Міфріл в «Террарии»: місце спавна і застосування

210 0 Новини високих технологій

Міфріл в «Терарії» став простим і приємним доповненням, правда з ухилом в «рідкість». Якщо розглядати корисність, то цей матеріал застосовується не так часто, але тим не менш гравці люблять його знаходити і використовувати в якості декоративного прикраси. Тому не будемо втрачати часу і спочатку поглянемо на універсальність цього ресурсу.

Що це за матеріал?

Спочатку може здатися, що в цьому матеріалі немає нічого незвичайного, але не поспішайте з висновками. Міфріл в «Терарії» став чудовою основою для створення потужного зброї, яка використовується в особливо серйозних боях. Правда, щоб почати створення такого цікавого озброєння, спочатку належить відшукати сам матеріал і потім провести його через кілька стадій крафта. Але для початку вирушимо на пошуки спавна, який не так просто виявити.


Міфріл в «Терарії»: місце спавна і застосування

Де його можна знайти?

Як знайти міфріл в «Терарії»? Для цього доведеться відшукати кривавий або демонічний вівтар. Справа в тому, що спавн відбувається виключно після знищення цього об'єкта. Вибух хаотично розкидає матеріал навколо, і вам залишається тільки зібрати. Зробити це можна виключно за допомогою інструментів, які володіють силою вище 110 %. Будь-який інший варіант збору просто не передбачається. А як тільки ви зберете велика кількість міфріла, можна приступати до крафту, про який поговоримо далі.
Міфріл в «Терарії»: місце спавна і застосування

Для чого потрібно використовувати?

Розібравшись з основними питаннями щодо спавна і унікальності, плавно переходимо до рецептами. В основному руда застосовується для обробки, яка видає наступне:
 • Мифриловый злиток – унікальний ресурс для подальшого створення озброєння та інструментів. Крафт зажадає руди (4 шт.) і звичайну піч в якості основи обробки.
 • Мифриловый цегла – будівельний матеріал світлого кольору, який послужить чудовим варіантом декоративного прикраси. Для створення потрібно використовувати руду (1 шт.) і камінь (1 шт.).
 • Але на цьому корисність матеріалу не закінчується, так як варто розглянути застосування мифрилового злитка. Він стане в нагоді для створення маси інших корисних предметів:


 • Мифриловый бур – досить ефективний інструмент для видобування блоків. Встановлюйте орихалковую ковадло, використовуйте злитки (15 шт.) і можете сміливо займатися бурінням.
 • Мифриловая кірка – ефективний інструмент для ручної праці. Має 150 % потужності і здатний швидко здобувати різноманітну руду. Для створення потрібні мифриловые злитки (15 шт.) і орихалковая ковадло. Варто відзначити, що незважаючи на зовнішній вигляд це далеко не самий потужний інструмент з доступних.
 • Мифриловая бензопила – спеціальний предмет, здатний замінити звичайний сокира. В якості основи для створення знадобиться орихалковая ковадло і злитки (10 шт.).
 • Мифриловый бойова сокира – цікаве зброю з високим втратою. Створюється на орихалковой ковадлі з допомогою зливків (10 шт.).
 • Мифриловый арбалет – далекобійні зброю з середньою втратою. Потрібні злитки (10 шт.) і орихалковая ковадло.
 • Мифриловый меч – гарне зброю, яке можна використовувати в бою або для створення магічного меча «Екскалібур». Потрібні злитки (10 шт.) і орихалковая ковадло.
 • Мифриловая алебарда – зброя з високою швидкістю атаки і здатність відкидати ворога. Створюється на орихалковой ковадлі з допомогою зливків (10 шт.).
 • «Мифриловое обмундирування» – комплект одягу, який складається з п'яти елементів: капюшон, наплічники, броня і чоботи. Для кожного з них знадобляться злитки (10 шт.) і орихалковая ковадло. Що стосується корисності, то комплект збільшує ману і шкоди від зброї.
 • Мифриловая ковадло – покращений інструмент для крафта. Підвищує ефективність та якість створюваних предметів. Створення потребує злитки (10 шт.) і свинцеву ковадло.
 • Тепер ви володієте всією необхідною інформацією щодо міфріла і його подальшого використання. Сподіваємося, що наш матеріал виявився корисним для вас і підвищив вашу ефективність в грі.

  Популярі новини
  Загрузка...