Новини високих технологій
» » Paypal-акаунт - що це таке "Алиэкспресс"? Особливості, інструкція та відгуки

Paypal-акаунт - що це таке "Алиэкспресс"? Особливості, інструкція та відгуки

13-11-2016, 18:20
1 018
Сучасні технології далеко зробили крок вперед. Тепер, для того, щоб зробити покупку, можна просто скористатись інтернетом. У Всесвітній мережі вже є свої "маркетингові гіганти", а любителі покупок в інтернеті добре обізнані з правилами і нюансами цієї процедури. Такі люди, напевно, чули про існування одного з найбільших інтернет-магазинів у світі - "Аліекспрес". Неймовірно низькі ціни, безліч акцій і вражає асортимент - ось чим сайт заслужив увагу мільйонів покупців. Все частіше користувачі задають питання: Paypal-акаунт - що це таке "Аліекспрес"? З цим нам і належить розібратися в цій публікації.


Paypal-акаунт - що це таке "Алиэкспресс"? Особливості, інструкція та відгуки

Що таке Paypal-акаунт?

Клієнти інтернет-магазинів по всьому світу знають про різні способи оплати товарів. Для країн постсовестского простору відмінним ресурсом стала платіжна система Webmoney. А ось на світовій арені найчастіше фігурує Paypal. За допомогою цієї онлайн-системи можна з легкістю оплачувати покупки або відправляти/приймати грошові кошти. Чому не оплачувати безпосередньо карткою? По-перше, Paypal хороша для оплати в іноземних магазинах, де з звичайною банківською картою можуть виникнути труднощі. Про таких премуществах, як швидкість і облегченность процедури, навіть говорити не варто, це само собою. А ось головний "козир" - це безпека ваших коштів. Не завжди хочеться давати реквізити картку всім магазинам поспіль і піддавати себе фінансової небезпеки. Від цього вас і захистить дана система. Про що ще хочеться сказати: Paypal не використовує якусь внутрішню валюту, як це часто відбувається з іншими відомими платіжними системами. Тому свої грошики ви бачите в тому вигляді, в якому вони є. Процедура реєстрації в Paypal досить проста і не займе у вас більше 5 хвилин. З нюансів - при прив'язці карти на ній повинно бути хоча б кілька доларів, інакше система може відмовити вам у проведенні цієї процедури.


Paypal і "Аліекспрес"

Paypal - самостійна платіжна система. У неї є свої правила, особистий арбітраж, захищена зона для проведення операцій і унікальні рахунку. Політика системи просто не дозволяла сайту "Аліекспрес" виконувати свої обов'язки з регулювання угод між продавцем і покупцем. Тому Aliexpress вже давним-давно відмовився від співпраці з цим ресурсом. Тому питання типу "як дізнатися Paypal-акаунт на Аліекспрес?" вже не викликають особливого інтересу і досить рідко зустрічаються. Ці дві системи працюють самі по собі і практично не мають точок дотику. Виняток становить лише повернення грошей з "Аліекспрес" на Paypal. Як це зазвичай відбувається?

Продавці на Аліекспрес" і повернення грошей на Paypal

Усі, хто знайомий з політикою інтернет-магазину "Аліекспрес", знають про захист покупця. Припустимо, ви зробили замовлення і оплатили його. З моменту відправки продавцем вашого товару починається час захисту покупки. Протягом усього цього часу ви можете відкрити спір з продавцем. Як правило, це відбувається в декількох випадках: товар прийшов, але він не відповідає опису або фотографіям,шлд чи не прийшов зовсім.
Перший може включати в себе наявність браку або несправності. У цих випадках продавець зобов'язується відшкодувати частину грошей за товар або повернути гроші повністю. Це встановлено правилами сайту. При їх невиконанні продавець може позбутися своєї роботи або, як мінімум, поплатитися репутацією. Хитрі і брехливі продавці придумали для себе лазівку - вони обіцяють у суперечці повернути вам гроші Paypal-акаунт. Що таке "Аліекспрес" погодитися на таку угоду? У більшості випадків ви просто втратите гроші і позбудетеся товару. Чому не варто погоджуватися на таку авантюру?

Що таке Paypal-акаунт на "Аліекспрес"?

Відкривши суперечка, ви цілком можете побачити прохання продавця його закрити. Мовляв, це погано позначається на його репутації або магазин можуть закрити. Натомість він пропонує вам повернути гроші на Paypal-акаунт. Що це таке на Aliexpress? Є багато вагомих причин відмовити продавцю у такому проханні. По-перше, зверніть увагу на те, що прямі перекази можуть отримувати не всі жителі країн СНД. Ця функція доступна тільки для жителів Росії. Так, якщо ви жителі Білорусі, України або, наприклад, Казахстану, повернути гроші вам на Paypal фізично не вийде. Але, незважаючи на це, самовпевнені продавці будуть гарантувати вам виплату. Недосвідчені покупці навіть спеціально створюють облікові записи на Paypal, впевнені, що свої гроші вони отримають. По-друге, будь-яка думаюча людина відразу ж зрозуміє, що в цій затії щось нечисто. Адже політикою "Аліекспреса" встановлені певні правила і власна система повернення грошей. А якщо вам пропонують обійти таку схему, тут апріорі є підступ. Мета продавця в такому випадку - не виплачувати вам кошти і змусити вас закрити спір. Якщо час захисту ще не минув - спір можна відкривати кілька разів. А от якщо цей час вже підійшло до кінця (до речі, його теж можна збільшити, написавши про це продавця) і ви закриєте спір - чекайте відповідь мовчання. Звичайно, чесний продавець (будь одиниці) може і повернути вам кошти на Paypal, але це буде залежати вже від його особистого бажання. Ніхто і ні що не зобов'язує його повертати вам гроші, адже суперечка закритий і захист стекла. Продавець домігся свого.

