Як включити Java Firefox при проблемах блокування

1063 0 Новини високих технологій

Якщо для роботи в інтернеті ви використовуєте браузер Firefox, він же "Мозілла", і періодично стикаєтеся з проблемою завантаження відео, зображень або відсутністю будь-якої реакції при натисканні на кнопку де-небудь на сайті, можливо, безлад викликаний налаштуваннями відображення "Яви" у вашому браузері. Як включити Java Firefox, ви зможете дізнатися в цій статті.

Що таке "Ява" і чому її не любить ваш браузер

Java – одна з поширених веб-технологій сьогодні. На ній базується функціонування багатьох сайтів і програм. Чому ж підтримка Java в браузері не включена? Firefox відмовляється підтримувати роботу Java автоматично, так як вважає її вразливою для вірусів. В майбутньому Firefox планує взагалі відмовитися від підтримки будь-яких плагінів (інструментів для відтворення контенту), крім Adobe Flash.


Але така політика компанії Mozilla щодо "Яви" зовсім не означає, що при включенні відповідного плагіна на ваш комп'ютер відразу кинеться мільйон шкідливих програм. Іноді включити Java Firefox потрібно з міркувань швидкодії сайту. Це можна зробити кількома способами.

Одиничний випадок включення Java

Припустимо, ви ходите по інтернету, знаходите відео, яке вас цікавить, і хочете його подивитися. Ви натискаєте кнопку Play, однак замість відтворення з'являється наступний екран:
Як включити Java Firefox при проблемах блокування
Єдина дія, що вам потрібно зробити - це натиснути на написи. Крім того, Firefox може запропонувати вам запам'ятати цей сайт і завжди активувати на ньому плагін Java. Якщо ви довіряєте цього сайту, то підтвердіть ваш вибір в діалоговому вікні (Allow and Remember - "Дозволити і запам'ятати").


Як включити Java Firefox при проблемах блокування
Крім того, іноді блокування додатки виходить від самої "Яви", а не від Firefox. У більш сучасних версіях Java є ряд досить жорстких вимог до запускаються додатками. Якщо розробник невідомий, то швидше за все, можливість запуску Java-додатка буде заблокована. Навіть якщо ви вирішите включити Java Firefox вручну, звернувшись до налаштувань безпеки і виділивши потрібний сайт або додаток в якості винятку, все одно браузер буде вважати їх підозрілими і відображати попередження про потенційну загрозу.

Як включити підтримку Java Firefox

Дістатися до активації підтримки Java можна й іншим способом. Для початку вам потрібно потрапити на сторінку з плагінами (відкриваємо меню і вибираємо кнопку "Доповнення" або натискаємо комбінацію клавіш Ctrl-Shift-A). Перед вами відкриється список аддонов, серед яких нам потрібно знайти наступний:
Як включити Java Firefox при проблемах блокування
Якщо цього плагіна в списку не буде, скористайтеся рядком пошуку в верхньому правому куті. Можна шукати по слову Java - пошук видасть кілька аддонов, з яких можна вибрати відповідний, попередньо вивчивши, які саме функції вони покликані виконувати. Якщо ж всі вищеперелічені дії не допомогли вам включити Java Firefox, можливо, вам варто повністю оновити програму на комп'ютері. Для цього потрібно завантажити останню версію з сайту розробника і встановити її на свій девайс. Після цього спробуйте знову відкрити Firefox і запустити проблемний сайт або додаток. Зрештою примхливий сайт можна відкрити в іншому браузері і подивитися, як він буде вести себе там.

Популярі новини
Загрузка...