Новини високих технологій
» » Фалмеры Skyrim: секрети проходження, поради

Фалмеры Skyrim: секрети проходження, поради

29-04-2018, 23:09
566
Фалмеры в Skyrim – це ворожі істоти, що мешкають в підземеллях і в руїнах. Вони абсолютно сліпі, але зате володіють чудовим слухом, який дозволяє миттєво реагувати на будь-який рух. Довакину доведеться досить часто зустрічатися з фалмерами в ході своїх пригод, тому ця стаття і присвячена цим створінням.

Історія

Не всі знають, але друга назва фалмеров в Skyrim – це снігові ельфи. Воно й зрозуміло, адже в потворних рисах підземних створінь складно знайти хоч якесь схожість з ельфійської красою. Але коли все було зовсім по-іншому. Ще будучи високорозвиненою расою, фалмеры воювали з давніми нордами. Снігові ельфи програвали битву за битвою, і це змусило їх попросити допомоги у двемеров. Останні дозволили фалмерам жити в своїх підземних містах, але поставилися до них аж ніяк не як до союзників. Двемеры поневолили снігових ельфів і зробили їх об'єктом своїх жахливих експериментів.


Через багато років, страждаючи від впливу численних випробувань, фалмеры осліпли і втратили свій початковий зовнішній вигляд. Тим не менш вони придбали неймовірну опірність, яка дозволила їм пережити навіть своїх творців. На жаль, мутація глибоко пустила коріння і вплинула на всі наступні покоління.

Місця проживання

Похмурі двемерские руїни і темні підземелля – ось місця в Skyrim, де знайти фалмеров можна з великою часткою ймовірності. Проблема полягає в тому, що тип істот, що мешкають в цих локаціях, визначається випадковим чином, так що заздалегідь ви не зможете визначити, яких саме ворогів зустрінете в тому чи іншому данже. Тим не менш, у грі існує унікальна зона, де можна гарантовано знайти фалмеров. Вона доступна лише тим геймерам, у яких встановлено доповнення Dawnguard, і називається Забута долина. Щоб потрапити сюди, вам потрібно буде обов'язково виконати квест «Дотик до неба».


Примітно, що фалмеры Забутої долини, відміну від своїх підземних побратимів, спокійно живуть під відкритим небом. При цьому непомітно, щоб вони відчували від такого способу життя який-небудь дискомфорт.

Види

Як і майже всі мешканці ігрового світу Skyrim, фалмеры діляться на кілька видів, кожен з яких володіє унікальними особливостями: Найманці. Вміють користуватися різною зброєю і магією, а також з деякою ймовірністю можуть отруїти мета при ударі. Є найбільш небезпечними представниками своєї раси. Дикі. Зустрічаються тільки в районі Забутої долини. Зброєю не користуються, але це аж ніяк не завадить їм исполосовать вас своїми кігтями. Заморожені. Так само, як і дикі фалмеры, не носять зброї. Примітні тим, що є вампірами і можуть висмоктувати життя з своїх жертв. Знайти їх можна в Забутій долині.
Заморожені шамани. Б'ються покликаним зброєю і активно користуються магією. До того ж. можуть отруїти вас при попаданні. Крім цього, фалмеры займаються розведенням примітивних тварин, так що їх часто можна зустріти в компанії з морозними павуками, злокрысами і корусами. Природно, що ці монстри, як і їхні господарі, будуть вашими супротивниками.

Трофеї

Вбиваючи фалмеров в Skyrim, ви можете знайти на їх тілах різні предмети. Так, з трупів можна підібрати золото, різні отрути і вуха. Крім того, є ймовірність розжитися унікальною екіпіровкою начебто мечів, луків зі стрілами, сокир і щитів. На жаль, стандартні фалмерские броню з трупів не знімаються. Тим не менше їх можна знайти в грі окремо.
З виходом DLC Dawnguard з'явилися фалмеры жіночої статі, які є магами і орудують посохами. Разом з цим колишні снігові ельфи навчилися використовувати важкі і посилені обладунки. Цю екіпіровку вже можна отримати з їхніх трупів. До речі, використання нової броні фалмерами сюжетно ніяк не пояснюється. Можна лише припустити, що це прорив їх раси в ковальській справі, або підготовка до вторгнення на поверхню.

