Legendary: проходження гри, керівництво, секрети та поради

309 0 Новини високих технологій

Світ «Скайріма» величезний і в ньому існує безліч речей, якими варто зайнятися. З-за цього, на жаль, часто опускається на другий план основний сюжет. Ви можете зайнятися проходженням місій, які відправлять вас в різні куточки провінції, боротися за незалежність, допомагати гильдиям підійматися з попелу або ж братися за облаштування свого будинку в черговий мальовничій улоговині. Багато хто часто забуває, що є ще Алдуин, клинки і якісь там сюжетні квести. Якщо ви все ж зважилися виконати проходження Legendary Skyrim до кінця, то ми готові вам допомогти з проходженням його основного сюжету.

На свободу

Legendary: проходження гри, керівництво, секрети та поради
Починається гра з того, що ми їдемо в возі з групою ув'язнених. Зі слів нашого сусіда ми дізнаємося, що нас спіймали імперці, які сиділи в засідці в спробах піймати лідера повстання, тобто лідера Братів бурі – Ульфрика. Візок веде нас в Хелген, де повинна відбутися страта. Коли віз зупиниться і один із стражників покличе нас, з'явиться можливість нарешті вибрати расу, ім'я та зовнішність для героя.


Проходження гри Legendary починається із зустрічі з Бичем Монархів. Далі прилітає Алдуин, саме в той момент коли потрібно врятувати головного героя. У розпочатої метушні ступайте за Ралофом. Проходячи через руїни палаючого міста ви дійдете до моменту, коли потрібно буде вибрати з ким продовжите порятунок: з імперським солдатом Хадваром або ж з повстанцем Ралофом. Цим ви не приймете остаточного рішення в тому конфлікті що бушує в Скайриме. Так що можете вибирати з ким йти на власний розсуд. Пройшовши через казарми, поборовшись з кількома ворогами, ви покинете Хелген і квест буде вважатися завершеним. Але проходження Legendary тільки починається.

Перед бурею

Світ «Скайріма» дає вам можливість відправитися куди завгодно і коли завгодно. Так що відразу після завершення квесту Ви можете топати по своїх справах. Проте радимо вам йти разом з вашим супутником до Ривервуду. Там ви познайомитеся з новими друзями і дізнаєтеся трохи більше про ситуацію в провінції. Також по дорозі ви зустрінете камені-зберігачі, які будуть вам допомагати в розвитку вашого героя і спростять проходження Legendary.


Знаючи про загрозу драконів, нас просять попередити про це місцевого ярла, що живе в Вайтране. Якщо ви не фанат основних сюжетних ліній або проходили гру вже кілька разів і знаєте чим хочете зайнятися в першу чергу, то все ж бажано пройти кілька перших місій, щоб дізнатися більше про драконів, отримати можливість вивчати слова сили і застосовувати їх. Прогулянка до Вайтрану буде переважно, приємною. Це дійсно гарний край, ворогів майже не буде і пройде зовсім небагато часу, до того як ви побачите Вайтран з чудовим замком Драконівські межа. Тут спочатку треба буде поговорити з хускарлом, а після з самим ярлом Балгруфом Старшим.

Вітряний пік

За порадою щодо драконів ярл відправить вас до придворного мага, який попросить героя відшукати скрижаль Драконівські камінь. Він знаходиться в печері Вітряний пік. Діставшись до неї, ви зустрінете кілька супротивників, всередині буде так само парочка бандитів, але ви легко з ними розберетеся. Візьміть Золотий кіготь у одного з бандитів по імені Арвел, щоб відкрити кімнату де зберігається Драконівські камінь. Щоб забрати його, вам потрібно буде вбити драугра встав з гробу. Також поруч знаходиться клинопис, на якій написано слово Сили. Надалі воно вам неодноразово знадобиться. Золотий кіготь варто віддати торговцям в Ривервуде, у яких ви могли раніше отримати відповідний квест. Драконівські камінь поверніть магу для подальшого проходження Legendary.

Дракон в небі

Відразу після цього в кімнату вбіжить стражник і повідомить, що недалеко від Вайтрана помічений дракон. Підійдіть до ярлу і обговоріть з ним цю проблему. Він попросить вас відправитися туди разом з хускарлом і групою солдатів, щоб убити дракона. На місці ви побачите вогнедишного дракона Мирмулнира. Бій дуже небезпечний, адже ви на ранньому рівні, без належної амуніції і зброї. Але з вами вірні солдати Вайтрана, так що купчасто ви неодмінно зможете його здолати. Перед смертю дракон зрозуміє, що він був убитий Довакином. Всі інші також це зрозуміють, і як тільки герой роздобуде душу дракона і використовує «Крик», хускарл скаже вам повернутися в Вайтран до ярлу. По дорозі в місто ви почуєте крик «Довакин!», долетевший від сусідньої гори. Балгруф пізніше пояснить вам, що це був крик Седобородых, що знаходяться у Високому Хротгаре. Відвідати їх і буде нашим наступним квестом при проходженні Скайрим Legendary Edition.

