Новини високих технологій
» » Реєстрація в Instagram: покрокова інструкція

Реєстрація в Instagram: покрокова інструкція

3-06-2018, 23:02
770
Instagram - безкоштовна соціальна мережа, яка отримала величезну популярність. Вона побудована за типом мікроблогу з графічними файлами. Тобто користувачі постять фотографії та роблять під ними записи. У "Інстаграмі" юзери спілкуються, обмінюються короткими повідомленнями і навіть займаються бізнесом. Це дуже зручно! Далі вивчимо процес реєстрації в Instagram. Як можна впоратися з поставленим завданням? Скільки профілів можна зареєструвати? Яким чином здійснюється розкрутка наявної в соціальній мережі анкети? Відповісти на все це і не тільки нам належить нижче. Насправді все не так вже й важко. Головне - виділити трохи часу на процедури.

Способи реєстрації

Реєстрація в Instagram може здійснюватися по-різному. Все залежить від особистих переваг конкретної людини. Приміром, завести профіль у соціальній мережі пропонується: через мобільний пристрій (через браузер і відповідну програму); за допомогою проведення операції через комп'ютер. Крім того, існують різні підходи до створення профілів в "Інстаграмі". Реєстраційні дії можуть здійснюватися: через електронну пошту; за допомогою інших соціальних мереж (скажімо, через Facebook). Як саме діяти? Кожен самостійно приймає максимально комфортне для себе рішення. Запропоновані нижче інструкції допоможуть розібратися в усіх нюансах того чи іншого розкладу.

Обмеження за профілями

Реєстрація акаунтів в Instagram - процес не такий вже і важкий. Іноді користувачі хочуть завести відразу кілька анкет. Чи це можливо?
Теоретично - так. Соціальна мережа дозволяє реєструвати нескінченне число профілів, але перед тим, як так робити, необхідно пам'ятати про деякі обмеження. Приміром, за короткий час з одного пристрою не вийде завести більше 5 анкет. Після вичерпання відповідного ліміту користувачеві рекомендується почекати деякий час (більш місяця), а потім відновити спроби реєстрації нових анкет у "Інстаграмі".


Важливо: система може попросити верифікувати профілі через мобільний телефон або соціальні мережі. Крім того, до одного додатка Instagram не можна прикріплювати більше 5 акаунтів. Зазвичай необхідність у великій кількості анкет не зустрічається в реальному житті.

Заводимо анкету на ПК

В Instagram реєстрація безкоштовна. Ні за яких обставин юзеру не доведеться платити за використання даної соціальної мережі. Приступимо до створення нового профілю на згаданому ресурсі. Для початку розглянемо інструкцію по роботі з ПК. В цьому випадку користувачеві належить: Відкрити в браузері офіційну сторінку Instagram. Для цього доведеться спочатку підключитися до Мережі. У вікні вказати номер телефону або e-mail, логін, ім'я користувача і пароль для входу в систему. Зазвичай форма реєстрації з'являється автоматично. Якщо цього не сталося, необхідно знайти та натиснути на кнопку "Зареєструватися". Клацнути по елементу управління під назвою "Реєстрація" Він знаходиться під формою реєстрації. Перейти по посиланню, зазначеної в надісланому від Instagram листі, або написати код підтвердження процедури в спеціальному вікні, висланий на мобільний пристрій. От і все. Як показує практика, реєстрація в Instagram забирає кілька хвилин. Але це тільки один з можливих варіантів розвитку подій.

"Фейсбук" і "Instagram"

Далі розглянемо процедуру створення анкети в "Інстаграмі" за допомогою "Фейсбуку". Це не найпоширеніший, але має місце на практиці прийом. Інструкція буде розглянуто як реєстрація через ПК. Керівництво по створенню профілю в "Інстаграмі" за допомогою Facebook має таку форму: Зайти через браузер на сторінку Instagram. Клацнути по кнопці "Увійти через "Фейсбук". Вона розташована у верхній частині реєстраційної форми. Вказати дані анкети у згаданій соціальної мережі. Натиснути на кнопку "Увійти". Підтвердити процедуру. Справу зроблено. Тепер при бажанні користувач може відредагувати анкету в "Інстаграмі". Але і це ще далеко не все.

