Новини високих технологій
» » Як додати в сториз фото? Як додати історію в "Instagram"

Як додати в сториз фото? Як додати історію в "Instagram"

7-11-2018, 11:31
727
Уявіть собі, в Instagram зареєстровано близько 30 відсотків усіх користувачів мережі Інтернет! Щодня публікуються мільйони фотографій, а зовсім недавно з'явилася нова функція Stories. З введенням цієї можливості багато новачки стали задаватися питанням, як додати в сториз фото? Це і буде основна тема статті.

Що таке Stories?

Ця функція з'явилася в "Інстаграмі" у 2016 році і залишається популярною донині. Сториз - це десятисекундний пост, який знаходиться в стрічці всього 24 години. Це дозволяє користувачам не засмічувати стрічку і викладати те, що потрібно в певний період часу. Щоб подивитися сториз, достатньо просто клікнути на іконку потрібного користувача. Щоб переключатися між історіями, досить клацнути один раз на екран або перегорнути екран вправо/вліво.


Функції сториз

Історії в "Instagram" виконують наступні функції: Просування бізнесу. Всім нам іноді хочеться живих і справжніх фото. Історії - це відмінний спосіб показати життя якої-небудь компанії зсередини. Тут ви можете протестувати будь-який продукт або показати відгуки. Будьте впевнені, що відкритість компанії приваблює користувачів. Реклама. В такому короткому пості можна викласти рекламу на яку-небудь продукцію, інші акаунти, сайти. Таким чином ви не засоряете свою основну стрічку. Крім цього, ви можете замовити рекламу свого профілю у інших користувачів. Для такої функції підійдуть фото і відео, які зможуть зацікавити цільову аудиторію. Різноманітність профілю. Дуже часто користувачі "Інстаграму" ведуть профіль в одній колірній гамі. Але всі знають ситуації, коли фото вийшло дуже класним, але в колірну гаму зовсім ніяк не вписується. Для цього і існує сториз! Викладайте лайф-фото і відео, де ви не заганяєте себе під звичний шаблон.

Де можна додати історію?

Крім "Інстаграму", опція історій доступна і для "Вконтакте". Сториз "Контакту" триває до 12 секунд, має менш широкий вибір кистей, деякі відмінності в шрифтах, так само відсутня функція позначки користувачів. Як додати фото в сториз ВК? У цьому розберемося нижче.


Функції сториз можна використовувати як на одному профілі (в тому випадку, якщо на одному з акаунтів активність низька), так і на двох (для підвищення сумарних переглядів).

"ВКонтакте"

Щоб додати історію, необхідно зробити наступні дії: З офіційного додатки для Android і iOS заходимо на сторінку "Новини". У лівому верхньому куті, біля напису "Новини", натискаємо на іконку фотокамери. Або ж клікаєм на свою аватарку в стрічці сториз ваших друзів (вона розташовується зліва). Робимо знімок або записуємо відео, натиснувши на круглу кнопку посередині. Як додати в сториз фото з галереї? Клікніть на віконечко з останньої зробленої фотографією в лівому нижньому кутку і виберіть його з вашої галереї. Відредагуйте мультимедійний матеріал по вашому смаку: додайте стікери, написи, малюнки. Додайте сториз, натиснувши на "Опублікувати зараз". Якщо ви хочете відправити історію конкретним користувачам, то натисніть на кнопку посередині "Вибрати одержувачів". Якщо ви хочете додати її до себе в галерею, то натисніть на кнопку ліворуч: "Зберегти історію". Чекаємо публікації і насолоджуємося! А як у сториз додати декілька фото? Все просто! Просто натисніть на іконку фотокамери в лівому верхньому куті і виконайте з файлом ті ж операції.
Ще одне питання, яке може виникнути у користувачів: "Як додати в сториз фото з комп'ютера?". Справа в тому, що з ПК викласти історію неможливо. Тому вихід тільки один: просто завантажте фото з комп'ютера на телефон. Однак, переглядати історії з комп'ютера можна.

Як зробити історію "Instagram"?

Необхідно здійснити такі дії: Відкриваємо офіційне додаток "Instagram". Викликати вікно історії можна трьома способами: натиснути на іконку фотокамери в лівому верхньому куті; натиснути на вашу аватарку в стрічці сториз; змахнути екран вправо. Внизу буде представлена рядок можливих дій з історією. Про неї буде розказано нижче. Так само на історію можна накласти текст, стікери і малюнки. Після того, як ви підготували сториз до публікації, натискайте на кнопку "Ваша історія". Якщо хочете відправити певній людині, то натисніть на кнопку праворуч "Одержувач". Так само можна зберегти файл, натиснувши на "Зберегти". А як додати ще одну історію в Instagram ми розберемося нижче. Варто зазначити, додати сториз можна тільки з телефону. На комп'ютері доступна тільки опція перегляду таких публікацій.

