Новини високих технологій
» » Як відв'язати карту від Aliexpress в сучасних умовах

Як відв'язати карту від Aliexpress в сучасних умовах

11-12-2016, 18:22
1 003
В даний час електронна комерція все глибше входить у життя кожної людини, що живе в нашій країні. Кількість покупок, що здійснюються через інтернет-магазини, зростає постійно, з кожним місяцем і навіть вдень. Окремо на цьому інтернет-ринку знаходяться такі торгові майданчики як Aliexpress. Але часто ці компанії роблять маркетингові ходи без відома клієнтів. Така ініціатива торгових майданчиків засмучують покупців, і вони намагаються її припинити, що не завжди буває просто. Одним з таких ходів є прив'язка банківської картки до платіжної системі Aliexpress. Відповідно, у користувачів виникає питання: як відв'язати карту від Aliexpress?


Що таке Aliexpress?

Перед тим як відповісти на питання: як відв'язати карту від Aliexpress, початку давайте розберемося, що собою представляє ця торговельна площадка. Aliexpress найчастіше порівнюють з величезним інтернет-базаром, на якому торгує маса різних китайських інтернет-магазинів. Іноді навіть ці торгові точки можна назвати інтернет-магазинами, а просто торговими інтернет-крамницями. Тим не менш товарів на цьому майданчику безліч, причому більшість з них продається за досить низькою ціною. Крім цього, багато продавців практикують безкоштовну доставку з Китаю до вашого будинку. Саме це робить Aliexpress таким популярним. Але все-таки чому виникає питання про те, чи можна від'єднати її від Aliexpress?

Платіжна система Aliexpress

Торгова майданчик Aliexpress передбачає кілька видів оплати, серед яких можуть бути звичні у всьому світі електронні платіжні системи, такі як WebMoney, QIWI або WesternUnion. А також оплата може здійснюватися звичними банківськими картами VISA або MasterCard. Але, крім цього, Aliexpress має власну платіжну систему, яка називається Alipay.


Вона не лише пропонує кожному клієнту мати власний рахунок, але і до цього рахунку прив'язувати різні банківські карти, щоб у подальшому спростити роботу клієнта. Об'єднання рахунки з певної банківської картою називається прив'язкою. Прив'язана банківська карта, починаючи з певної суми платежу, може здійснювати такі банківські операції без відома клієнта. І це може створювати певні проблеми. З іншого боку, Alipay сама може пропонувати різні бонусні програми за прив'язку банківської карти, і недосвідчені покупці з радістю на це погоджуються. Але в подальшому у них все-таки виникає питання: як відв'язати банківську карту від Aliexpress?

Способи платежів на Aliexpress

Будь-якому покупцеві Aliexpress варто пам'ятати, що ця торгова площадка є мультиплатежной системою. Тому, щоб надалі не виникали питання про те, як відв'язати карту від Alipay Aliexpress, можна скористатися альтернативною системою платежів, яку пропонує ця торговельна площадка. Що це за альтернативні способи оплати? Багато в чому вони залежить від того, в якій країні проживає споживач. Але зазвичай відвідувач даної торгової площадки може бачити пропозиції, які зображені на фото, розміщеному в нашій статті.
При цьому покупець може вибрати саме ту платіжну систему, яка йому більше до душі, з якої він найбільше знайомий, і в якій йому здійснювати платежі найбільш зручно. Часто, щоб не зв'язуватися з банківськими картами і потім не займатися питанням: як відв'язати карту від Aliexpress, деякі покупці використовують не менш захищену систему WebMoney. Причому ця система, як і сама торгова площадка, є мультивалютним. А це означає, що покупець може зберігати гроші на різних електронних гаманцях з різною валютою. І використовувати саме той гаманець, який буде вигідний покупцю при здійсненні різних покупок. Так, ті, хто заробляє гроші в доларах США, вважають зручним проводити оплату з доларового гаманця, а ті, хто отримують зарплату в рублях Росії, можуть розрахуватися з рублевого гаманця.

Маркетингові ходи компанії Alipay

В даний час кількість покупців на торговому майданчику Aliexpress перевищує мільйони. Але крім цього, як сама компанія, так і її платіжна система час від часу пропонує різні маркетингові ходи, для того щоб збільшити кількість покупців. Вони пропонують різні бонуси, наприклад, зменшення вартості товару на певний відсоток за прив'язку банківської корти до системи Alipay. І недосвідчені покупці, намагаючись заощадити на покупці, погоджуються на цю пропозицію.

Відв'язування карти від торгової площадки Aliexpress

Вирішуючи проблему, як відв'язати карту від Aliexpress, ви можете скористатися наступною схемою: Увійдіть на сайт, де вам необхідно авторизуватись. Після того, як потрапите в особистий кабінет, можете відкрити закладку "мій Alipay" і потрапити на сторінку Alipay. Якщо ви дійсно прив'язували банківську карту, то система легко вас запустить, так як ви є зареєстрованим користувачем. Потім у верхній частині сайту треба знайти піктограму "редагувати карти". Натиснувши на неї, ви отримаєте список прикріплених до системи банківських карток. З правої сторони знаходиться напис "вилучити картку". Натисніть на неї. Так ви зможете відв'язати вашу банківську карту від системи Aliexpress.
Цікаво по темі
Як перенести контакти з Gmail на Gmail? Інструкція. Пошта Gmail
Як перенести контакти з Gmail на Gmail? Інструкція. Пошта Gmail
Якщо користувач заводить новий електронний ящик, то, швидше за все, він йому потрібен під якусь конкретну задачу, наприклад отримувати розсилку з
Як на "Алиэкспресс" знайти магазин за назвою: можливі способи
Як на "Алиэкспресс" знайти магазин за назвою: можливі способи
На сайті "Аліекспрес" періодично необхідно знайти конкретний магазин. У цій статті читайте докладну інструкцію про те, як це можна зробити.
"Яндекс.Гроші": Як дізнатися номер "Яндекс.Гаманця"?
"Яндекс.Гроші": Як дізнатися номер "Яндекс.Гаманця"?
Згідно з останніми даними, більше 22 мільйонів користувачів віддали свою перевагу саме платіжній системі "Яндекс.Гроші". Здійснювати оплату за
Aliexpress Standard Shipping - що за метод доставки в сучасному інтернет-маркетингу?
Aliexpress Standard Shipping - що за метод доставки в сучасному інтернет-маркетингу?
Останнім часом інтернет-маркетинг займає в житті країни все більше місце. І це не тільки інтернет-магазини усередині міста або країни, вже досить
Paypal-акаунт - що це таке "Алиэкспресс"? Особливості, інструкція та відгуки
Paypal-акаунт - що це таке "Алиэкспресс"? Особливості, інструкція та відгуки
Любителі покупок в мережі, напевно, чули про існування одного з найбільших інтернет-магазинів у світі - "Аліекспрес". Неймовірно низькі ціни, безліч
Кешбек "Аліекспрес" - як користуватися? Як заощадити на "Аліекспрес"
Кешбек "Аліекспрес" - як користуватися? Як заощадити на "Аліекспрес"
Крім широкого асортименту і низьких цін "Аліекспрес" пропонує своїм покупцям безліч акцій, спецпропозицій і навіть програм заробітку на залученні