потрібного ресурсу немає. Тобто, шукати на карті його в принципі марно. А чи можна десь купити дану складову будівництва?

Купівля

Питання складне. Багато ресурси і предмети в грі можна придбати у різноманітних торговців. А де знайти кар'єрні камені в "Скайримі"? Вже було сказано, що їх можна добути самостійно. З покупкою все набагато складніше.
Де знайти кар'єрні камені в "Скайримі", або Як почати будівництво будинку в грі
Чому? Кар'єрний камінь не продається. Але купити його можна. А точніше, у правителя. Він пропонує купити готові моделі будинків. Тоді залишиться лише трохи попрацювати над внутрішньою обстановкою. Але окремо кар'єрні камені він не продає. Відповідно, варіантів кілька - або гравець сам нишпорить у скелях поблизу ділянки в пошуках ресурсу, або купує готовий будинок у правителя, який не потребує ніяких додаткових компонентів, тільки гроші. Зрозуміло, де знайти кар'єрні камені в "Скайримі". Насправді все не так вже й важко. Головне, уважно оглядати гори і скелі близько куплених ділянок, а також завчасно не замислюватися над процесом.

Популярі новини
Загрузка...