Ткацький верстат «Террарии»: рецепт створення і можливості

195 0 Новини високих технологій

Ткацький верстат «Терарії» – універсальний прилад для роботи з м'яким матеріалом. Завдяки розширеному функціоналу, користувачі отримують можливість обробляти тканина, створювати одяг і навіть різноманітні прапор. А щоб ближче познайомитися з цим інструментом, достатньо спочатку розглянути його корисність, а потім плавно перейти до основних матеріалів, які знадобляться для створення.

Навіщо він потрібен?

Спочатку можуть виникнути сумніви в плані використання цього інструментарію, але не варто поспішати з висновками. Ткацький верстат «Терарії» відіграє важливу роль, так як забезпечує можливість працювати з різноманітним м'яким матеріалом, що не можуть здійснити інші пристрої.


Ткацький верстат «Терарії»: рецепт створення і можливості
І варто зазначити, що в самій грі подібних ресурсів достатньо і вони вимагають активного застосування. Тому сумніватися в доцільності використання не варто і краще зайнятися створенням цього пристрою.

Матеріали для створення

Як зробити ткацький верстат «Терарії»? Для цього знадобиться скористатися наступними матеріалами і пристроєм:
 • Тартак – саме цей елемент стане основним для крафта. Без нього створити інструмент для обробки тканини не вийде.
 • Деревина – досить буде накопичити 12 штук.
 • А ви думали, що створення потребує багато зусиль? Ткацький верстат не є чимось рідкісним і незвичайним, тому в будь-якому випадку ви зможете його сконструювати і використовувати для крафта різноманітних речей з тканини. А що саме можна буде створити, про це ми поговоримо далі.


  Що на нього можна зробити?

  Раніше ми вже відзначали, що цей верстат здатний обробляти м'який матеріал. В якості основи для крафта може використовуватися шовк, фарба і в деяких випадках рубіни.
  Ткацький верстат «Терарії»: рецепт створення і можливості
  Доступний асортимент рецептів виглядає наступним чином:
 • Якщо вам раптом знадобиться павутина (10 шт.), то її можна отримати під час обробки шовку (1 шт.).
 • Прапор різного кольору – найпростіший варіант створюваних предметів, які стануть в нагоді в якості декоративного прикраси. Потрібно шовк в кількості 3 шт.
 • Бойовий прапор – елемент, який при використанні дає різноманітні бонуси посилення. У цьому випадку варто запастися пошарпаної тканиною (10 шт.) і деревиною (5 шт.).
 • Фрачний піджак і штани – цікавий і досить якісний варіант одягу. Запасайтеся чорною фарбою (3 шт.) і шовком (20 шт) для їх створення.
 • Обмундирування героя – спеціальний комплект, який складається з шапки, сорочки і штанів. В якості основи знадобиться шовк (20 шт.) і зелена фарба (3 шт.).
 • Обмундирування археолога – комплект, що складається з сорочки і штанів. Для створення знадобиться шкіра (15 шт.).
 • Мантія – найбільш красивий елемент одягу. Для створення доведеться відшукати рубіни (3 шт.) і шовк (20 шт.).
 • Тепер ви володієте інформацією щодо створення самого верстата і його подальшого застосування. Рекомендуємо заздалегідь продумати використання всіх доступних матеріалів і ефективно використовувати свої нові можливості.

  Популярі новини
  Загрузка...