Freebitcoin: відгуки і огляд

294 0 Новини високих технологій

FreeBitco.in - це сайт, який пропонує шанс виграти безкоштовні біткоіни через гру Hi-Lo та щотижневу лотерею. Крім того, це один з найстаріших збирачів біткоінов, роздають криптовалюту безкоштовно.

Freebitcoin: відгуки і огляд
Згідно з відгуками про Freebitcoin, найсильніша його сторона в тому, що це швидкий сервер, що працює практично без простою. Крім того, виплати проводяться щотижня, що є безумовним плюсом. Однак цей ресурс можна розглядати тільки як джерело додаткового доходу, оскільки кран працює з інтервалом в годину і не може принести великий прибуток. Як же почати працювати на даному ресурсі і які користувальницькі відгуки про Freebitcoin?

Хто володіє FreeBitco.in?

FreeBitco.in належить Inter Global Limited - компанії, що базується в Белізі. Існує офіційний адреса електронної пошти, але ви не знайдете його на сайті. Він може з'явитися, як тільки ви зареєструєтесь, але майданчик при цьому не містить розділу «зв'яжіться з нами». Inter Global також володіє дзеркальним сайтом freedoge.co.in, який є дублюючої платформою для DOGECOINS.


Freebitcoin: відгуки і огляд

Які умови та правила?

Знайти опубліковані правила для користувачів на FreeBitco.in до реєстрації неможливо. Їх фактично немає, є лише «Умови обслуговування» з трьома правилами: не використовуйте ботів, не застосовуйте грубий мову і не створювати кілька облікових записів.

Що таке FreeBitco.in на практиці?

Огляд FreeBitcoin з відгуками користувачів можна коротко представити наступним чином. Майданчик пропонує сервіс, який виглядає як дві гри і один кран криптовалют. Одна з ігор називається Hi-Lo, і адміністрація сайту повідомляє про те, що в ній ви можете виграти до 200 доларів в еквіваленті біткоіна. Ця сума розігрується щогодини, і, крім того, правила сервісу обіцяють розіграш додаткових сум у розмірі до 1 біткоіна за кожне участь у грі. Також на сайті проводиться лотерея на тиждень. Гравці отримують 50% реферальне комісію, коли їм вдається запросити на майданчик інших користувачів.

Freebitcoin: відгуки і огляд

Хто може брати участь?

На сайті будь-які обмеження не вказані. Сама природа біткоінов підказує, що будь-який користувач може приєднатися до цих ігор. Біткоін - це валюта, яка не заснована ні в якій країні і не прив'язана до чого-небудь. Обмінний курс її постійно плаває, і в даний час спостерігається зменшення її вартості.

Які виграші, пропоновані FreeBitcoin?

Гра FreeBitco.in під назвою Hi-Lo дозволяє вам вигравати біткоіни. Щотижнева безкоштовна лотерея пропонує призи, але ніде немає інформації про те, що вони собою представляють. Насправді це також грошові винагороди, які виплачуються в BTC.
Freebitcoin: відгуки і огляд

Як отримати приз?

У FreeBitco.in немає інформації про те, як ви отримуєте свій виграш. Теоретично отримання ваших призів повинно бути досить простим і просто зараховуватися на ваш рахунок. Однак є маса скарг від гравців, які так і не отримали зароблені кошти. Іноді можна почути такі відгуки про Freebitcoin: не прийшли гроші, біткоіни не переводяться з майданчика в інші гаманці, ними неможливо оплатити товари та послуги на інших майданчиках і так далі. Однак такі повідомлення зустрічаються поряд з позитивними відгуками і характеристиками. Це дозволяє зробити висновки про те, що система функціонує, але має перебої в своїй роботі.

Основи роботи майданчика

Створіть обліковий запис, щоб почати отримувати безкоштовні біткоіни від Freebitcoin. Відгуки говорять про те, що лист для підтвердження реєстрації моментально приходить на вказаний користувачем е-мейл. Після цього ви можете увійти на сайт.
Freebitcoin: відгуки і огляд
Крім того, відгуки про перевірку Freebitcoin вказують на обов'язковість запровадження криптовалютного гаманця. Ви не можете вказати вигадані дані, оскільки система відстежує правильність їх введення. Однак ви завжди можете змінити реквізити зазначеного гаманця, якщо спочатку скористалися тимчасовими даними.

Що пропонує сервіс?

Freebitco.in має систему AutoShare, через яку користувачі можуть отримати безкоштовні одиниці кріптовалюти. Ви можете повторювати свою спробу збору сатоши через кожну годину. За відгуками користувачів, це один з кращих збирачів криптомонет. Звичайно, він пропонує невеликі винагороди, але вони виробляються абсолютно безкоштовно. Після того, як ви ввійдете в інтерфейс, встановіть будь-яку систему проходження капчі, яка відповідає вашим вимогам (RecaptchaVersion 1 або 2 SolveMedia і так далі). Внизу сторінки ви побачите рейтинг виграшів, встановлюваних випадковим чином.

Freebitcoin: відгуки і огляд
Як тільки ви пройдете капчу і натиснете «Roll», вам прийде одне випадкове число. Якщо він буде вдалим, ви отримаєте виграш у сатоши. Інтерфейс сайту містить у собі сигналізацію для таймера, що дозволяє відстежувати обнулення часового графіка. Коли таймер покаже 0:00 ви можете намагатися отримати виграш знову.

