Стримери - це що таке? Стример: відгуки, фото і ціна пристрою

158 0 Новини високих технологій

На сьогоднішній день існує величезна кількість різних медіапрогравачів, стримерів і інших пристроїв, які призначені для того, щоб виводити на телевізор потокове відео з онлайн-сервісів, а також мультимедійні файли, що зберігаються локально на комп'ютері. Стримери – це дуже зручні пристрої, і перший крок при їх виборі – це визначення мети використання. Для чого буде використовуватися стример? Для одержання потокового відео або музики з Мережі? Або для використання онлайн-сервісів? А може, у користувача є величезна колекція мультимедійних файлів на комп'ютері, які хотілося б переглядати на великому екрані телевізора?


Визначення медіаплеєрів

Стримери - це що таке? Стример: відгуки, фото і ціна пристрою
Багато плутають плеєри і стримери і вважають, що це одне і те ж. У чому ж відмінності? Медіаплеєри підключаються до домашньої мережі. Вони призначені для того, щоб відтворювати фільми, які зберігаються на комп'ютері. Плеєри працюють за стандартом, який дозволяє пристроям передавати та приймати по домашньої мережі медіаконтент.

Визначення стримерів

Стример – пристрій для підключення до онлайн-сервісів. Деякі моделі здатні відтворювати збережені файли. Вони мають в прошивці програму, яка підключається до бібліотеки на локальному комп'ютері або інших мережевих сховищах. Але часто стримери – це пристрої, що не мають сертифіката, що дозволяє працювати за таким же стандартом, як медіаплеєр. Тоді який пристрій краще підійде для перегляду фільмів і серіалів, а також прослуховування музики з онлайн-джерел або локального сховища? На чому зупинити вибір? Потрібно врахувати деякі фактори.


Простота використання і великий набір можливостей

Стримери - це що таке? Стример: відгуки, фото і ціна пристрою
Якщо необхідно орієнтуватися на членів сім'ї, які бояться будь-яких технічних складностей, що існують найпростіші стримери. Це пристрої, в яких дуже легке меню, а пульт управління елементарний у використанні. Roku Box – це, напевно, самий простий в навігації і налаштування стример. Ціна починається від 40 доларів. У нього великі іконки і дуже зручне меню, яке буде зрозуміло будь-якому починаючому користувачеві. Старші люди кажуть, що цю модель легко освоїти. Інші моделі є більш функціональними, і для їх використання потрібно мати певні навички. Одна з хороших моделей – це Boxee. Дуже зручний стример. Відгуки про нього переважно позитивні. Дана модель має широкі пошукові можливості. З його допомогою можна ділитися з іншими користувачами своїми рекомендаціями, а також отримувати зворотний відгук. В наявності велика кількість програм та каналів. Незважаючи на великі можливості, такий пристрій здатне налякати невпевненого користувача або новачка.

Потокові мультимедійні файли або локальна бібліотека?

Стримери - це що таке? Стример: відгуки, фото і ціна пристрою
У тому випадку, якщо основний інтерес користувача пов'язаний з сервісами, які надають онлайн-доступ до телевізійним шоу або з відтворенням онлайн-музики, необхідно розглядати варіанти покупки стримера, який працює саме з відповідними сервісами. Від деяких виробників можна почути інші назви потокових онлайн-сервісів: канали, додатки. На коробці завжди вказується список таких сервісів, але з часом, завдяки оновленням, з'являються нові. Потрібно регулярно перевіряти сайт виробника, якщо необхідна служба не знаходиться.
Модель Roku Box відмінно підходить для потокового відео, але на комп'ютері необхідно наявність спеціального медиасерверного програмного забезпечення. Також для відтворення заздалегідь викачаних файлів можна використовувати підключення через USB. Що таке стример WD TV Live? Це золота середина. Модель здатна передавати медіа від популярних сервісів, відтворювати домашні файли і слайд-шоу з фотографій. Який в управлінні цей стример? Фото пульта говорить про те, що все дуже просто, так як кнопок там небагато. Приставка Boxee може шукати файли в домашній мережі, проводити їх сортування. До того ж для них можна підібрати обкладинку. Підтримує велику кількість онлайн-сервісів.

Зберігання інформації

Стримери - це що таке? Стример: відгуки, фото і ціна пристрою
Якщо у користувача закінчилося місце для зберігання медіа і хочеться перемістити бібліотеки з комп'ютера, перевагу варто віддати стримерам, має вбудовану пам'ять або тим моделям, до яких можна підключати жорсткі диски за допомогою USB. При перенесенні файлів на жорсткий диск або пам'ять стримера пропадає потреба у включенні комп'ютера для доступу до мультимедіа. Крім цього, не буде ніякої залежності від перешкод в інтернет-з'єднанні, і будуть виключені проблеми з зупинками і буферизацією потоку. Модель стримера WD TV Live з приставкою Hub містить жорсткий диск, на який можна копіювати файли для того, щоб зберігати інформацію в централізованому сховищі. Звідти до неї матимуть доступ усі комп'ютери, підключені до домашньої мережі.

Сумісність з форматами медіафайлів

Стримери - це що таке? Стример: відгуки, фото і ціна пристрою
Стримери – це пристрої, здатні обробляти величезний спектр різних форматів відео і музики. Перед покупкою потрібно обов'язково перевіряти специфікацію, щоб переконатися в здатності пристрою відтворювати наявні у користувача файли. Досвідченим користувачам, які хочуть відтворювати такі формати, як AVI, можна порадити стример Netgear.

Apple TV

Стримери - це що таке? Стример: відгуки, фото і ціна пристрою
Якщо користувач має ноутбук, смартфон або планшет від Apple, можна замислитися про придбання медиастримера від цієї ж компанії. Він легко освоюється користувачами «яблучної» техніки. До тих пір, поки потокові служби мають залежність від покупок у магазині iTunes, є безліч варіантів програвання зі смартфона або планшета. Є цікава можливість створення «дзеркального» ефекту, коли те, що користувач бачить на дисплеї iPad, передається на стример. Але потрібно сказати, що файли проходять через процес стиснення, і на великий телевізор вони будуть виводитися не в такій же якості, як на маленькому екрані планшета.

Стримери, вбудовані в телевізор, або автономні?

Сучасні «розумні» телевізори і приставки здатні відтворювати потокові та локальні медіафайли. Чи потрібно купувати такий телевізор або приставку, де стример вбудований або краще зупинити вибір на автономному програвачі? У систем «все в одному» є свої плюси. Так, відео не проходить зайву щабель, ухудшающую якість. Сучасна техніка отримує все більшу кількість додатків. Але з іншого боку, автономні стримери настільки малі, що їх можна переносити і навіть брати в поїздки. До того ж якщо телевізор вже є, то купівля стримера обійдеться набагато дешевше. Звичайно, підсумкове рішення приймає користувач. Потрібно лише попередньо вивчити інформацію, щоб не помилитися з вибором. Благо, ринок насичений моделями для самих різних уподобань та фінансових можливостей.