Новини високих технологій
» » Як дізнатися баланс транспортної карти в Красноярську

Як дізнатися баланс транспортної карти в Красноярську

22-09-2017, 13:59
622
Транспортна карта, або, як багато хто називає її, електронний проїзний квиток, стала незамінним предметом нашого життя. Порядок оплати за користування громадським транспортом був переведений у безготівкову форму, що дозволило розширити коло можливостей для пасажирів. Це вже стало не просто зручним інструментом міського жителя, але і хорошою можливістю заощадити на оплаті проїзду. Далі ми розглянемо, що таке транспортна карта, як нею користуватися і яким чином дізнатися баланс транспортної карти в Красноярську.


Транспортна карта

У Красноярському краї транспортна картка діє з 2010 року, обслуговується системою "СПРИНТ-Транспорт", яка пропонує відразу три типу проїзних квитків: соціальний проїзний (для осіб, які мають пільги); комерційний електронний квиток; скарбничка. Програма «Електронна система розрахунку за проїзд для певної групи громадян, які мають право на пільги – Єдиний соціальний проїзний квиток» почалася в 2008 році, за час свого існування продемонструвала високу результативність, соціальну значимість і практичність. Соціальний електронний проїзний Красноярського краю дає можливість оплачувати проїзд: на всіх типах пасажирського і автотранспорту в межах міста, призначеного для громадського використання; на заміських маршрутах; на міжрегіональних/внутрішньорайонних маршрутах; на водному транспорті приміського сполучення. Комерційний проїзний квиток може бути використаний на маршрутах, таких по місту Красноярська і деяким іншим містам краю.


Де отримати електронну картку

Придбати транспортну карту можна: у відділеннях Пошти Росії"; у мережевих продуктових магазинах р. Красноярська.

Як поповнити транспортну карту в Красноярську

Внести кошти на рахунок електронного проїзного можна різними способами: у філії "Пошти Росії"; через термінал «Платіжка»; в салонах зв'язку ТОВ «Телекомсервіс».

Як перевірити баланс проїзного

Не знаєте, як перевірити транспортну карту в Красноярську і дізнатися фінансову інформацію по ній? Ця операція дуже проста, потрібно лише доступ в мережу інтернет. Відомості про баланс можна отримати на інформаційному порталі, а також ви побачите історію оплати по конкретному маршруту і час поїздки. Отже, щоб дізнатися баланс транспортної карти в Красноярську, потрібно виконати деякі кроки: Зайти на офіційний портал ЗАТ «КрасИнформ». Перегорнути основну сторінку вниз до пункту «Транспортна картка», далі натиснути клавішу «Баланс чіп-карти». У вікні поле потрібно вписати номер електронного проїзного. Дочекатися появи результату. На виконання всієї операції буде витрачено не більше однієї хвилини, після чого ви самі вирішите, потрібно поповнювати рахунок зараз або зробити це пізніше.

Інші способи

Не знаєте, як дізнатися баланс транспортної карти в Красноярську? Крім описаного вище, існує ще один універсальний засіб перевірки фінансового стану проїзного квитка – зв'язатися з оператором по телефону гарячої лінії, позначеній з зворотного боку картки. Зателефонуйте для того, щоб дізнатися відповіді на наявні питання по роботі проїзного квитка, у тому числі для отримання інформації про баланс рахунку.
Крім того, в інтернет-магазині Google Play на системі Android представлено спеціальний додаток «Транспортна картка», де можна дізнатися баланс транспортної карти в Красноярську. Ця програма дає можливість відстежити стан будь-якого електронного проїзного, переглянути інформацію про поїздки, які користувач оплачував останнім часом. Правда, у програми є один недолік – відомості щодо транспортної карті оновлюються один раз на добу, тому можлива затримка оновлення до 24 годин.
Цікаво по темі
Компанія Indigodma: відгуки
Компанія Indigodma: відгуки
Компанія Indigodma, відгуки про роботу якої є в цій статті, займається трейдингом. Чи дійсно це так прибутково? Розповімо прямо зараз.
Віртуальна картка "Яндекс.Гроші": як створити та поповнити?
Віртуальна картка "Яндекс.Гроші": як створити та поповнити?
Популярність банківських карт зростає з кожним роком, це пов'язано не тільки з тим, що держава намагається ...
Як відкрити "Ківі"-гаманець в Казахстані: реєстрація, поповнення, виведення грошей
Як відкрити "Ківі"-гаманець в Казахстані: реєстрація, поповнення, виведення грошей
Процес реєстрації так само, як і для інших країн безкоштовний. Для доступу до гаманця потрібно виконати стандартні для всіх країн дії. На даний
Як подивитися залишок трафіку МТС?
Як подивитися залишок трафіку МТС?
Переглянути залишок трафіку МТС можна відразу декількома способами. Дана стаття і наведені в ній рекомендації будуть актуальні для тих абонентів, які
Як видалити карту з "Аліекспрес": способи
Як видалити карту з "Аліекспрес": способи
Китайська майданчик торгівлі – "Аліекспрес" зараз користується величезною популярністю по всьому світу...
Дратути: що означає новий мем?
Дратути: що означає новий мем?
Не так давно російська інтернет збагатився новим мемом, який буквально виплеснувся на всі ресурси і тут же породив багато продовжень, навіть