Як отримати розпилене колоду. "Скайрим": будівництво

501 0 Новини високих технологій

Оновлення Hearthfire, крім інших змін та нововведень, додало в "Скайрим" можливість побудувати власний будинок. Це дозволяє не тільки значно різноманітити геймплей, але ще й просто перепочити в перервах між подвигами.

Як отримати розпилене колоду. "Скайрим": будівництво
Природно, що на будівництво житла необхідно буде витратити певну кількість таких ресурсів, як, наприклад, глина, скло, камінь і розпилене колоду. "Скайрим" пропонує вам кілька варіантів їх видобутку, кожному з яких варто приділити окрему увагу. У даній статті ви знайдете всю інформацію, що стосується розпиляних колод.


Основний спосіб

Подорожуючи по ігровому світу, ви могли зустрічати на його просторах лісопилки, на яких і проводиться потрібний вам ресурс – розпилене колоду. "Скайрим" багатий дрімучими лісами, тому не дивно, що обробка деревини стала одним з основних занять місцевих жителів. Щоб замовити товар, необхідно поговорити з власником лісопилки і заплатити йому 200 золотих за нього. Крім того, якщо ви не знаєте, де взяти розпилене колоду в "Скайримі", або ж вам просто не хочеться покидати своє житло, ви можете попросити керуючого здійснити операцію за вас, позбавивши себе таким чином від зайвої біганини. Зверніть увагу, що колоди не будуть додаватися в інвентар героя. Замість цього вони з'являться поряд з будівництвом у вигляді штабелів. Також не забувайте про високу вартість ресурсу, тому, перед тим як відправитися за покупкою, переконайтеся, що у вас є необхідна сума.

Власне виробництво

При бажанні ви можете безкоштовно отримати розпилене колоду. "Скайрим" благо не позбавлений і такої можливості. Для цього вам потрібно відправитися на лісопилку, поговорити з її власником і попросити в нього дозволу на виробництво дров. Відразу він не погодиться, тому вам доведеться спочатку задобрити ремісника яким-небудь способом. Наприклад, ви можете попрацювати лісорубом певний час і поліпшити таким чином ваші відносини.


Після того, як ви домовитеся з власником, він дозволить вам користуватися лісопилкою і обробляти колоди своїми руками. Після кожного з циклів виробництва ви будете отримувати по 10 одиниць продукції, не витрачаючи на це гроші. Цей спосіб дозволить вам заощадити кругленьку суму, хоч і вимагає набагато більше часу.

Спосіб для любителів схитрувати

Ну і нарешті, існує спосіб схитрувати і моментально отримати розпилене колоду. "Скайрим", як відомо, не позбавлений читів, один з яких як раз і дозволить вам обзавестися необхідним кількістю будь-якого ресурсу.
Як отримати розпилене колоду. "Скайрим": будівництво
Щоб отримати розпилене колода, вам потрібно ввести в консолі команду «player.additem ХХ00300е». Тут замість «XX» слід підставити цифру від 01 до 04 вказує на порядок установки аддона Hearthfire. Найчастіше потрібне вам значення буде дорівнювати 04 але якщо чіт не працює, ви можете спробувати й інші числа. Таким чином, ви можете отримувати колоди в необмежених кількостях і в будь-який час, причому ви не будете витрачати на це дорогоцінний золото. Але не забувайте, що використання чітів псує задоволення від гри, тому намагайтеся застосовувати їх як можна рідше.

Популярі новини
Загрузка...