Новини високих технологій
» » L. A. Noire: нескінченна синхронізація. Як виправити помилку?

L. A. Noire: нескінченна синхронізація. Як виправити помилку?

11-02-2017, 22:30
416
Комп'ютерні ігри - це дуже непередбачуваний програмний софт. У них, як і будь-якому іншому додатку, можуть виникати різноманітні збої і неполадки. Виправити помилки у тій чи іншій грі повинен вміти кожен користувач. Адже іноді несправності призводять до того, що насолодитися ігровим процесом не вдається. Досить багато проблем приносить гра L. A. Noire. Нескінченна синхронізація - ось те, з чим стикається більшість гравців. Чому виникає ця помилка? Як з нею боротися? І чи можна взагалі якось перемогти досліджувану проблему?


Чи є шанс обходу помилки

Насамперед належить з'ясувати, наскільки реально впоратися з нескінченною синхронізацією L. A. Noire. Може бути, ця проблема ніяк не усувається? На щастя, вивчається проблема зустрічається у багатьох користувачів. І найчастіше позбутися від неї цілком реально. Головне зрозуміти, в чому справа. Чому відмовляється працювати L. A. Noire? Нескінченна синхронізація - помилка виліковна. Як з нею боротися?

Переустановка

Варіантів дій багато. І кожен самостійно може вибрати, як йому вчинити. Гра L. A. Noire зазвичай у деяких геймерів не запускається відразу ж після її установки. Відповідно, жодних даних і збережень в ній немає. При подібних обставинах можна сміливо видаляти гру і встановлювати її знову. Це непоганий прийом, який допомагає повернути працездатність додатком. Адже під час установки софта не виключені критичні помилки. Вони викликають нескінченну синхронізацію гри.
Як показує практика, подібний прийом не дуже часто допомагає. Тому доведеться розбиратися, як ще боротися з L. A. Noire. Нескінченна синхронізація тут - звичайна помилка, способи усунення яку повинен знати кожен гравець.


Оновлення

Найчастіше на практиці доводиться підшукувати інші причини виникнення досліджуваної проблеми. З чим ще можна зіткнутися? Чому гра L. A. Noire (нескінченна синхронізація) відмовляється нормально працювати? Причини можуть бути різними. Наприклад: застаріла версія гри (особливо якщо мова йде про Steam-версії); пошкодження Social Club; наявність оновлень для Social Club. Відповідно, боротися з помилкою можна лише шляхом оновлення того чи іншого софта. Якщо у L. A. Noire виникає нескінченна синхронізація, насамперед рекомендується оновити Social Club. Тільки після цього оновлювати саму гру. В Steam, як правило, процес відбувається автоматично.

Антивірусний захист

У деяких випадках виною всьому може бути звичайний антивірус. Деякі файли L. A. Noire розпізнаються як шкідливе ПО. Тому антивіруси не дозволяють додатком працювати справно.
Що робити? У L. A. Noire нескінченна синхронізація? Рекомендується на час відключити антивірус. Швидше за все, працездатність гри повернеться.

Додатковий софт

Ще однією причиною досліджуваної проблеми є відсутність на комп'ютері додаткового софта, необхідного для роботи придожения. Мова йде про пакет під назвою Net Framework 3.5. Також причиною неполадки іноді стає відсутність C++ на ПК. У L. A. Noire нескінченна синхронізація? Windows 7 або будь-яка інша версія ОС - це не так важливо. Головне, що користувачеві для усунення несправностей необхідно встановити Net Framework, і пакет C++. Бажано оновити DirectX.

Брандмауер і інтернет

У деяких випадках вивчається проблема зустрічається через неможливість підключення до інтернету або при блокуванні роботи з L. A. Noire брандмауером. Що допоможе виправити ситуацію? У L. A. Noire нескінченна синхронізація? Windows 10 8 або 7 - це не настільки принципово. Користувачеві необхідно: Відключитися від інтернету. Це обов'язковий крок. Відкрити брандмауер Windows. Додати L. A. Noire у виключення додатка, дозволивши грі працювати з інтернетом. Відновити підключення до Мережі і повторити спробу запуску іграшки. Як правило, подібні дії часто виявляються дуже ефективними. Але і це ще не все!

