Як видобувати золото в "Майнкрафте": чому і де?

425 0 Новини високих технологій

«Майнкрафт» – знаменита гра жанру «пісочниця», в якій гравець може робити все, що захоче. Тут можна реалізувати будь-яку архітектурну фантазію. Проблема одна – необхідно добувати ресурси і лише потім використовувати їх в будівництві. Як видобувати золото в "Майнкрафте"? Це типова проблема новачків, які все ще не освоїлися в грі.

Як видобувати золото в "Майнкрафте": чому і де?

Неактуальне питання

Золото – це дорогоцінний метал. Будь-яка людина з дитинства розуміє, що він є дуже дорогим. Крім того, культура сучасних ігор привчила геймерів до того, що золоті речі набагато краще звичайних. Починаючи добувати корисні копалини і переплавляти першу залізну руду, гравець розуміє, що амуніція і зброя з різного матеріалу дають різний ефект. Саме тому всі намагаються зрозуміти, як видобувати золото в "Майнкрафте".


Ідея хороша, якщо слідувати загальноігровий логіці, але в цій грі все не так. Видобувати золото іноді не має сенсу. Воно рідко зустрічається, але і швидше ламається. В реальному світі золото – м'який метал. Фізичний движок "Майнкрафта" враховує реальні властивості матеріалів. Речі, зроблені з золотих злитків, будуть менш міцними, ніж ті ж самі крафты із сталі. Яких-небудь особливих переваг вони також не дадуть. Амуніція із сталевих дешевше, ефективніше і довговічніше.

Все ж таки користь є

На щастя, цей метал все ж не марний. Є причини, за якими гравцям слід поцікавитися, як видобувати золото в "Майнкрафте". Броня, яка була створена з золотих злитків (особливо її повний комплект), дає більшу опірність вибухів. Так, така амуніція дуже швидко зношується, але гравцеві не страшні деякі ігрові монстри, чиї атакуючі здібності полягають у вибухах. До таких мобів відносяться кріпери і гасто.


Як видобувати золото в "Майнкрафте": чому і де?
При наявності необхідних модифікацій або якщо поталанило з ігровим сервером, шолом із золота може виконувати роль налобного ліхтарика, що вкрай зручно. Так повністю відпадає необхідність розставляти факели в шахтах і печерах. Хоча факели дозволяють обмежити спавнер монстрів, а шолом лише джерело світла. У будь-якому випадку – це дуже зручна функція.

Як дістати?

Як видобувати золото в "Майнкрафте"? Насправді, це дуже просто. Для початку почніть шахтарські роботи. Заглиблюючись в надра ігрового світу, гравець натикається на виходи породи. Найчастіше це вугілля або залізна руда. При виявленні блоків каменю з золотими прожилками можна сміливо діставати кирку і здобувати золоту руду. Для того щоб отримати злитки, потрібно завантажити руду в піч і почати процес плавлення.
Як видобувати золото в "Майнкрафте": чому і де?

Де знайти?

Де добути золото "Майнкрафте"? Звичайно ж, в печері! Шукати природні печери немає необхідності, можна просто почати копати вниз. Проте потрібно бути обережним: не копайте під себе - ви можете натрапити на природну печеру і розбитися, впавши з великої висоти. Золоті злитки можна знайти в готових шахтах. Найчастіше вони лежать у скринях. Зустрічаються злитки та в зонах спавна монстрів. Перш ніж вивчати вміст скринь, потрібно очистити кімнату від павутини, а потім знищити все спавнеры монстрів.

Ніж видобувати?

Який киркою видобувати золото в "Майнкрафте"? Абсолютно точно не дерев'яної. Не варто навіть намагатися. Найкраще це робити залізної киркою або кам'яною. Можна, звичайно, застосовувати золоту і алмазну кирки, але золоту робити взагалі не варто, а алмазну небажано витрачати - вона знадобиться для інших порід.

Популярі новини
Загрузка...