Як оплатити покупку на Aliexpress: огляд способів оплати

1332 0 Новини високих технологій

Все більша кількість користувачів всесвітньої павутини, що здійснюють покупки через інтернет, звертаються до сайтів-посередників, один з яких – AliExpress.com. Про те, як замовляти на AliExpress вже написано безліч інструкцій, так як сайт досить специфічний. AliExpress налаштований таким чином, що дізнатися про способи оплати та одержання товару, що називається, з перших рук, покупець може тільки після проходження процедури реєстрації і оформлення першого замовлення.

Як зареєструватися?

Оформлення першого замовлення буде доступним з тієї хвилини, як потенційний покупець, що зареєструвався на AliExpress , заповнив свій «Профіль» і отримав доступ до таких опцій як «Історія покупок і «Список бажань». Крім того, заповнення «Профілю» відкриває можливість виходити на зв'язок з представниками компанії-продавця і бачити статистику покупок, здійснених іншими клієнтами цього продавця.


Для осіб, які не мають персональної сторінки у соціальній мережі Facebook, процедура реєстрації виглядає так:
 • Після натискання на кнопку «Реєстрація» (знаходиться в правому верхньому кутку головної сторінки сайту) потенційному покупцеві буде запропоновано повідомити системі діючий адресу електронної пошти (згодом email буде використовуватися як користувальницький логін), а також заповнити нескладний формуляр.
 • Поставивши галочку в чек-боксі «Безкоштовне членство на AliExpress » ознайомившись з угодою, потенційний покупець приступає до створення свого «Профілю».
 • Якщо користувач все зробив правильно, на дисплеї електронного пристрою з'являється діалогове вікно з російськомовним повідомленням: «Ви приєдналися до AliExpress » і проханням перевірити свою електронну пошту, куди вже надіслано листа з кодом активації облікового запису. Тепер новоявлений покупець може здійснювати покупки.
 • Особливості реєстрації

  Користувачі глобальної мережі, які вже мають певний досвід співпраці з AliExpress рекомендують заповнювати всі графи «Профілю» латинськими літерами, незважаючи на те, що сайт переведений на російську мову. Згідно з їх твердженнями, відомості, зазначені покупцями, надійдуть у розпорядження китайських продавців, що оформлюють відправку товарів через сайт AliExpress . Посилки вони відправляють власноруч і, не знаючи іноземних мов, воліють мати справу з клієнтами, які володіють англійською. Згідно відгуками, залишеним клієнтами AliExpress на партнерських і тематичних контентах, неправильно заповнений «Профіль» - одна з можливих причин неотримання замовлення.

  Оформлення замовлень на «АліЕкспрес»

  Як замовляти на AliExpress ? Інтерфейс цієї торгової площадки мало чим відрізняється від аналогічних проектів. Пошук товару здійснюється за допомогою меню, розташованого в лівій частині сайту, або пошукового вікна, яке знаходиться у верхній частині веб-сторінки. Для деталізації пошуку покупці можуть використовувати відповідні фільтри, наприклад, «Безкоштовна доставка» або «Тільки опт». Якщо вірити відгукам постійних клієнтів обговорюваного сайту, посилки набагато швидше знаходять адресатів, що активували опцію – «Відправлення з місцевих складів».

  Як оплатити покупку на Aliexpress: огляд способів оплати
  Оформлення замовлення починається після того, як споживач натиснув на кнопку «Купити». Про те, як оплатити покупку на AliExpress він дізнається на наступному кроці.

  Як замовити і не розчаруватися

  Підшукавши відповідний товар, покупець, перш ніж відправити його у «Корзину», повинен звернути увагу:
 • На рейтинг товару. Якісний товар повинен мати не менше 4 балів рейтингу.
 • На рівень надійності продавця. Чим надійніше продавець, тим частіше до нього звертаються, тим більше у нього «медальок», «коронок», «кристалів» та інших «фішок».
 • На англомовне опис товару, а потім – на його «машинний» переклад. До того як оплатити покупку на AliExpress потенційному одержувачу варто, відкинувши сором, уважно вивчити відомості, що стосуються речі, що сподобалася. Якщо опис, надане роботом-перекладачем, у чому-то не «стикується» з професійним російськомовним - значить, лот слід віднести до розряду сумнівних.
 • На наявність можливостей вийти на зв'язок з продавцем. Судячи з відгуків деяких покупців, машинний переклад опису деяких товарів, виставлених на продаж, нагадує марення божевільного і лише після розмови з представником компанії-продавця клієнт може зважитися на покупку або відмовитися від неї.
 • Як оплатити покупку на Aliexpress: огляд способів оплати
 • На відгуки людей, які вже придбали дану річ. Більшість покупок здійснюється саме після вивчення коментарів, залишених попередніми покупцями. Якщо відгук справжній, у ньому, як правило, містяться висновки про переваги та недоліки придбаної речі, а також відомості про дату оформлення та строки отримання посилки.
 • Сторінка оформлення замовлення