Параметри сумісності (для Steam-версії)

Якщо ж гравець купив Steam-версію гри, не виключено, що у нього просто неправильно виставлені параметри сумісності. Достатньо відредагувати дану складову, щоб L. A. Noire запрацювала на повну силу. Як це зробити? Що потрібно, щоб у L. A. Noire нескінченна синхронізація не турбувала гравця? Для цього потрібно: Зайти в папку з "Стимом". За замовчуванням вона розташована за адресою: C:Program FilesSteam. Знайти Steam.exe. Клікнути по згаданому файлу правою кнопкою миші. У випадаючому списку натиснути на "Властивості". Відкрити вкладку "Сумісність". Зняти з усіх пунктів відмітки та натиснути "Застосувати". Виберіть "Показати параметри для всіх користувачів". Упевнитися, щоб ні в одному полі не було ніяких позначок. В іншому випадку їх потрібно зняти. Далі підтвердити дії. Можна перевірити, чи у L. A. Noire нескінченна синхронізація. Windows 10 або будь-яка інша версія операційної системи - це не дуже значний параметр. Головне, що користувач зміг перевірити налаштування сумісності "Стима".

Піратська версія

Не всім гравцям хочеться купувати ліцензійну копію L. A. Noire. Такі користувачі воліють скачувати піратські збірки іграшки. Саме з таким софтом часто виникають проблеми.
У L. A. Noire нескінченна синхронізація? Якщо мова йде про піратської копії гри, можна діяти так: Завантажити збірку від іншого видавця і перевстановити іграшку. Завантажити спеціальний патч і встановити його. Зазвичай після цього потрібно на час гри відключатися від інтернету. Придбати ліцензію L. A. Noire. На цьому можна закінчити всі поради і рекомендації, які допоможуть подолати нескінченну синхронізацію досліджуваної грі. Можна помітити, що варіантів дій багато. Звичайно, проблема, і спосіб її усунення знаходиться шляхом перебору. У будь-якому випадку, L. A. Noire можна запустити, якщо вас турбує нескінченна синхронізація.
Цікаво по темі
Warcraft: Клан Північного Вовка
Warcraft: Клан Північного Вовка
У грі Warcraft Клан Північного Вовка є одним з найстаріших військових об'єднань орків, що зародився ще в Дреноре до першого їх походу через Темний
Програма GameNet: як видалити з комп'ютера повністю?
Програма GameNet: як видалити з комп'ютера повністю?
Для різних операційних систем сьогодні існує величезна кількість різноманітних програм і софта. Кожна ...
Close Steam to continue installation - що робити? Як виправити?
Close Steam to continue installation - що робити? Як виправити?
У статті розберемося, як виправити проблему close steam to continue installation: причини виникнення, а також що робити, якщо при спробі
Які оновлення Windows 7 можна встановлювати? Шкідливі оновлення Windows 7
Які оновлення Windows 7 можна встановлювати? Шкідливі оновлення Windows 7
Не всі користувачі комп'ютерів і ноутбуків пробували на ділі Windows 7. Багато з тих, хто належить до IT-спільноти, використовують в якості
Чому не дзвонить "Скайп": причини і способи усунення проблеми
Чому не дзвонить "Скайп": причини і способи усунення проблеми
"Скайп" - корисний додаток для спілкування в інтернеті. Але іноді не виходить користуватися ним. Чому? У даній статті буде розказано, чому не
Не оновлюється "Стім" - що робити?
Не оновлюється "Стім" - що робити?
"Стім" - програма, яка час від часу дає збої. У даній статті буде розказано, як бути, якщо "Стім" не оновлюється.