Кулі в "Террарии": різновиди та матеріали для створення

270 0 Новини високих технологій

Кулі в "Терарії" – елемент спорядження, який активно застосовується завдяки вогнепальною видами озброєння. Всього існує кілька різновидів, і більшість з них доведеться створювати за допомогою крафта. У будь-якому випадку без них не обійтися в багатьох пригоди, тому не будемо втрачати часу і приступимо до розгляду. Спочатку розберемо основний сенс існування снарядів.

Навіщо потрібні?

Так чи важливі кулі в "Терарії"? Насправді вони є основним способом успішно пройти гру. Завдяки різним варіантам користувач отримує можливість особисто проконтролювати особисте спорядження і добре підготуватися до бою. Але варто розуміти, що для повноцінного запасу можуть знадобитися ресурси, які підуть на створення снарядів. Залишається тільки розглянути основні доступні варіанти і постаратися запам'ятати всі необхідні матеріали для крафта.


Кулі в "Терарії": різновиди та матеріали для створення

Різновид куль

Більшість куль створюються за допомогою використання верстата. Головне, спочатку зібрати всі необхідні ресурси і постаратися створити якомога більше снарядів. На даний момент доступні наступні різновиди:
 • Мушкетные (купуються у торговця) – звичайний снаряд з маленьким втратою. Використовується в якості основи для створення нових куль.
 • Срібні (є у продавця зброї) – нічого примітного в них немає, виглядають трохи по-іншому і наносять трохи більше шкоди.
 • Метеоритні – створюються з метеоритного злитка і з використанням ковадла. Пробивають суперника наскрізь і може рикошетом від інших поверхонь.
 • Прокляті – здатні викликати "Прокляття пекла" у ворога. Створюється за допомогою використання "Проклятого полум'я" і орихалковой ковадла.
 • Кристальні – мають властивість розривання при попаданні. Створюються з осколків кристалів за допомогою орихалковой ковадла.
 • Високошвидкісні – володіють високою швидкістю польоту. Потрібні шестерні і гільзи. В якості основи потрібен вже верстак.
 • Святкові – декоративний елемент, що викликає вибух стрічок при зіткненні. Для створення буде потрібно верстак, конфетті і гільзи.
 • Нано – накладає "приголомшення" на суперника. Створюється з нанитов і гільз за допомогою верстата.
 • Вибухові – здатні завдавати шкоди по області. Для створення буде потрібно верстак, порох і гільзи.
 • Золоті – накладають "ефект Мідаса". Створення вимагає наявності гільз і золотий пилу. Не забудьте про верстак.
 • Отруйні – при попаданні сильно отруюють ворога. Крім верстата потрібно пляшечку з отрутою і гільзи.
 • Ихоровые – у разі прямого попадання значно знижують рівень захисту. Створюються з мушкетного патрона і ихора. В якості основи підійде орихалковая ковадло.
 • Хлорофитовые – самонаводящийся снаряд. Для створення потрібен аналогічний злиток, мушкетный патрон і орихалковая ковадло.
 • Люминитовые – може вражати відразу кілька супротивників. Створюється з аналогічного злитка і тільки на стародавньому маніпуляторі.
 • Нескінченні – набір мушкетных патронів, який не закінчується при використанні. Створюється за допомогою кристального кулі.
 • Кулі в "Терарії": різновиди та матеріали для створення
  Варіантів є чимало, залишається тільки знайти відповідні ресурси і почати масове виготовлення снарядів. Але чи потрібно їх все створювати?


  Найкращі з доступних варіантів

  Доцільність використання снарядів завжди викликала цікавість у користувачів. Багато гравці стверджують, що користуватися всіма варіантами не потрібно, але не варто забувати, що гра "Терарія" має випадкову генерацію ситуацій. Вам можуть попастися серйозні вороги з різними видами захисту. І щоб не мати з ними проблем, доведеться добре підготуватися. Ми рекомендуємо вам мати гарний запас снарядів, щоб в разі критичної ситуації ви могли себе захистити. Тепер ви знаєте, як зробити кулі в "Терарії", і можете сміливо користуватися нашими порадами. Якщо ви будете ефективно запасатися снарядами, то ні один ворог вас не зламає. Пам'ятайте про це нюанс, щоб не потрапляти в неприємні ситуації.

  Популярі новини
  Загрузка...