Новини високих технологій
» » Всі системні вимоги для Assetto Corsa

Всі системні вимоги для Assetto Corsa

6-12-2017, 23:01
432
Assetto Corsa – комп'ютерна гра в жанрі автомобільного симулятора, яка була розроблена італійською студією. Реліз проекту відбувся в 2014 році на персональних комп'ютерах і нових поколіннях консолей. Якщо для власників приставок системні вимоги Assetto Corsa не мають значення, то користувачі ПК повинні знати характеристики перед тим, як купувати дану гру. Давайте розглянемо гоночний симулятор і дізнаємося докладніше вимоги.

Про чим гра?

Якщо ви ознайомитеся з історією створення даного проекту, то будете злегка здивовані – тут немає величезного бюджету, багатотисячної студії і всього того, чим володіють великі розробники. Assetto Corsa бере свій початок з демоверсії з однією трасою і автомобілем. Через 4 роки розробки проект побачив світ з однією з кращих фізичних моделей в жанрі та безліччю ліцензованих автомобілів, трас.


Настільки комплексну і продуману гру створили всього 20 осіб. Розробка почалася з ідеї створити кращу модель поведінки автомобіля на дорозі в залежності від погоди, покриття і стану транспортного засобу. Розробники настільки заглибились у створення ідеального симулятора, що зовсім забули про новачків в даному жанрі. Якщо ви все ж вирішили спробувати свої сили, то спочатку ознайомтеся з системними вимогами Assetto Corsa на PC.

Для слабких комп'ютерів

Якщо ви не володієте сучасним ПК, то пограти вам вдасться на середніх або мінімальних налаштуваннях графіки. Незважаючи на те, що розробкою займалися в невеликій студії, і велика частина часу була присвячена створенню фізики, не забули вони і про графічної складової. Виглядають автомобілі дуже гідно – деталізація і текстури на високому рівні. Однак, на жаль, кульгає оптимізація. Для Assetto Corsa мінімальні системні вимоги виглядають наступним чином:


Операційна система Windows 7 і новіше. 2-ядерний процесор з частотою 24 ГГц або вище. Мінімум 2 Гб оперативної пам'яті. 15 Гб місця на жорсткому диску для установки. Відеокарта з 1 Гб відеопам'яті. DirectX10. Якщо у вас схожий комп'ютер або більш потужний, то ви можете не турбуватися про оптимізацію і запускати гру на середніх налаштуваннях графіки або навіть вище. Пам'ятайте, що грати в гоночний симулятор краще всього при стабільно високій кількості ФПС (30-40+), тому краще пожертвувати налаштуваннями зображення, але отримувати задоволення від водіння.

Для сильних комп'ютерів

Системні вимоги Assetto Corsa для максимальної якості графіки істотно відрізняються від представлених вище. Щоб отримати максимум від всіх налаштувань зображення, вам знадобиться приблизно наступна конфігурація: Операційна система Windows 764-бітної версії і новіше. 4-ядерний процесор "Інтел" або "АМД" з тактовою частотою 30 ГГц. 6 Гб оперативної пам'яті. 30 Гб для установки на вінчестері. Відеокарта на 2 Гб пам'яті і обов'язкова підтримка DirectX11 для виставлення максимальні налаштування графіки. З таким комп'ютером ви зможете виставити всі параметри на максимальні значення і отримувати насолоду від якості зображення. Однак навіть подібний ПК може не врятувати від періодичних осідань кадрів при великому скупченні автомобілів на трасі, аваріях і зміні погодних умов.

Геймплей

Крім того що вам потрібно конфігурація ПК, відповідна під зазначені системні вимоги Assetto Corsa, необхідно підготувати кермо або геймпад. Без даних девайсів геймплей в даному симуляторі стає гірше і не приносить належних відчуттів гравцеві. Переключившись на геймпад, ви зможете регулювати газ, плавно входити в повороти, що абсолютно неможливо на клавіатурі. З підключенням спеціальних керма і педалей, а також коробки перемикання передач можна отримати максимальне задоволення від водіння. Обов'язково спробуйте пограти в Assetto Corsa, якщо ви є шанувальником автомобільного спорту і гоночних комп'ютерних ігор в цілому.
Цікаво по темі
Огляд клавіатури і миші Logitech MK240
Огляд клавіатури і миші Logitech MK240
Завдяки компактності і обтічним формам, стандартного формату клавіш ANSI, а також ніжок, які можна відрегулювати, Logitech MK240 дарує вам природне
Гра "Доту 2": системні вимоги
Гра "Доту 2": системні вимоги
У сучасному світі багатокористувацькі комп'ютерні ігри завоювали особливу популярність, так як інтернет-з'єднання ...
Гонки з кермом і педалями: огляд декількох ігор
Гонки з кермом і педалями: огляд декількох ігор
На сучасному ринку комп'ютерних ігор представлено безліч аркадних гонок. Справжні симулятори, які максимально точно передають поведінку машини, і