Огляд мікрохвильовки Samsung GE83XR

172 0 Новини високих технологій

Зараз практично кожна людина, крім стандартної варильної панелі, набуває мікрохвильову піч. Чому? Такий прилад має компактні розміри, легко встановлюється на будь-якій поверхні, виконує велику кількість функцій. Саме в мікрохвильовці можна швидко розігріти будь-яку страву, не використовуючи масло, за лічені секунди приготувати гарячий бутерброд, засмажити смачну курку-гриль, а якщо є режим «конвекція», то навіть спекти запашний пиріг. Компанія Samsung вже тривалий час займається виготовленням різної побутової техніки. Це телевізори, пилососи, ноутбуки і, звичайно ж, прилади для кухні. Мікрохвильові печі в Росії представлені великим асортиментом. Є найбільш прості моделі, які оснащені тільки функцією СВЧ, з механічним керуванням (важелі-перемикачі часу і потужності), без дисплея. Їх вартість стартує від 1 тис. грн.


Однак можна придбати і більш функціональну модель. Вона оснащується грилем, має режим «конвекція», управління електронне, покриття биокерамическое. Також є світлодіодний дисплей. Ціни на них починаються від 8 тис. рублів. Саме до таких приладів належать мікрохвильова піч з грилем Samsung GE83XR. Придбати її можна в середньому за 9000-10000 руб.

Огляд мікрохвильовки Samsung GE83XR

Короткий опис

Модель GE83XR торговельної марки Samsung являє собою стильний сучасний прилад. Апарат досить функціональний, має велику кількість режимів. Його максимальна потужність – 850 Вт. Мікрохвильова піч Samsung GE83XR призначена для того, щоб легко і швидко приготувати різні страви, розморозити продукти або просто розігріти їжу.


Габарити приладу: 489х275х369 див. Встановити його можна практично в будь-якому місці робочої поверхні. Якщо ж кухня дуже маленька, то можна додатково придбати спеціальні кронштейни. Під час експлуатації споживає електроенергію, що дорівнює 1300 Вт, працює від мережі 220 В. Об'єм камери – 23 л Внутрішнє покриття биокерамическое. Воно відрізняється гладкістю, тому мити камеру дуже легко. Даний вид покриття має багато переваг:
 • запобігання розвитку бактерій;
 • високий рівень міцності;
 • стійкість до механічних пошкоджень,
 • наявність антипригарного шару.
 • Дизайн

  Samsung GE83XR – модель, здатна прикрасити будь-яку кухню. Її сучасний і оригінальний дизайн. Передня панель гладка, має дзеркальну поверхню. Корпус – чорний. Під панеллю управління розташована велика прямокутна кнопка, яка відповідає за відкриття дверцят. З цього ж боку, тільки у верхній частині, знаходиться дисплей з приємним зеленим підсвічуванням.
  Огляд мікрохвильовки Samsung GE83XR

  Управління

  Панель управління в Samsung GE83XR – сенсорна. Вона відрізняється високою якістю і надійністю. Саме завдяки їй працювати з мікрохвильовою піччю легко і просто. Вона розділена на два сектори. У верхньому знаходяться автоматичні програми і розморожування, у нижньому – режими, годинник і кнопки включення/вимикання. Для приготування можна використовувати один з шести рівнів потужності випромінювання. За замовчуванням включається найвищий, для перемикання слід натиснути на вибраний режим ще раз. Завдяки обертовому страви мікрохвилі рівномірно розподіляються по продуктам.
  Огляд мікрохвильовки Samsung GE83XR

  Програми

  Samsung GE83XR – мікрохвильова піч, в якій можна швидко розморозити будь-який продукт. Для кожного напівфабрикату є спеціальний режим, наприклад, "Яловичина", "Курка", "Овочі". Перед включенням програми розморожування знадобиться правильно ввести вагу продукту. Час встановлюється автоматично. Протягом процесу піч відтворить сигнал, який свідчить про те, що необхідно перевернути вміст. Наявність гриля дозволяє надавати страви красиву рум'яну скоринку. Потужність приготування змінюється подвійним натисканням кнопки даного режиму. При необхідності можна скористатися опцією «Гриль + НВЧ». Під час цього процесу страва буде не тільки обсмажуватися, але і готуватися під впливом мікрохвиль. Важливою опцією є таймер. У даній моделі виставити його можна максимум на 99 хвилин.

  Додаткові можливості

  Samsung GE83XR – прилад, оснащений спеціальною системою захисту від дітей. Для того, щоб заблокувати всі функції мікрохвильовій печі, знадобиться одночасно натиснути кнопки «Старт» і «Годинник». Повторне натискання комбінації відключить цей режим. Апарат оснащений підсвічуванням. Вона автоматично включається під час роботи і при відкритті дверцят. Для того щоб зробити процес експлуатації приладу максимально зручним, виробник встановив оповіщають звукові сигнали. Якщо з якоїсь причини необхідно відключити його, то треба одночасно натиснути дві кнопки - «Старт» і «Стоп».
  Огляд мікрохвильовки Samsung GE83XR

  Samsung GE83XR: відгуки

  Покупці вже змогли по достоїнству оцінити дану модель мікрохвильовки. Багато споживачі виділили великий набір автоматичних програм приготування, функція розморожування, високу потужність. Гарний дизайн подобається всім без винятку. Також варто звернути увагу на те, що практично всі прилади працюють без поломок більше двох років.