Реєстрація з мобільного пристрою

Настав час познайомитися з процесом реєстрації в Instagram з телефону. Для початку зупинимося на класичному випадку - коли операція здійснюється через офіційне додаток для мобільних пристроїв. Це найпростіший варіант розвитку подій.
Діяти в такій ситуації користувачам пропонується таким чином: Завантажити та встановити офіційне додаток Instagram. Зробити це можна через PlayMarket або AppStore. Підключитися до інтернету на мобільному пристрої. Відкрити головне меню девайса і клацнути по зображенню "Інстаграма". Вибрати спосіб реєстрації. Наприклад, "З допомогою номера телефону або e-mail". Заповнити реєстраційну форму, що з'явилася на екрані. Вона нічим не відрізняється від ПК-версії. Натиснути кнопку "Зареєструватися". Важливо: якщо натиснути на "Увійти через Facebook", користувачеві запропонують форму авторизації у відповідній соціальній мережі.

Мобільний пристрій і браузери

А як завести анкету в "Інстаграмі" з мобільного телефону через браузер? Це не найпоширеніший варіант розвитку подій.
Інструкція при подібних обставинах повністю збігається з вказівками щодо створення акаунтів через комп'ютер. Різниця полягає в тому, що для реалізації поставленого завдання в нашому випадку буде використовуватися мобільний браузер.

Кілька анкет

Дату реєстрації в Instagram зазвичай дивляться за допомогою різних сторонніх сервісів. Користувачеві необхідно вказати ім'я перевіряється анкети, а потім клацнути по кнопці, що відповідає за початок сканування даних. Все просто, але такий прийом рідко використовується на практиці.

Щоб зареєструвати декілька анкет в Instagram, користувачу буде потрібно: Вийти зі свого основного профілю. Повторити одну з раніше запропонованих інструкцій. Після завершення операції доведеться прив'язати до додатка Instagram другорядні акаунти. Зробити це пропонується так: Зайти в свій основний профіль "Інстаграма". Клікніть по зображенню шестерінки в правому верхньому кутку і зайти в "Налаштування". Відшукати у списку "Додати запис". Вказати інформацію для авторизації в тій чи іншій анкеті. На даному етапі можна зупинитися. Тепер користувач зможе перемикатися між анкетами. Для цього доведеться тапнути по імені юзера в Instagram у верхній частині вікна, а потім вибрати той чи інший профіль.

Закритий сервіс розкрутки

Анкети в "Інстаграмі" активно розкручують. Для цього можуть знадобитися різноманітні платні і безкоштовні сервіси. Розглянемо реєстрацію на Instagram з nakrutka.by. Це закритий сервіс розкрутки.
Щоб завести тут профіль, потрібно: Відшукати запрошення для приєднання до проекту. Реферальні посилання для реєстрації на "Накрутка.бай" охоче розміщуються юзерами на тематичних форумах. Перейти по реферального посиланням. Вказати телефон, логін, пошту, пароль (двічі) для профілю на сервісі. Клацнути по кнопці "Реєстрація". Основні проблеми виникають при пошуку запрошень для приєднання до проекту. В іншому ніяких труднощів бути не повинно.
Цікаво по темі
Як себе вести, якщо зламали "Контакт": поради та рекомендації
Як себе вести, якщо зламали "Контакт": поради та рекомендації
Соціальні мережі є дуже уразливими. Хакери і зловмисники можуть вкрасти майже будь-яку віртуальну анкету. Наприклад, для поширення спаму. У юзера
Як подивитися аватарку в "Інстаграмі": специфіка
Як подивитися аватарку в "Інстаграмі": специфіка
Наведено короткий опис варіантів того, як подивитися аватарку в "Інстаграмі". Дана характеристика способів, описано їх особливості, а також алгоритм
Перегляд «Instagram» без реєстрації. П'ять перевірених способів
Перегляд «Instagram» без реєстрації. П'ять перевірених способів
Далеко не кожна людина активно користується сервісом «Instagram». Але іноді навіть у тих людей, які не люблять витрачати свій час на соціальні
Видно гостей у "Інстаграмі": сторонні додатки і політика системи
Видно гостей у "Інстаграмі": сторонні додатки і політика системи
Розробники і служба підтримки "Інстаграма" вже не раз відзначали, що додаток – це не соціальна мережа, тому й можливості користувачів тут дещо
Який нік придумати "Інстаграмі": добірка ідей
Який нік придумати "Інстаграмі": добірка ідей
Ви думаєте, що вирішити, який нік придумати "Інстаграмі", - це дріб'язкова завдання? Значить, ви, напевно, ще не стикалися з нею особисто. Підібрати