Як підключити до телевізора Apple TV: покрокова інструкція, налаштування

351 0 Новини високих технологій

Apple TV-техніку підключити, а також налаштувати правильно обладнання для початку комфортною і правильної роботи може тільки невелика частина людей. Але, виявляється, проблема полягає лише в тому, що багато людей просто не розуміють суть проблеми. Насправді процес синхронізації дуже простий і зрозумілий. У статті детально про те, як підключити до телевізора Apple TV. Простим російською мовою, без використання настільки складною і незрозумілою для більшості читачів термінології.

Як підключити до телевізора Apple TV: покрокова інструкція, налаштування

Apple TV

Ви здивуєтеся, але "Епл" випускає дуже прості і зрозумілі пристрою. Тому будь-який користувач, навіть самий некомпетентний в питанні про те, як підключити до телевізора Apple TV, може легко і відразу зміркувати, що до чого. Якщо виходити з параметрів універсальності, то "Епл" випускає найбільш універсальні пристрої в світі, сумісні практично з будь-яким інтерфейсом. І тепер перейдемо до перегляду його безпосередніх можливостей:
 • Можливість синхронізації різних периферійних пристроїв, наприклад, плеєр, колонки, CDDVD-пристрої, для створення мультимедіа комплексу.
 • Додаток для відтворення музичних файлів iTunes.
 • Можливість переглядати клипыфильмы в дуже високому дозволі.
 • Перегляд контенту в режимі онлайн.
 • Висновок на екран зображення зі смартфона, планшета і інших гаджетів, під якою операційною системою знаходиться пристрій, не має ніякого значення.
 • Отримуєте доступ до багатьох відеоігор.
 • Apple-пристрої умовно ділять на 4 покоління, є лінія під управлінням Mac OS X Tige - ці гаджети називають лінією дебютною. Друге покоління пристроїв від американського гіганта працює під управлінням iOS. Smart-бокси раннього покоління можуть відтворювати тільки в потокової передачі потужності. Це обумовлено тим, що у них немає жорсткого диска з великою місткістю, тому зберігання на вінчестері повністю виключено.

  A5 і 8 Гб це вбудовані процесори, які використовуються для зберігання змінного інформації перед початком передачі. Але з цього недоліку випливає перевага: це дозволяє з iTunes дивитися будь-який контент в дуже високому дозволі, яке тільки можливо на сьогоднішній день. При цьому з дуже виразним звуком, без наявності шумових і хвильових перешкод, з високою швидкістю, практично без затримок. Моделі останнього покоління мають у своєму арсеналі 32 і 64 Мб вбудованої оперативної пам'яті. Нове покоління має тільки дві лінійки, останній випуск може використовувати для роботи програми від сервісу App Store. Так само, як і у всіх пристроїв від "Епл", є розумний і кмітливий голосовий помічник Siri. Навіть він здатний знайти вам інструкцію, як підключити до телевізора Apple TV.
  Як підключити до телевізора Apple TV: покрокова інструкція, налаштування
  Після того, як ви підключите периферійний пристрій, корисний функціонал вашого телевізора значно розшириться, причому в кілька разів. Для використання даних і програм зі смартфона або комп'ютера вам необхідно використовувати спеціальний додаток, що дозволяють здійснювати такі дії. Далі відбувається синхронізація двох пристроїв, управляється все це спеціальним пультом. Зазвичай він входить в комплектацію при покупці. Якщо ні, то нижче ви зможете прочитати, як підключити Apple TV до телевізора без пульта. Також можна використовувати для управління будь-гаджет під управлінням операційної системи iOS 7 або вище декілька ступенів.

  Як підключити?