Шлях голоси

Legendary: проходження гри, керівництво, секрети та поради
Дійти до Високого Хротгара – справа непроста. Дорогу можете вибирати самі, адже це відкритий світ, в тому і принадність його. Шлях приведе вас до Айварстеду, селі, що знаходиться біля підніжжя Високого Хротгара. Біля мосту можете взяти квест на доставку провіанту Сивобородим. Підйом в гору не буде дуже небезпечним, лише кілька битв проти тролів або вовків. Біля входу в монастир залиште провіант, що вас попросили доставити, і заходите всередину. Бесіда з Седобородыми буде плідною. Вони розкажуть про Довакинах, «Крику», а також навчать вас ще одному слову з крику «Безжальна сила». В якості випробування Седобородые відправлять вас в Устенгрев, щоб забрати Ріг Юргена Прізивателя Вітрів.

Ріг Юргена

Подальше проходження гри Skyrim Legendary Edition приведе вас в підземеллі Устенгрев, що знаходиться неподалік від Морфала. Всередині зустрінете таких суперників, як зомбі, драугры і некромант. Пройшовши всі пастки, ворогів і взявши стільки скарбів, скільки влазить в рюкзак, Довакин дійде до місця, де зберігається Ріг. Однак його там немає, а замість нього лежить записка. У ній говориться, що героєві потрібно прийти на горище в таверні «Сплячий велетень», яка знаходиться в Ривервуде. Діставшись до таверни, потрібно звернутися до господині Дельфіні і попросити кімнату на горищі. Насправді, це пароль, завдяки якому вона змогла розпізнати у вас Довакина. Поговоривши з нею і дізнавшись історію клинків, можете вирушати з Рогом до Сивобородим. Тепер ви стали повноцінним Довакином, вивчивши всі склади крику «Безжальна сила».

Клинок у темряві

Legendary: проходження гри, керівництво, секрети та поради
Дельфіна знову покличе вас до себе, повідомивши, що вона знає з якої могили з'явиться новий дракон. Разом з нею ви відправляєтеся в Гай Кін. Дійшовши до села, ви бачите людей, що біжать у паніці – дракони вже прийшли. Як ми бачимо, Алдуин намагається воскресити свого мертвого товариша Салокнира. Після воскресіння Алдуин відлітає і Довакину з Дельфиной потрібно буде битися проти воскреслого монстра. Убивши дракона, герой знову поглине його душу, Дельфіна переконатися в тому, що ви і справді Довакин, а ви зможете отримати цінні матеріали з полеглого ворога. Дельфіна вважає, що за воскресінням драконів варто Альдмерский Домініон і пропонує відправитися у Талморское посольство на розвідку. Проходження Skyrim Legendary Edition 5 триває досить цікавими подіями.

Дипломатична недоторканність

Legendary: проходження гри, керівництво, секрети та поради
Щоб пробратися в посольство, необхідно відправитися в Солитьюд і поспілкуватися з босмером Малборном. Він працює в посольстві і допоможе все облаштувати. Віддайте Малборну ті речі, які вам знадобляться для дій всередині посольства. Всі інші речі забере Дельфіна до кінця квесту. У посольстві ви відразу ж зустріньтеся з послом Эленвен. Також ви можете поговорити з гостями або ж відразу підійти до Малборну і через кухню відправитися на дослідження посольства. Місію можна пройти таємно, а можна влаштувати військовий дебош. Все залежить від вас. В особистих покоях посла знайдіть доповідь про драконів, кілька досьє і ключ від підвалу. У підвалі виявиться полонений, якого можна врятувати. Разом з ним і Малборном через люк вибираємося назовні і далі для проходження Скайрим Legendary йдемо в Ривервуд.

Щур, загнаний в кут

В отриманих документах ми дізнаємося, що талморцы також не знають, хто займається воскресінням драконів, але підозрюють нікого Эсберна, знавця драконів і колишнього Клинка. Повідомляється, що він проживає в Щурячих норах у Рифтене. Там, поспілкувавшись з Бриньольфом, ви дізнаєтеся про старого, що живе відлюдником в каналізації міста. Пробравшись через катакомби, ви дійдете до його кімнати. Почувши кодову фразу від Дельфіни, старий впустить вас всередину.

