Новини високих технологій
» » В пральну машину потрапила кісточка від ліфчика: як дістати? Рекомендації

В пральну машину потрапила кісточка від ліфчика: як дістати? Рекомендації

14-12-2016, 22:03
3 337
Сучасна пральна машина - це незамінна помічниця в будинку. Вона і випере, і майже висушить білизну, а деякі моделі ще і погладять. Але часто буває, що разом з білизною в бак попадають і залишаються там різного роду предмети: монети, що випали з кишені, відірвалися гудзики, заклепки, або в пральну машину потрапила кісточка від ліфчика. І якщо невеликий предмет менш небезпечний для внутрішніх частин приладу, то частина жіночої нижньої білизни з-за своєї форми може завдати великої шкоди. Як витягнути кісточку від ліфчика з пральної машини? Звичайно, можна викликати кваліфікованого майстра, він за лічені хвилини реанімує машинку. Вартість такої послуги буде від 1000 рублів, залежно від міста і сервісного центру. Але при бажанні можна заощадити на послугах майстра і самостійно вирішити проблему.


Якої шкоди може завдати машині ця деталь жіночого білизни?

У разі якщо кісточка від ліфчика потрапила в пральну машину під час прання, а власники не надали цьому належної уваги та не провели комплекс заходів для ліквідації проблеми, це може призвести до наступних наслідків: Пошкодження барабана, бака, в якому він обертається, або нагрівального елемента. Під час роботи барабан пральної машини обертається з великою швидкістю, у разі якщо кісточка від бюстгальтера встане поперек, вона може пробити його стінки або пошкодити сам бак. Те ж саме може статися і з Теном. Крім ремонту цих деталей, може знадобитися ще й усувати потоп. Пошкодження манжети. Хоча це досить міцна гумка, розташована навколо люка, але гострим предметом її легко пошкодити. Кісточка може провалитися в барабан і зупинити його роботу. Якщо вчасно не дістати металеву деталь жіночого білизни, вона з часом стане залишати іржу на білизні й одязі.

Як зрозуміти, що кісточка від ліфчика потрапила в пральну машину?

Якщо в процесі прання чутний характерний звук скреготу по металу, щоб уникнути проблем, краще всього зупинити програму, злити воду, дістати білизна і знайти джерело шуму, попередньо оглянувши білизна та з'ясувавши, яка деталь одягу може його видавати. Якщо в процесі огляду виявлено, що в пральну машину потрапила кісточка від ліфчика, необхідно озброїтися ліхтариком і знайти місце її знаходження. Ця частина жіночої білизни може виявитися у трьох місцях апарату:


в барабані; у баку; між баком і барабаном. Якщо в барабані її немає, через отвори варто оглянути дно бака. У разі відсутності можна діагностувати, що вона застрягла між цими частинами.

Як дістати кісточку з машини, залежить від матеріалу

В жіноче утримує нижню білизну вставляються кісточки з різного матеріалу. Вони бувають як пластикові, так і металеві. Залізні елементи можуть завдати більш серйозної шкоди деталей пральної машини, але і дістати їх можна спробувати за допомогою магніту, не розбираючи апарат. У той час як для вилучення пластмасової кісточки доведеться провести розбирання пральної машини. Але у випадку якщо в пральну машину потрапила кісточка від ліфчика з пластику, вона не завдасть великої шкоди, оскільки є гнучкою і м'якою в порівнянні з металом. Але в будь-якому випадку доведеться потрудитися, щоб витягти сторонній предмет з апарату. Отже, виявилася кісточка від ліфчика в пралці. Як витягнути? Зробити це можна кількома способами, залежно від того, в якій частині апарату вона знаходиться.

Витягання чужорідного предмета через отвір від Тена

Варто відзначити, що цей спосіб вилучення предметів одягу з бака підходить тільки тим моделям, у яких нагрівальний елемент знаходиться ззаду. Наприклад, пральна машина LG. Потрапила кісточка від ліфчика в сам бак або залишилася між баком і барабаном, значення не має. Для того, щоб її дістати, необхідно: Відключити прилад від електромережі. Розгорнути пральну машину так, щоб до задньої стінки можна було зручно підійти. Якщо в машині передбачений сервісний люк, то всі роботи можна проводити через нього. У разі його відсутності доведеться знімати задню стінку, попередньо відкрутивши шурупи, на яких вона тримається.
За захисною кришкою розташований шків барабана, за ним - корпус барабана, він може бути з пластику або металу. Під шківом знаходяться дроти – частина Тена. Сам нагрівальний елемент розташований у баку, його потрібно акуратно витягти, попередньо вийнявши клеми з проводами.
Далі слід відкручувати центрової гайку кріплення до тих пір, поки вона не виявиться зі шпилькою в одній площині. Після шпилька видавлюється шляхом натискання на гайку у бік нагрівального елемента. Тепер можна отримувати сам ТЕН, трохи розгойдавши його. Витягнувши нагрівальний елемент, його потрібно почистити від накипу, прибрати накип зі дна бака. Після вилучення Тена через отвір дістається кісточка.