Єдині у своєму роді

Окремо варто згадати братів Виртура і Гелебора, які є єдиними фалмерами, що зберегли свій первозданний вигляд. Виртур в ті далекі часи, коли його раса ще остаточно не деградувала, був звернений у вампіра і лише завдяки цьому зміг врятуватися від мутації. Гелебор, виконуючи свій священний обітницю, залишився охороняти Добру землю і тому не став жертвою експериментів двемеров.
Зустріти обох снігових ельфів можна під час проходження основної сюжетної лінії доповнення Dawnguard. При цьому неважливо, за яку з протиборчих сторін виступає Довакин.

Пов'язані квести

У «Скайриме» є кілька завдань, так або інакше пов'язаних з фалмерами: Дотик до неба. Завдання доступно тільки тим гравцям, у яких встановлено доповнення Dawnguard. В ході цього квесту ви зустрінете вищезазначених Гелебора і Виртура. За межею буденного. На одному з етапів даного завдання Довакину потрібно буде відшукати кров фуллмера, проведеного. У Skyrim цей предмет можна знайти в Альфтанде. Засліплення. Виконуючи цей квест, Довакин отримає унікальні дорогоцінні камені під назвою Очі фуллмера, проведеного. У Skyrim ці предмети можна або продати торговцям (лівий очей купить тільки Делвін Меллорі), або використовувати для прикраси житла головного героя. Крім того, фалмеров відносно часто можна зустріти в якості рядових супротивників і в багатьох інших завданнях.

Моди

Якщо раса снігових ельфів вам сподобалася, ви можете встановити моди на фалмеров для Skyrim. Ось найпопулярніші з них: Фалмерские жінки. В принципі, суть мода можна зрозуміти з його назви. Замінює велику частину фалмеров на снігових ельфів, які не піддаються мутації. Falmer race. Дозволяє використовувати фуллмера, проведеного в якості стартової раси для головного героя. FALMER. Покращує текстури фалмеров, роблячи їх більш чіткими. Крім цього, ви з легкістю знайдете безліч модов, що дозволяють використовувати різних представників раси снігових ельфів в якості свого компаньйона.

Примітки

Є кілька цікавих моментів, пов'язаних з фалмерами: Ці істоти сліпі, але ви не зможете прокрастися повз них. Ворог тут же почує вас, якщо ви зробите хоча б крок. Заморожених фалмеров марно атакувати холодом. А ось вогонь навпаки завдає їм збільшений утрата.
У фалмеров білі душі, хоча в усіх розумних рас вони, як відомо, чорні. Також, якщо вас цікавить сумна історія снігових ельфів, ви можете прочитати (у грі) книгу «Падіння Снігового принца».
Цікаво по темі
Сапфіровий кіготь в «Скайримі»: де знайти і як застосовувати?
Сапфіровий кіготь в «Скайримі»: де знайти і як застосовувати?
Говорячи про квестових предметів в легендарній грі The Elder Scrolls V: Skyrim, не можна не згадати про драконі сапфіровому пазурах. Пропонуємо
Компаньйони в Skyrim. Управління та особливості
Компаньйони в Skyrim. Управління та особливості
У Skyrim компаньйони стануть вашими вірними помічниками, здатними значно полегшити тяжби героїчних пригод. Вони будуть битися разом з вами проти
Этериевая корона. Як отримати этериевую корону в "Скайрим"
Этериевая корона. Як отримати этериевую корону в "Скайрим"
Етериевая корона – стародавній двемерский артефакт, отримати яку можна за проходження квесту «Загублене у віках». Про те, як створити цей магічний
Skyrim. Стіна Алдуина
Skyrim. Стіна Алдуина
Стіна Алдуина - барельєф, сюжет якого крутиться навколо вічного протистояння драконів і всього живого, що населяє Тамріель. Про нього і піде мова у
Як одружитися на Серане в "Скайриме"? Нововведення в грі Skyrim
Як одружитися на Серане в "Скайриме"? Нововведення в грі Skyrim
У новому глобальному доповнення гри «Скайрим» під назвою Dawnguard ви познайомитеся з цікавим персонажем ...