Повернення грошей, коли час захисту не минув

Якщо захист ще не минула, продавець розуміє, що закриває спір один раз покупцеві ніщо не заважає відкрити його знову, якщо свої гроші на Paypal він не отримає. У цьому варіанті ніхто з продавців ризикувати не буде, адже таким чином він може виплатити подвійну ціну товару: одну вам на Paypal, а іншу за програмою захисту. Розтлумачимо докладніше. Припустимо, час захисту ще є, але продавець сумлінно відшкодував вартість товару на Paypal, і ви закрили спір. Далі ви відкриваєте суперечка знову і вже сам "Аліекспрес" зобов'язує продавця повернути вам кошти. В результаті ви можете отримати товар безкоштовно та ще й грошову премію в розмірі ще однією вартості. Якою продавець піде на це? Відповідь напрошується сам собою, а тому немає підстав вірити в чудове повернення на Paypal.

Переклад та платіж на Paypal

Давайте розберемося, що таке переклад та платіж на Paypal-акаунт. Що це таке "Аліекспрес" і як це пов'язано з поверненням коштів? Справа в тому, що на Paypal-переклад і платіж - це дві абсолютно різні речі. Що таке простий переклад, напевно, нікому пояснювати не потрібно. А ось платіж проводиться, як виплата за певний товар або послугу, а для регулювання цих питань на Paypal є своя захист покупців. Тобто, якщо вам переслали гроші як засіб платежу, але продавцем виступаєте ви. Як цим користуються продавці з "Аліекспрес": вони обіцяють вам повернути гроші Paypal, повертають в якості платежу, ви бачите гроші на рахунку, радієте чесності угоди закриваєте спір. Після закінчення 40 днів програма захисту на Paypal зобов'язує вас повернути гроші, які ви отримали як платіж, якщо покупець відкриє спір (нагадаємо, що в цьому випадку продавець - ви, а продавець з "Аліекспрес" виступає покупцем). Таким чином, гроші повертаються продавцю, а ви залишаєтеся ні з чим. Так що якщо ви погодилися на виплату через Paypal, уважно слідкуйте за тим, щоб це був саме переклад. Якщо ви спостерігаєте надійшов платіж - сміливо відхиляйте і продовжуйте звичний спір на "Аліекспрес".

В якому випадку можна погодитися на виплату через Paypal

Можна і погодитися на виплату через Paypal-акаунт. Що це таке "Аліекспрес"? Незважаючи на всі забобони і те, що більшість продавців на "Алі" все-таки не відрізняються сумлінністю, можна знайти і чесних людей. Такі продавці можуть запропонувати вам відправити гроші на Paypal, навіть коли строк захисту закінчиться, а спір буде закритий. Тільки в такому варіанті можна погодитися на виплату коштів на Paypal-акаунт. Що це таке "Аліекспрес"? Це турбота продавців, які дорожать своєю репутацією і ставляться уважно до кожного свого клієнта. Тільки так ви нічим не ризикуєте, адже це ваш останній шанс взагалі отримати якісь кошти від продавця. Але, як ви розумієте, таких випадків буває дійсно трохи, і потрапити на чесного і чуйну людину - велика рідкість.

На завершення

Сподіваємося, що ми дали вичерпну відповідь на питання про Paypal-акаунт, що це таке. "Аліекспрес" завжди дбає про своїх покупців, а ви постарайтеся не попадатися на виверти шахраїв.
Цікаво по темі
"Манимен": відгуки клієнтів про позики
"Манимен": відгуки клієнтів про позики
Останнім часом микрозайми набувають все більшу популярність. Вони дозволяють отримати гроші дуже швидко навіть тим, у кого погана кредитна історія.
Як відновити обліковий запис gmail.com для користування сервісами Google
Як відновити обліковий запис gmail.com для користування сервісами Google
З проблемою втрати пароля для доступу до облікових записів в Інтернеті доводилося стикатися багатьом користувачам. Більшість сервісів, для
Кешбек "Аліекспрес" - як користуватися? Як заощадити на "Аліекспрес"
Кешбек "Аліекспрес" - як користуватися? Як заощадити на "Аліекспрес"
Крім широкого асортименту і низьких цін "Аліекспрес" пропонує своїм покупцям безліч акцій, спецпропозицій і навіть програм заробітку на залученні
Кешбек Alibonus: відгуки
Кешбек Alibonus: відгуки
Любителі покупок на "Аліекспрес" зовсім недавно дізналися про новоспеченому сайті - http.alibonus.com. Він пропонує послуги кешбека з рекордним
Що значить Refurbished? Особливості та відгуки власників
Що значить Refurbished? Особливості та відгуки власників
Покупці часто отримують поради з придбання refurbished-товарів компанії Apple і електроніки інших брендів. У зв'язку з цим вони цікавляться, що
Як відписатись від розсилок на пошту "Яндекс": швидко і просто
Як відписатись від розсилок на пошту "Яндекс": швидко і просто
Згідно з офіційною інформацією "Яндекса", близько 90 % всіх листів, які приходять на електронну пошту, - це небажані розсилки і спам. Від 15 до 20%