  Зважившись на покупку і натиснувши на кнопку «Купити», користувач сайту AliExpress потрапляє на сторінку, де йому буде запропоновано вибрати один з варіантів оплати, а також вказати контактний телефон та адресу, за якою повинна бути доставлена посилка. Покупці зі стажем радять новачкам поставитися до цього етапу з усією серйозністю: адреса доставки, прописаний по-російськи або невдало перекладений на англійську мову, може бути неправильно «розшифрований» китайськими відправниками.

  Поради бувалих покупців

  Досвідчені користувачі сайту «АліЕкспрес» відзначають, що введення адрес доставки слід здійснювати тільки через бічну панель інтернет-магазину. Дуже добре, якщо покупець не полінувався і вказав відразу кілька адрес доставки, прописавши кожен і них латинським шрифтом, щоб, оформляючи чергову посилку, вибрати один адреса зі списку. Ці дії дозволять іноземному постачальнику, незнайомого зі слов'янськими назвами, отримати більш широке уявлення про місцевості проживання покупця, а покупцеві – оформляти замовлення не тільки для себе, але і для своїх близьких і друзів.

  Досвідчені споживачі не рекомендують своїм недосвідченим «колегам» розплачуватися пластиковою карткою, на яку нараховується зарплата. Багато клієнтів інтернет-магазинів, розраховуючись карткою, бачать наведене нижче повідомлення і не знають, як на нього реагувати.
  Як оплатити покупку на Aliexpress: огляд способів оплати
  Справа в тому, що на деяких банківських картах, включаючи зарплатні, не активована опція «Оплата через Інтернет». Це – своєрідна міра безпеки, спроба банку захистити своїх клієнтів від шахраїв. Проте особливо безстрашні особистості, нехтують віртуальними картами, можуть зняти цю заборону, зателефонувавши на гарячу лінію банку і повідомивши про своє рішення. Так який картою краще оплачувати покупки? AliExpress приймає кілька видів карт. Про це – нижче по тексту.
  Люди, які часто купують товари на «АліЕкспрес», рекомендують користуватися послугою «Безкоштовна доставка» тільки в тих випадках, якщо мова йде про копійчаних замовлення. Дорогі покупки можуть запросто загубитися під час безкоштовних перевезень, для яких не передбачено відстеження переміщення посилок. Досвідчені покупці рекомендують замовникам дорогих товарів вибирати доставку з трек-номером (tracking number), щоб мати можливість покроково відстежувати шлях прямування свого замовлення. Простежити за просуванням покупки можна на сторінці «Мої замовлення», після того як замовлення буде відправлений з торговельної площадки AliExpress . Номер замовлення, що підлягає відстеження, виглядає приблизно так: RR529653845CN.
  Як оплатити покупку на Aliexpress: огляд способів оплати
  «Старі друзі» AliExpress радять покупцям-новачкам знімати на камеру або покроково фотографувати процес одержання і розкриття посилки. У тому разі, якщо надіслана річ не буде відповідати опису, фотографії можуть знадобитися для пред'явлення претензій.

  Варіанти оплати

  Опинившись на сторінці оформлення замовлення, покупець може обрати один із способів оплати. AliExpress дозволяє своїм покупцям розраховуватися:
 • грошима, що зберігаються на рахунку мобільного телефону;
 • Як оплатити покупку на Aliexpress: огляд способів оплати
 • кредитної, дебетовою карткою, картками Visa і MasterCard, віртуальною картою. Перед тим як оплачувати покупки на AliExpress через карту, покупець повинен буде деталізувати відомості про неї: вказати номер, код CVV, термін дії та ім'я власника.
 • віртуальними грошима, що зберігаються на електронних гаманцях Qiwi, WebMoney або Яндекс. Гроші».
 • Як оплачувати покупки на AliExpress через телефон (смартфон)