Стіна Алдуина

Legendary: проходження гри, керівництво, секрети та поради
Поговоривши з Эсберном, домовившись відправитися в шлях, ви потрапите на декількох талморцев. Розібравшись з ворогами, ступаєте назад до Дельфіні. Зібравшись разом, Есберн, повідомить що нам треба вирушати в храм Небесної Гавані, де є стіна Алдуина – підказка, що допомагає знищити Великого Дракона. Винищивши кілька ізгоїв біля печери, ми знаходимо шлях всередину і бачимо знамениту стіну. Після її вивчення, стає зрозуміло, що потрібно дізнатися «Крик», який допоможе убити дракона. Есберн просить нас відправитися до Сивобородим. Вони повідомляють, що може допомогти герою головний серед Седобородых – Партурнакс. Вивчивши крик «Чисте небо» і пройшовши через буран в горах, ви дійдете до старого дракона, який повідомить, що повернення Алдуина пов'язане з Древнім сувоєм.

Древнє знання

Щоб зрозуміти, де шукати Древній сувій, спершу варто поспілкуватися або з Эсберном, або з одним з Седобородых. В результаті вас відправлять в Колегію магів Вінтерхолда, де в бібліотеці орк вам покаже все, що знає про Древніх сувоях. З отриманих книг стане відомо, що вам потрібно відшукати Септимія Сегония – експерта в даному напрямку. Поговоривши з Септімієм, ми отримаємо квест на дослідження руїн Альфтанд. Пройшовши через низку лабіринтів, супротивників і пасток, ви дійдете до механізму і, вирішивши його головоломку, отримаєте бажаний Древній сувій. Проходження Skyrim Legendary Edition привело вас до Партурнаксу.

Прокляття Алдуина

Партурнакс відправить нас в минуле, де можна дізнатися «Крик», здатний знищити дракона. Також бачимо, як стародавні норды змогли на час врятуватися від Алдуина. Повернувшись в сьогодення, бачимо Алдуина наживо. З ним доведеться битися разом з Партурнаксом. Разом ви зможете гарненько ослабити супротивника, і він полетить.

Нескінченна пора

Цей квест у вас з'явиться, якщо під час проходження Skyrim Legendary Edition ви ще не завершили сюжет, пов'язаний з громадянською війною в Скайриме. Довакину доведеться на час примирити обидві сторони, щоб зупинити повернення драконів. У Високому Ххротгаре збереться Ульфрик і генерал Тулій, які в результаті мають прийти до мирного вирішення.

Партурнакс

Це необов'язкове завдання, яке дає нам Есберн. Вони знають, що глава Седобородых – дракон, і хочуть, щоб ми його вбили. Довакин сам вирішує, як вчинити з драконом, але ми все-таки радимо не вбивати дракона, який так багато зробив для порятунку людства. На подальше проходження Skyrim Legendary цей вибір ніяк не впливає.

Занепалий

Legendary: проходження гри, керівництво, секрети та поради
У Партурнакса ми вчимо «Крик», який закликає драконів. Ми вирушаємо в Драконий межа Вайтрана, щоб закликати Одавинга. Добряче побивши його, ви зможете зловити Одавинга в пастку. Тут він розповість, де знайти Алдуина і навіть допоможе дістатися туди на своїй могутній спині.

Будинок Пожирача світу

Біля Скулдафна доведеться битися з драконами, драуграми і драконьими жерцями. Здолавши всіх супротивників, ви добираєтеся до порталу, який приведе вас в Совнгард – царство для полеглих у бою норд.

Совнгард

Legendary: проходження гри, керівництво, секрети та поради
Проходження Elder Scrolls V Skyrim Legendary продовжується на полях Совнгарда. Ви дійдете до залу Доблесті, де зустрінетесь з трьома героями старовини: Хаконом Однооким, Феллдиром Старим і Гормлейт Золотою Рукояттю.

Драконоборец

Разом з героями вийдіть назовні і з допомогою «Крику» покличте Алдуина. Спеціальним «Криком» спустіть дракона з небес на землю і убийте його. Вітаємо, проходження гри Skyrim Legendary було успішно завершено, але так багато ще попереду! Гільдія злодіїв, магів, Темне братство – це все захоплюючі квести, які приносять величезну кількість задоволення гравцям навіть через багато років після випуску. Завдяки двом доповненнями, ви зможете відправитися на бій проти вампірів, а також отримаєте цілий острів для досліджень. «Скайрим» не дає занудьгувати ні на хвилину, завдяки чому ця гра так легко стала культовою для багатьох геймерів по всій планеті.

Популярі новини
Загрузка...