Новини високих технологій
» » Чому не приходять гроші на "Яндекс.Гроші"?

Чому не приходять гроші на "Яндекс.Гроші"?

22-09-2017, 13:58
510
Система "Яндекс.Гроші" (ОТРУТА) є однією з найбільш популярних в Росії. Тепер віртуальні кошти можуть переводитися в реальні, бо електронний гаманець ОТРУТА можна прирівняти до рахунку в банку. Так само як і в будь-якій системі, тут виникають деякі труднощі, одна з них — коли не приходять гроші на "Яндекс.Гроші", далі розглянемо можливі причини.

Чому не надходять кошти на електронний гаманець

Найчастіше проблеми із зарахуванням коштів на електронний гаманець виникають при поповненні через платіжні термінали, встановлені в більшості торгових точок. Зіткнувшись з такою ситуацією, користувач в першу чергу повинен спробувати з'ясувати, чому не приходять гроші на "Яндекс.Гроші". Існують різні причини, за якими це відбувається.


В кожному окремому випадку рух грошових коштів між платіжною системою і віртуальним гаманцем може займати від пари секунд до кількох діб, затримки найчастіше пов'язані з технічними несправностями обладнання. В результаті готівку, які були внесені через пристрій, «зависають». Це може відбуватися з кількох причин: на момент проведення транзакції відсутнє інтернет-з'єднання; збій самого сервісу "Яндекс"; неполадки в програмному забезпеченні терміналу. Досить часто причина криється в неуважність користувачів, які допустили помилку при заповненні платіжної заявки. Проте якщо людина впевнена у правильності дій, але все одно не прийшли гроші на "Яндекс.Гроші", то необхідно звернутися в службу технічної допомоги.


Чому не приходять гроші на "Яндекс.Гроші"?

Коли виникають проблеми?

Отже, розберемо найчастіше зустрічаються користувачам проблеми: не приходять гроші на "Яндекс.Гроші" при перекладі з іншого електронного гаманця; коли рахунок поповнюється через платіжний термінал. У будь-якому випадку ситуації з непоступившими на рахунок засобами провокують погані думки і точно не піднімають настрій.

Відправлення з іншого гаманця

Коли гроші перераховувалися з іншого гаманця і відправник/одержувач заявляє, що вони не вчинили, то тут може бути кілька варіантів: перший – при заповненні реквізитів була зроблена помилка, і вони прийшли не на той рахунок, другий – вас вводять в оману. Як ні сумно, але останній варіант досить часто використовується шахраями. Вам навіть може бути надісланий скріншот чека, але чи є це проблемою в наш час, коли кожен другий володіє "Фотошопом"? В платіжній системі "Яндекс.Гроші" платежі не можуть загубитися, на сьогоднішній день таких випадків не відомо, але ситуацій з неуважністю користувачів достатньо. Практично всі перекази між гаманцями проводяться миттєво, а якщо у вас є проблеми та питання, завжди можна їх поставити службі підтримки.

Платіжний термінал

Чому не приходять на "Яндекс.Гроші" гроші, зараховані через апарат по прийому платежів, і що робити в такій ситуації? В основному такі проблеми виникають із-за самого терміналу, тому слід зв'язатися з обслуговуючою організацією того апарату, через який був проведений платіж. Номер термінала завжди вказаний на чеку. Якщо чек був загублений, то з'ясуйте номер телефону власника (він зазвичай вказаний або на самому обладнанні, або в меню в розділі «Інформація»), і зв'яжіться ним і повідомте наступні дані: дату і час оплати, адресу розташування, номер гаманця і суму. Якщо вам скажуть, що гроші переведені, то слід звернутися в службу підтримки сервісу "Яндекс.Гроші".

Термін зарахування

Багатьох користувачів хвилює питання про те, через скільки приходять гроші на "Яндекс. Гроші". При платіжних операціях усередині системи, тобто з одного гаманця на інший, кошти надходять на рахунок протягом декількох хвилин. Перерахування готівки і безготівкових коштів може виконуватися від декількох хвилин до декількох діб. Це відбувається з причини технічних затримок у різних систем або збою програми.

Деякі поради

В першу чергу, варто загострити увагу на тому, що при проведенні операції через платіжний апарат квитанцію про оплату слід брати в обов'язковому порядку і зберігати її до надходження грошей на рахунок. Це єдиний документ, який буде аргументом при вирішенні спірних ситуацій. Досить часто зустрічається таке, що термінал не видає платіжних квитанцій. У цьому випадку необхідно запам'ятати час транзакції і точну суму переказу і обов'язково уточнити, чи надійшли кошти на рахунок. Якщо не приходять гроші на "Яндекс.Гроші", слід звернутися до власника устаткування. Головне, при незарахування коштів не варто панікувати. Якщо у вас не сталося поповнення рахунку електронного гаманця, це ще не означає, що гроші зникли остаточно або були присвоєні. Швидше за все, сталася технічна заминка, після усунення якої користувач отримає свій переклад. І не забувайте дуже уважно перевіряти реквізити заявки, тоді не виникне жодних проблем.
Цікаво по темі
Як дізнатися баланс транспортної карти в Красноярську
Як дізнатися баланс транспортної карти в Красноярську
Не знаєте, як перевірити транспортну карту в Красноярську і дізнатися фінансову інформацію по ній? Ця операція дуже проста, потрібно лише доступ в
Як скинути гроші з «Київстару» на «Київстар»: докладний опис
Як скинути гроші з «Київстару» на «Київстар»: докладний опис
Оплатити з рахунку мобільного телефону зв'язок іншого номера досить просто: потрібно бути абонентом ...
Платіжна система QIWI: технічна помилка. Типи помилок
Платіжна система QIWI: технічна помилка. Типи помилок
Що за технічні помилки можуть з'явитися при спробі входу в свій гаманець, які існують проблеми в даній платіжній системі? У статті міститься і інша
"Яндекс.Гроші": Як дізнатися номер "Яндекс.Гаманця"?
"Яндекс.Гроші": Як дізнатися номер "Яндекс.Гаманця"?
Згідно з останніми даними, більше 22 мільйонів користувачів віддали свою перевагу саме платіжній системі "Яндекс.Гроші". Здійснювати оплату за