  Вибравши вподобаний товар на сайті, покупець клацає на кнопку «Купити» і спочатку потрапляє на сторінку з формуляром, який необхідно заповнити у разі оплати карткою. Але якщо користувач виявить спостережливість, то у верхній частині формуляру він помітить графу, де ледь помітним, дуже дрібним шрифтом написано: «Інші способи оплати». Інформація для тих, хто не знає, як сплатити за покупку на AliExpress з «мобілки»:
 • Натиснувши на напис «Інші способи оплати», покупець отримує можливість оплатити замовлення кількома способами, один з яких – зняття оплати з телефону.
 • Після отримання стандартних sms про зняття, а потім – і про зарахування платежу на торговельну площадку AliExpress потенційний покупець переходить на головну сторінку, де йому буде надана можливість заощадити якусь частина грошей, тобто отримати кешбек на наступну покупку.
 • «Фішки» від «АліЕкспрес»

  Користувачі сайту AliExpress віднедавна можуть не тільки робити тут покупки, але також економити власні кошти, і навіть перетворити дану торгову площадку в джерело доходу. Одним і способів економії є кеш-бек, причому економія на «АліЕкспрес», згідно з відгуками учасників партнерської програми, може досягати 14%. Слово Cashback перекладається з англійської мови як «повернення грошей». Дана послуга працює лише для безготівкового способу взаєморозрахунків і по суті є бонусною програмою, ініціатор якої - банк, що надає покупцеві спектр своїх послуг. Повернення грошей здійснюється в момент придбання товару, спонукаючи споживачів робити нові покупки. Ще один спосіб економії з «АліЕкспрес» – підвищення кешбека шляхом введення промо-кодів. Користуючись цією можливістю, покупець повинен пам'ятати, що у кожного промо-коду є термін дії, тому, активувавши код, йому слід зробити покупку протягом двох днів як максимум. Крім того, продавці часто надають клієнтам, які витратили на покупки певну суму, так звані «знижкові» купони, а також індивідуальні знижки. Щоб отримати індивідуальну знижку покупцю достатньо звернутися до продавця через форму зворотного зв'язку.

  Оплата готівкою

  Як оплачувати покупки на AliExpress готівкою? Це питання хвилює, головним чином, покупців, «не прив'язані» до віртуальним і реальним банкам. Такий варіант взаєморозрахунків теж передбачено. Щоб розраховуватися за свої покупки паперовими грошима, необхідно попередньо з'ясувати, дозволив продавець оплату післяплатою. Якщо такого дозволу немає, проблему відсутності у платника електронних грошей можна вирішити за допомогою платіжної системи «Ківі».

  Як оплачувати покупки на AliExpress через «Ківі» готівкою

  Як оплатити покупку на Aliexpress: огляд способів оплати
  Щоб здійснити такий платіж, потрібно відправитися в найближчий торговий центр, на великий ринок або в інше місце скупчення людей. «Ківі-термінали», як правило, встановлені в людних місцях. Перед тим як оплатити покупку на AliExpress готівкою, необхідно спочатку перерахувати необхідну суму на свій особистий рахунок у платіжній системі «Ківі». Вибравши на моніторі термінала опцію Visa Qiwi Wallet, платник відкриває сторінку ідентифікації, де вводить номер телефону, до якого прив'язаний його Qiwi -гаманець. Як тільки система ідентифікує його як власника одного з платіжних акаунтів, на моніторі з'явиться форма поповнення віртуального гаманця:
 • у першій рядку відображається сума, введена в приймач;
 • у другому рядку вказано кількість грошей, що надійшли на рахунок;
 • у третьому рядку формуляра вказаний відсоток, який система відняла від платежу в якості комісійного збору.
 • Інформація для тих, у кого немає Qiwi-гаманця

  Здійснивши перехід на сайт платіжної системи Qiwi, необхідно клікнути на кнопку «Створити гаманець» (кнопка знаходиться в правому верхньому кутку сторінки). Обов'язкова умова реєстрації гаманця – його прив'язка до телефону. Вказавши номер свого телефону у відповідній графі, майбутній власник Qiwi-гаманця потрапляє на наступну сторінку, куди вводить секретний код, отриманий в sms-повідомленні. Всі. Гаманець створений! Клікнувши на кнопку «Перевести», власник гаманця потрапляє на сторінку, де йому запропонують декілька варіантів виведення грошей з Qiwi, не вимагають прив'язки іменної картки.

  Доставка замовлення

  Упевнившись, що платіж зарахований на торговельну площадку сайту AliExpress компанія-продавець відправляє посилку за вказаною адресою.
  Як оплатити покупку на Aliexpress: огляд способів оплати
  Доставка може тривати від двох тижнів до двох місяців. Гроші, зняті з рахунку покупця, будуть зберігатися на «АліЕкспрес» до того моменту, поки покупець не підтвердить факт отримання посилки. По закінченні шістдесяти днів гроші перераховуються на рахунок продавця, якщо покупець не запросив продовження захисту замовлення або не пред'явив претензії компанії-відправнику.