Новини високих технологій
» » Видно гостей у "Інстаграмі": сторонні додатки і політика системи

Видно гостей у "Інстаграмі": сторонні додатки і політика системи

5-12-2016, 17:52
13 484
В нинішній час, коли багато власників смартфонів і планшетів проводять більшу частину життя в Мережі, з'явилося безліч програм, покликаних ділитися самими цікавими і пам'ятними моментами. Tumblr, Facebook, "ВКонтакте", "Однокласники" і, звичайно ж, "Instagram". Однак користувачі останнього додатки зазначають, що дещо відрізняє останній від іншого сегмента.

Ніж "Instagram" відрізняється від інших програм?

Розробники і служба підтримки "Інстаграма" вже не раз відзначали, що додаток – це не соціальна мережа, тому й можливості користувачів тут дещо обмежені. Обробити фотографії вбудованими в програму фільтрами можна тільки зі смартфонів. Операційні системи персональних комп'ютерів не входять в цей список. Творці також додали, що найближчим часом не збираються акцентувати увагу на ПК.


Все це не є недоробкою. Просто "Instagram" – це, в першу чергу, мобільний додаток.

Видно гостей у "Інстаграмі"?

Ті, хто проводить багато часу в "Інстаграмі", рано чи пізно захочуть відстежити тих, хто відвідав їх профіль. Дана функція закладена в код "Однокласників". Але видно гостей у "Інстаграмі"? Відповідь – ні. Так само, як і в "Фейсбуці", "Вконтакті", "Интаграме" цю функцію не включили в програмний код. Стандартні доповнення в ньому не дозволяють відстежити точну кількість підпищиків на стрічку, тих, хто тільки прибув, і тих, хто скасував підписку.
Для звичайних користувачів програми, які лише зрідка викладають фотографії природи, їжі, тварин і себе, не особливо важливо, видно гостей у "Інстаграмі". Але для тих, хто розкручує свій канал за допомогою всіх доступних засобів, відстеження даних – важлива частина проекту.


Однак незалежні розробники вирішили допомогти простим користувачам, і в магазинах додатків є кілька десятків сторонніх програм, завдяки яким можна отримати повні дані про своєму профілі і гостях.

"Мої гості і фоловерів у "Instagram"

З-за того, що смартфони та планшети працюють на різних операційних системах, створити єдиний додаток для відстеження гостей неможливо. Але власникам айфонів і айпадів вирішити питання того, чи видно гостей у "Інстаграмі", допоможе безкоштовне додаток "Мої гості і фоловерів у "Instagram".
Додаток легко можна знайти в магазині і встановити. Програма дозволяє виявити всіх, хто зазначив «лайком» записи, п'ятірку найактивніших підпищиків, переглядати сторінки фоловерів і ділитися записами в інших соціальних мережах.

Who Viewed Me on Instagram – Хто відвідав мій "Instagram"

Who Viewed Me on Instagram – це аналогічна програма, але для смартфонів, що працюють на "Андроїд". Розробник даної програми здобув популярність не завдяки своєму внеску в розвиток технологій. Ім'я Turker Bayram преса висвітлила через історію з додатком, яке збирало дані про акаунти в "Интаграме". Варто використовувати це додаток – рішення кожного власника смартфона. Однак, згідно з описом, проблема видно гості в "Instagram", відпаде.

Порушення політики системи

Користувачі, які вирішили дізнатися, чи видно гостей у "Інстаграмі" через "Контакт" або "Фейсбук", повинні відразу зрозуміти, що всі сторонні додатки, які допомагають обчислити тих, хто відвідав профіль, – незаконні. До тих пір, поки не вийде офіційний додаток від розробників, не буде способу ознайомитися зі списком гостей. На сьогоднішній день гості "Інстаграма", так само, як і "ВКонтакте", залишаються анонімними. Будь-який додаток, яке надає дані про гостей, особливо платне, може бути лише способом одержати дані про якомога більшій кількості записів. Вже не раз спливала інформація, що такі програми мають одну мету – продаж, використання та розголошення конфіденційних даних.
Цікаво по темі
Magnet-посилання: що це і як його використовувати?
Magnet-посилання: що це і як його використовувати?
В останні роки програма по захисту авторських прав різко посилилася. У зв'язку з цим багато торрент-трекери були закриті, файли, видалені, а
Як у "Instagram" зробити колаж? Найпростіший спосіб
Як у "Instagram" зробити колаж? Найпростіший спосіб
Уявіть, що в одному пості вам хотілося б умістити кілька знімків. Наприклад, це фото з одного заходу або кілька однотипних зображень, викладати які
Як у "Инстаграме" відповісти на коментар і звернутися до конкретного користувача?
Як у "Инстаграме" відповісти на коментар і звернутися до конкретного користувача?
З появою "Інстаграма" багато любителі фотознімків переключилися саме на нього. Сьогодні ми познайомимося з цією мережею ближче і дізнаємося, як в
Як додавати фото в "Instagram" з комп'ютера: інструкція та рекомендації
Як додавати фото в "Instagram" з комп'ютера: інструкція та рекомендації
Розробники мобільних додатків часто випускають клієнт і для звичайного комп'ютера, навіть незважаючи на те, що користувачів, які віддають перевагу
Як встановити "Instagram" на комп'ютер: докладна інструкція та рекомендації
Як встановити "Instagram" на комп'ютер: докладна інструкція та рекомендації
Мобільний додаток "Instagram" більше нагадує фотогалерею, куди можна виставляти будь-які знімки і зображення. А детальніше про те, що це за програма
Як встановити "Instagram" на комп'ютер: інструкція та рекомендації
Як встановити "Instagram" на комп'ютер: інструкція та рекомендації
З появою гаджетів і інших мобільних пристроїв комп'ютер для багатьох користувачів відійшов на задній план. ПК досі використовують для роботи, де