Як відв'язати карту від Aliexpress в сучасних умовах

604 0 Новини високих технологій

В даний час електронна комерція все глибше входить у життя кожної людини, що живе в нашій країні. Кількість покупок, що здійснюються через інтернет-магазини, зростає постійно, з кожним місяцем і навіть вдень. Окремо на цьому інтернет-ринку знаходяться такі торгові майданчики як Aliexpress. Але часто ці компанії роблять маркетингові ходи без відома клієнтів. Така ініціатива торгових майданчиків засмучують покупців, і вони намагаються її припинити, що не завжди буває просто. Одним з таких ходів є прив'язка банківської картки до платіжної системі Aliexpress. Відповідно, у користувачів виникає питання: як відв'язати карту від Aliexpress?


Як відв'язати карту від Aliexpress в сучасних умовах

Що таке Aliexpress?

Перед тим як відповісти на питання: як відв'язати карту від Aliexpress, початку давайте розберемося, що собою представляє ця торговельна площадка. Aliexpress найчастіше порівнюють з величезним інтернет-базаром, на якому торгує маса різних китайських інтернет-магазинів. Іноді навіть ці торгові точки можна назвати інтернет-магазинами, а просто торговими інтернет-крамницями. Тим не менш товарів на цьому майданчику безліч, причому більшість з них продається за досить низькою ціною. Крім цього, багато продавців практикують безкоштовну доставку з Китаю до вашого будинку. Саме це робить Aliexpress таким популярним. Але все-таки чому виникає питання про те, чи можна від'єднати її від Aliexpress?
Як відв'язати карту від Aliexpress в сучасних умовах

Платіжна система Aliexpress

Торгова майданчик Aliexpress передбачає кілька видів оплати, серед яких можуть бути звичні у всьому світі електронні платіжні системи, такі як WebMoney, QIWI або WesternUnion. А також оплата може здійснюватися звичними банківськими картами VISA або MasterCard. Але, крім цього, Aliexpress має власну платіжну систему, яка називається Alipay.


Вона не лише пропонує кожному клієнту мати власний рахунок, але і до цього рахунку прив'язувати різні банківські карти, щоб у подальшому спростити роботу клієнта. Об'єднання рахунки з певної банківської картою називається прив'язкою. Прив'язана банківська карта, починаючи з певної суми платежу, може здійснювати такі банківські операції без відома клієнта. І це може створювати певні проблеми. З іншого боку, Alipay сама може пропонувати різні бонусні програми за прив'язку банківської карти, і недосвідчені покупці з радістю на це погоджуються. Але в подальшому у них все-таки виникає питання: як відв'язати банківську карту від Aliexpress?
Як відв'язати карту від Aliexpress в сучасних умовах

Способи платежів на Aliexpress

Будь-якому покупцеві Aliexpress варто пам'ятати, що ця торгова площадка є мультиплатежной системою. Тому, щоб надалі не виникали питання про те, як відв'язати карту від Alipay Aliexpress, можна скористатися альтернативною системою платежів, яку пропонує ця торговельна площадка. Що це за альтернативні способи оплати? Багато в чому вони залежить від того, в якій країні проживає споживач. Але зазвичай відвідувач даної торгової площадки може бачити пропозиції, які зображені на фото, розміщеному в нашій статті.
Як відв'язати карту від Aliexpress в сучасних умовах
При цьому покупець може вибрати саме ту платіжну систему, яка йому більше до душі, з якої він найбільше знайомий, і в якій йому здійснювати платежі найбільш зручно. Часто, щоб не зв'язуватися з банківськими картами і потім не займатися питанням: як відв'язати карту від Aliexpress, деякі покупці використовують не менш захищену систему WebMoney. Причому ця система, як і сама торгова площадка, є мультивалютним. А це означає, що покупець може зберігати гроші на різних електронних гаманцях з різною валютою. І використовувати саме той гаманець, який буде вигідний покупцю при здійсненні різних покупок. Так, ті, хто заробляє гроші в доларах США, вважають зручним проводити оплату з доларового гаманця, а ті, хто отримують зарплату в рублях Росії, можуть розрахуватися з рублевого гаманця.

Маркетингові ходи компанії Alipay

В даний час кількість покупців на торговому майданчику Aliexpress перевищує мільйони. Але крім цього, як сама компанія, так і її платіжна система час від часу пропонує різні маркетингові ходи, для того щоб збільшити кількість покупців. Вони пропонують різні бонуси, наприклад, зменшення вартості товару на певний відсоток за прив'язку банківської корти до системи Alipay. І недосвідчені покупці, намагаючись заощадити на покупці, погоджуються на цю пропозицію.

Відв'язування карти від торгової площадки Aliexpress

Вирішуючи проблему, як відв'язати карту від Aliexpress, ви можете скористатися наступною схемою:
  • Увійдіть на сайт, де вам необхідно авторизуватись.
  • Після того, як потрапите в особистий кабінет, можете відкрити закладку "мій Alipay" і потрапити на сторінку Alipay. Якщо ви дійсно прив'язували банківську карту, то система легко вас запустить, так як ви є зареєстрованим користувачем.
  • Потім у верхній частині сайту треба знайти піктограму "редагувати карти".
  • Натиснувши на неї, ви отримаєте список прикріплених до системи банківських карток.
  • З правої сторони знаходиться напис "вилучити картку". Натисніть на неї.
  • Так ви зможете відв'язати вашу банківську карту від системи Aliexpress.

    Популярі новини
    Загрузка...