Витяг предмета через злив

Якщо кісточка від ліфчика потрапила в пральну машину і застрягла в патрубку, дістати її шляхом демонтажу нагрівального елемента не вийде. Всі заходи щодо ліквідації стороннього предмета доведеться проводити через дно апарату: Пральна машина відключається від електромережі. Машинка висувається так, щоб до нього був вільний підхід. Дістається відсік для порошку. Машинка переверається на бік. Відкручується шурпи або знімаються фіксатори, які кріплять дно пральної машини, для того щоб отримати доступ до зливного патрубку.

Патрубок проходить від бака до помпи, його необхідно зняти. Потім дістати кісточку, почистити патрубок і поставити його на місце. Після зібрати саму машину.

Витяг кісточки без розбирання апарату

Якщо в пральну машину потрапила кісточка від ліфчика, що робити, коли вона впала на дно бака? В цьому випадку можна спробувати дістати її без розбирання самої техніки. Для цього потрібно: Ліхтарик. Довга тонка дріт або спиця.
За допомогою ліхтарика встановлюється місцезнаходження кісточки. На дроті або спиці робляться невеликі гачки з двох сторін. Перший - для поддевания кісточки, другий, щоб дріт не спіткала та ж врахувати, що і який дістають предмет. Тепер через отвори в барабані необхідно спробувати підчепити кісточку, після повільно прокручувати її, щоб який дістають предмет підвівся вертикально. Коли кісточка потрапить в один з отворів, дістати її пассатижами.

Як правильно прати білизну, щоб запобігти попаданню в машину небажаних предметів?

Щоб не виникало проблем, коли в пральну машину потрапила кісточка від ліфчика, необхідно дотримуватися наступних рекомендацій: Використовувати спеціальні мішечки на блискавці або контейнери для прання білизни. Якщо немає можливості придбати таку річ, можна скористатися звичайною наволочкою або зшити захисний мішок самостійно.
В пральну машину потрапила кісточка від ліфчика: як дістати? Рекомендації
Переглядати білизну перед пранням на наявність пошкоджень, в одязі обов'язково перевіряти кишені. Для прання білизни вибирати програму делікатного прання з мінімальними оборотами віджиму. Корсети, мереживне і шовкову білизну прати вручну. Правильний і ретельний догляд за пральною машиною продовжить її роботу не на один рік, а речі та білизна зберігає в цілості й схоронності.
Цікаво по темі
Пральна машина Bosch WLG 20260 OE: характеристики, порівняння з конкурентами та відгуки
Пральна машина Bosch WLG 20260 OE: характеристики, порівняння з конкурентами та відгуки
З торговою маркою Bosch знайомий кожен вітчизняний покупець. За весь термін діяльності вона заробила гарну репутацію. Техніка, що продається під цим
Інструкція з використання пральної машини: основні моменти
Інструкція з використання пральної машини: основні моменти
У кожному будинку є пральні машини. Вони можуть бути автоматичними або напівавтоматичними, з сушкою, віджиманням та іншими функціями. Також вони
Огляд пральної машини Zanussi ZWY 180
Огляд пральної машини Zanussi ZWY 180
Дана модель відноситься до категорії приладів з вертикальним завантаженням. Завантажувати барабан можна максимум 5 кг білизни. Відноситься до
Пральні машини Hotpoint Ariston. Моделі, відгуки
Пральні машини Hotpoint Ariston. Моделі, відгуки
Пральні машини Hotpoint-Ariston відмінно продаються на території Росії. Всі моделі користуються популярністю, відгуки про них в більшості випадків
Пральна машина Indesit IWSB 5085: огляд, технічні характеристики, відгуки
Пральна машина Indesit IWSB 5085: огляд, технічні характеристики, відгуки
Пральна машина Indesit IWSB 5085 є вже у багатьох росіян. З її придбанням господині забули про тривалої виснажливої пранні. Весь процес
Як перевірити датчик рівня води в пральній машині?
Як перевірити датчик рівня води в пральній машині?
Будь-яка сучасна модель пральної машини оснащена пресостатом. Завдяки цьому механізму, в залежності від вибору режиму прання і ваги завантажувальних