Як стримить на "Ютубі": критерії та налаштування

657 0 Новини високих технологій

Вже багато користуються найпопулярнішим відеохостингом у світі, "Ютубом", і додають туди свої відео, щоб їх могло побачити якомога більше людей. Деякі знімають відеоролики з метою заробити певну кількість грошей, деякі просто намагаються зробити це і рано чи пізно закидають, однак є такі люди, які домоглися успіху, у них багато підпищиків, лайків і переглядів в кожному відео. І от в деяких випадках ці люди влаштовують так звані стріми, інакше кажучи, виходять у прямий ефір. Це приваблює нових людей на канал і не дає нудьгувати, і якщо придумати щось грандіозне, то можна отримати цілком хороший результат в плані продсмотров і підпищиків. Однак не всі знають, як стримить на "Ютубі", які критерії є для цього заняття і чи варто взагалі цим займатися. У статті обговоримо всі деталі і розглянемо, хто може займатися стримом. А також детально обговоримо, як стримить на "Ютубі".


Як стримить на "Ютубі": критерії та налаштування

Навіщо стримить і як

Насправді люди здебільшого стримят, щоб залучити нових підпищиків, проте на "Ютубі" немає такого поняття, як "донат" під час стріму, і тому жодних інших цілей для стріму немає, чи можна зробити це заради свого власного розваги, пограти з передплатниками і так далі. Як стримить на "Ютубі", які вимоги: 1. Для того щоб вийти в прямий ефір, потрібно мати канал на цьому відеохостингу, який жодного разу не порушував правила, тобто не порушував авторські права та інші вимоги. 2. Потрібно обов'язково, щоб підтвердити свій номер телефону за допомогою безкоштовного повідомлення, вводячи код в потрібне поле (можна зробити це при реєстрації). Якщо аккаунт відповідає всім вимогам, то вже можна приступити до питання про те, як стримить на "Ютубі": 1. Потрібно зайти в творчу студію, де знаходяться власне зняті відео. 2. Далі, ліворуч в меню потрібно знайти розділ "прямі трансляції". 3. Після всього цього потрібно натиснути "почати прямий ефір", і якщо профіль користувача відповідає всім вимогам, то вже можна спокійно запустити і робити свою справу. От і розібралися з тим, як стримить на "Ютубі", однак що робити, якщо канал не підключений до якої-небудь партерской програмі?
Як стримить на "Ютубі": критерії та налаштування

Партнерська програма, стріми без підключення

Насправді нічого складного в цьому немає. Звичайно ж, бажано, щоб канал був підключений до якої-небудь партнерській програмі, проте в цьому немає ніякої необхідності. Але є одна маленька проблема в тому, як стримить на "Ютубі" без партнерки. Для цього потрібно мати: 1. 50-100 підпищиків. 2. Хорошу репутацію. 3. Потвержденний мобільний номер.

Популярі новини
Загрузка...