Можливі дії з історією

Як вже говорилося вище, для історій доступний наступний перелік функцій внизу екрана: Звичайна. Ви зможете зробити фото, натиснувши на круглу кнопку по середині, або ж записати відео (при цьому потрібно утримувати кнопку). Текст. Цю функцію ви побачите, втерши рядок вправо до кінця. Тут можна вибрати фон історії та шрифт тексту. Викласти мультимедійні матеріали тут не вийде. Прямий ефір. Кнопка після "тексту". Запускайте прямі ефіри і спілкуйтеся зі своєю аудиторією в теперішньому часі. Так само для компаній або груп корисно проводити тематичні ефіри. Boomerang. Тут можна записати коротке відео (утримуючи вже знайому кнопку), яке після обробки буде постійно повторюватися протягом 10 секунд. Зворотна зйомка. Тут так само можливо записати коротке відео (так само утримуючи круглу кнопочку), який буде відтворюватися в зворотному порядку. Вільні руки. Цю функцію можна відкрити, втерши рядок максимально вліво. У цієї опції можна зняти відеоролик, всього лише один раз натиснувши на круглу кнопку. Superzoom. Тип відеоролика, де ви знімаєте вже готові фільтри, музику і інші настройки. Такі відео найчастіше носять гумористичний характер. Маски. "Instagram" пропонує приміряти різні маски (від кішечок і собачок до гламурних дам), які урізноманітнюють ваші історії. Таким чином, питання, як зробити історію "Instagram", більше не буде хвилювати вас. Будьте впевнені, що при такому розмаїтті функцій ваші короткі пости стануть самими незабутнім! Більш того, історії з "Інстаграму" можна сміливо додавати і "ВКонтакт". Після того, як ви поставили "шаблон" вашої сториз, можна накласти різні фільтри: Осло, Лагос, Мельбурн, Джакарта, Абу-Дабі, Буенос Айрес, Нью-Йорк, Джайпур, Каїр, Токіо і Ріо-де-Жанейро. Дуже цікаво, що "Instagram" асоціює кожне місто з певною кольоровою гамою.

Як додати ще одну історію в Instagram?

Кожен день з нами відбувається безліч подій і кожним з них хочеться поділитися зі своєю аудиторією. Що ж тоді робити? Іноді в одній історії все не уместишь, тому новачкам необхідно знати, як додати ще одну історію в "Інстаграмі". Натисніть на ту ж кнопку фотокамери в лівому верхньому кутку програми. Потримайте вашу аватарку в стрічці сториз. У віконці, що з'явилося, виберіть функцію "Доповнити історію". Змахніть екран вправо. Проробіть з медіафайлами необхідні дії. Натисніть на кнопку "Ваша історія". Насолоджуйтесь вашими яскравими сториз! Отже, сьогодні ми розібралися, як додати в сториз фото. Не бійтеся пробувати щось нове: експериментуйте з вашим акаунтом!
Цікаво по темі
Як додати відео у «Instagram» в історію? Особливості
Як додати відео у «Instagram» в історію? Особливості
Як додати відео у «Instagram» в історію? Як є особливості? На ці та інші хвилюючі питання ви знайдете відповіді нашій статті. «Instagram» - додаток
Як зробити "Бумеранг" в "Інстаграмі": у додатку і в історії
Як зробити "Бумеранг" в "Інстаграмі": у додатку і в історії
Не так давно в "Інстаграмі" з'явилася цікава функція — тепер свої історії можна заповнювати цікавими гифками, живими фотографіями. Називається ця
Як у "Инстаграме" додати історію з телефону або комп'ютера?
Як у "Инстаграме" додати історію з телефону або комп'ютера?
Історії, "сториез", stories - порівняно нова і дуже цікава опція від розробників популярного мобільного додатка Instagram. Хочете дізнатися про неї
Як видалити історію в "Instagram" і трохи лайфхаков
Як видалити історію в "Instagram" і трохи лайфхаков
Інформаційна стаття містить покрокові інструкції для спрощення користування функцією Stories в "Instagram".
Як відзначати людей в "Інстаграмі": мітки на фото і на історіях
Як відзначати людей в "Інстаграмі": мітки на фото і на історіях
Для чого ще потрібен "Instagram", крім як поділитися добре зробленої фотографією з друзями і передплатниками? ...
Особисті повідомлення в "Директ": як написати? "Директ" в "Інстаграмі" - що це?
Особисті повідомлення в "Директ": як написати? "Директ" в "Інстаграмі" - що це?
Не всі користувачі знають, що "Instagram" можна використовувати не тільки в якості фотоальбому, викладаючи ...