Гра з множенням коштів

Майданчик пропонує користувачам умовно-безпрограшну гру, іменовану Hi-Lo, а також лотерею і кран. Гра також відома як «множення BTC». Вона вважається основним напрямком роботи сайту. Як же в неї грати? Щоб грати в гру Multiply BTC, вам потрібно вибирати між ручною та автоматичною ставкою. З її допомогою ви можете помножити свої гроші, які ви заробили в Free BTC. Тим не менш ви повинні використовувати всю зароблену суму біткоінов, щоб грати в Multiply BTC. Це означає, що ви втрачаєте свої поточні гроші і отримуєте їх назад. На практиці це може приносити прибуток, але не варто забувати про те, що це азартна гра.

Лотерея на сайті

Майданчик видає 2 лотерейних квитка з кожним кидком в грі. Згідно користувальницьких відгуків про лотереї Freebitcoin, іноді тут можна виграти хороші і великі нагороди. Виграш відображається в доларах, але автоматично перераховується в біткоін. З цієї причини розігрується сума постійно коливається: це пов'язано із змінами курсу кріптовалюти. Як обіцяють творці сайту, максимальна сума виграшу може скласти еквівалент 200 доларів.
Freebitcoin: відгуки і огляд
Крім того, у Freebitco.in є 50% партнерська система. Якщо ви розмістіть своє посилання для отримання рефералів, вона стане для вас джерелом безкоштовних біткоінов, не вимагаючи від вас багато зусиль. Як повідомляють відгуки про Freebitcoin на MMGP, без рефералів заробіток на майданчику може бути набагато менше, ніж при їх наявності.

Інвестиції коштів

Ще одна цікава послуга, нещодавно представлена на сайті, - це відсоткова ставка. Це означає, що ви можете отримувати прибуток, нічого не роблячи. Будь-який зареєстрований користувач, що має більше 00003 біткоіна на балансі, отримує щоденний відсоток. Річна відсоткова ставка становить 408%. Щоденний розрахунок виконується в довільний час. На вкладці Earn BTC ви можете знайти калькулятор, щоб взнати, які ваші шанси збільшити свій внесок. Проте все не так однозначно. З одного боку, кожен користувач буде радий покласти свої кошти під відсотки. Це запобігає втрати в деякому сенсі. Незважаючи на те, що сервіс довів свою ефективність протягом багатьох років, ніхто не може гарантувати його якісну роботу завтра. Крім того, вам не потрібно нічого робити, щоб заробити ці гроші. Якщо ви маєте намір грати з періодичним виведенням коштів і при цьому завжди залишаєте деякий мінімум на балансі, ви можете розраховувати на отримання відсотків. Однак ці суми занадто незначні, щоб розглядати їх як джерело доходу.

Як вивести гроші на Freebitcoin?

Відгуки про майданчику повідомляють, що у вас є кілька варіантів. Ви повинні додати свій профіль адреса криптовалютного гаманця. Після цього ви можете вибрати будь-який з представлених методів виведення грошей. Автоматичний висновок засобів встановлено на 25000 сатоши за замовчуванням, і платежі здійснюються в кожну неділю. Крім того, сайт містить зворотний відлік для наступного платежу на сторінці довідки. Сервіс пропонує хорошу систему статистики, яка дає гарне уявлення про статистику. Так, ви можете включити або відключити автоматичний платіж, натиснувши на кнопку Withdraw. Якщо цей режим активний, як тільки у вас на балансі накопичиться мінімальний розмір коштів, необхідних для виплати, вона буде проведена в наступну неділю. Якщо ж цей спосіб відключений, але ви хочете отримувати гроші автоматично, просто активуйте його, і ви також отримаєте виплату наступної неділі. Такий метод виведення коштів здійснюється без комісійних зборів. Існує також ручне регулювання переказу грошей. У цьому випадку ви можете замовити висновок у будь-який час, коли забажаєте. У цьому випадку комісія складе 0000300000 біткоіна за кожну операцію. Якщо на вашому рахунку є 000033285 BTC і більше, виплата проводиться протягом від 6 до 24 годин, якщо ж виведена сума перевищує 000194240 BTC, переклад проходить миттєво, буквально за 15 хвилин.

Скільки рефералів можуть принести прибуток?

Як повідомляють відгуки про FreeBitcoin, зареєстровані користувачі отримують комісію в розмірі 50% від сум, які отримують реферали, а також 1 лотерейний квиток. Крім того, майданчик обіцяє 025% від засобів, якими робляться ставки в грі Multiply BTC. Насправді ж ці виплати являють собою невеликі суми.

Мобільна версія і додаток Freebitcoin

Відгуки про сервіс з жалем повідомляють про те, що офіційного мобільного додатка не створено. Однак існує спеціальна версія інтерфейсу сайту, яка розроблена для смартфонів і планшетів. На думку користувачів, вона цілком комфортна і достатня, оскільки основні елементи переносяться на середину екрану. Творці сервісу використовують власне програмне забезпечення, розроблене з урахуванням специфіки сайту. Це означає, що інтерфейс будь-якого функціоналу майданчики добре підібраний і зрозумілий для користувачів. Незалежно від того, чи граєте ви в гру чи використовуєте криптовалютный кран, будь-яка вкладка і кнопка на екрані будуть швидко чуйними, а сторінки будуть оновлюватися з високою швидкістю.

Заключні висновки

З урахуванням вищезазначеного можна зробити наступні висновки. Freebitco.in дійсно дозволяє отримувати безкоштовні сатоши, в тому числі вигравати їх в лотерею. Гра на множення біткоінов теж може принести певний прибуток, але при цьому вона вимагає певних вкладень. Даний сервіс можна використовувати для отримання додаткового невеликого заробітку, але назвати його повноцінним джерелом доходу навряд чи можливо.

Популярі новини
Загрузка...