Новини високих технологій
» » Як зазначити людину в "Інстаграмі": поради

Як зазначити людину в "Інстаграмі": поради

1-03-2017, 12:19
16 290
"Instagram" – популярна соціальна мережа. Її мета – обмін фотографіями. Дана мережа стає все масштабнішим, охоплюючи безліч країн. Завдяки їй можна дізнатися, що саме їла на сніданок дівчина з Іспанії, і як провів свій день чоловік з Китаю. Також, крім викладання фотографій, "Instagram" дозволяє відзначати людей на них. Це актуально при створенні спільних знімків або при бажанні показати якесь фото одного.

Як зазначити людини в "Інстаграмі"?

Найпростіший спосіб - це зазначити потрібної людини в момент завантаження фотографії. Як тільки зображення було завантажене у систему, потрібно натиснути на кнопку "вибрати користувача". Потім слід виділити місце, на якому з'явиться в подальшому знак виділення. Зазвичай вибирають зображення відзначається людини. Однак позначка не обов'язково повинна бути на самому людині. Можна вибрати будь-яку область зображення.

Потім слід вибрати ім'я користувача, який присутній на знімку або який повинен побачити фотографію. Зараз можна вводити тільки перші літери назви облікового запису, і програма сама надасть вибір з кількох можливих варіантів. Після того, як всі пункти інструкції про те, як відзначити людину в "Інстаграмі" виконані, слід натиснути кнопку "Готово". Фото відправиться на публікацію.

Редагуємо старі фотографії

Як зазначити людини в "Інстаграмі" на фото, яке вже було додано давно? Для цього просто доведеться відредагувати знімок. Потрібно відкрити зображення, увійти в знак троеточия в кутку і вибрати кнопку "Змінити". Потім слід вибрати графу "Відзначити користувачів", яка виявиться в нижній частині фотографії. Наступним кроком стане вибір необхідного користувача. Також можна скористатися пошуком по перших буквах. Підсумковим кроком стане вибір кнопки "Готово". Варто відзначити, що в "Інстаграмі" існує проблема з відміткою тих користувачів, підписка на яких відсутня. Як зазначити людини в "Інстаграмі", якщо його немає в підписках? Тільки якщо редагувати вже наявне фото. У цьому випадку можна скористатися пошуком по усім користувачам. До речі, останньою версі ця помилка виправлена, і можна вибирати зі всіх зареєстрованих людей вже при завантаженні первинної фотографії.

Залишаємо позначки в коментарях до фотографій

Як зазначити людини в "Інстаграмі" у коментарях? Досить просто. В цьому випадку допоможе знак "собачка", який використовується в написанні електронної пошти. Насамперед слід відкрити панель коментаря. Він позначається значком, схожим на хмару, і розташовується поруч з сердечком і стрілкою, яка допомагає відправляти повідомлення в директ. Потім набирають знак "собачка" і далі починають набирати ім'я користувача, який повинен бути присутнім. По мірі набору будуть з'являтися подібні імена. У результаті залишиться лише одне, слід натиснути на нього. Потім просто варто натиснути на "відправити". Коментар опублікований. Як зазначити людини в "Інстаграмі" в описі до фото? Аналогічно додаванню в коментар. Тільки писати ім'я користувача доведеться в описі, при відправці фотографії, або ж після редагування фото.

Навіщо потрібно відзначати користувачів?

Відмітка користувачів "Інстаграма" – річ, безумовно, корисна. Вона допомагає виділити друзів, які присутні на зображенні. Також за допомогою неї можна змусити приятелів подивитися на потрібне фото. Відмітки у коментаря більше підходять для комерційних акаунтів. Наприклад, коли хочуть відзначити, що фотографія була виконана конкретним митцем у певній фотостудії. Також надходять і при рекламі інших користувачів. Приміром, коли користуються чиїмись послугами і залишають хороший відгук.
Цікаво по темі
Як відзначати людей в "Інстаграмі": мітки на фото і на історіях
Як відзначати людей в "Інстаграмі": мітки на фото і на історіях
Для чого ще потрібен "Instagram", крім як поділитися добре зробленої фотографією з друзями і передплатниками? ...
Як у "Інстаграмі" додати місце: тонкощі визначення геолокаций
Як у "Інстаграмі" додати місце: тонкощі визначення геолокаций
Як у "Інстаграмі" додати місце і навіщо взагалі додавати нову геолокацію? Поради та підказки користувачів.
Як у "Інстаграммі" відповісти на коментар: проста інструкція
Як у "Інстаграммі" відповісти на коментар: проста інструкція
Якщо ви не так давно почали використовувати соціальну мережу Instagram, вам варто розібратися, як в ...
Особисті повідомлення в "Директ": як написати? "Директ" в "Інстаграмі" - що це?
Особисті повідомлення в "Директ": як написати? "Директ" в "Інстаграмі" - що це?
Не всі користувачі знають, що "Instagram" можна використовувати не тільки в якості фотоальбому, викладаючи ...
Як зробити багато підпистників у "Інстаграмі": огляд способів, ефективні методи та відгуки
Як зробити багато підпистників у "Інстаграмі": огляд способів, ефективні методи та відгуки
"Instagram" - це дуже популярна соціальна мережа на сьогоднішній день. Напевно, практично у кожного ...
Видно гостей у "Інстаграмі": сторонні додатки і політика системи
Видно гостей у "Інстаграмі": сторонні додатки і політика системи
Розробники і служба підтримки "Інстаграма" вже не раз відзначали, що додаток – це не соціальна мережа, тому й можливості користувачів тут дещо