  Apple TV під'єднують до телевізора через HDMI вихід і по каналу Wi-fi, ніякого іншого способу не існує. Краще всього використовувати провідне пристрій: це дає більш широкі можливості користуватися інтерфейсом і додатками, сумісними з приставкою. Якщо використовувати мережу Wi-fi, то для вас не будуть доступні можливості використання iTunes. Ось перелік необхідних предметів для підключення:
 • Телевізор з HDMI.
 • Сам кабель HDMI.
 • Точка доступу для виходу в інтернет.
 • Приставка від Apple.
 • Як підключити до телевізора Apple TV: покрокова інструкція, налаштування
  У базовому комплекті є тільки пульт для дистанційного управління, шнур кабельний і зарядний пристрій. HDMI-перехідник доведеться докуповувати окремо.

  Суть процесу

  Як підключити до телевізора Apple TV: покрокова інструкція, налаштування
  Як підключити Apple TV до телевізора, Samsung, наприклад:
 • Кабель HDMI приєднуємо до пристрою, а інший кінець, відповідно, до приставки.
 • Кабель живлення в мережу, а дріт після підключаємо до розетки, і ніяк інакше.
 • Далі беремо в руки пульт управління, вибираємо сигнал HDMI.
 • Може бути, у вас телевізор не бачить пристрій? Так, таке може статися, але це лише тому, що один з шнурів знаходиться в несправному стані. Друга причина полягає в налаштуванні. Також можна трапитися, що ви просто переплутали всі роз'єми: перевірте ще раз і повторіть всю процедуру знову. Це не займе багато часу.

  Налаштовуємо через iPhone

  Всі смартфони від Apple підтримують функцію управління пристроями свого бренду: є спеціальна опція iBeacon. Отже, щоб налаштувати приставку, робимо наступне:
 • Підключаємо всі кабелі, включаємо в мережу.
 • Підійдіть з телефоном до пристрою, потім відходимо приблизно на 15-20 сантиметрів.
 • На вашому екрані з'явиться пропозицію приступити до налаштування пристрою, тиснемо "так".
 • Вводимо логін і пароль для авторизації в мережі (ID).
 • Далі на екрані з'явиться "зберегти ID налаштування" і дозвіл відправки звітів про роботу пристрою.
 • Відповідаємо на всі питання, які будуть виходити на нашому екрані.
 • Налаштування почалася, очікуємо її закінчення.
 • Ця процедура в середньому займає до 5 хвилин включно. Для налаштування через інші пристрої на них повинна бути система IOS 9.1. Головне, щоб на пристрої були включені мережі Bluetooth і WI-FI. Ці ж бездротові мережі підкажуть вам, як підключити Apple TV до телевізора без HDMI. І ви легко здійсните задумане.

  Налаштування, інструкція

  Як підключити до телевізора Apple TV: покрокова інструкція, налаштування
  Як підключити Apple TV до телевізора 4k? Включаємо прилад і, якщо перед цим під'єднання пройшло успішно, то перед нами з'явиться меню, в якому можна налаштувати під себе пристрій.
  Шляхом натискання на сенсорну панель підключаємо до роботи пульт. Пульт допомагає нам здійснити настройку на самому початку, потрібно вибрати мову користувача, його регіон і підключити систему голосового помічника. Далі вводимо пароль. Пам'ятайте, що включення програми голосового помічника може бути тільки в пристроях 4 покоління, на більш ранніх пристроях така можливість повністю відсутній, тому не варто плекати помилкових ілюзій. Після першого підключення потрібно активувати на пристрої свої акаунти. Наприклад, це може бути аккаунт iTunes.

  Пояснення до підключення за допомогою пульта дистанційного керування системою

  Як підключити до телевізора Apple TV: покрокова інструкція, налаштування
  Синхронізація починається з натискання на панель сенсорного управління на самому пульті, при виникненні неполадок тиснемо одночасно "меню" і "додати гучність", утримуємо в такому стані протягом мінімум 5 секунд. На екрані з'явиться "велика відстань (між двома гаджетами зрозуміло), далі потрібно просто покласти пульт до приставки.

  На закінчення

  Сподіваємося, вам стало зрозуміло як підключити Apple TV до телевізора. На цьому процедуру з під'єднання та налаштування можна вважати закінченою. Ви отримуєте доступ до файлів у великому дозволі. Все просто і зручно. Якщо є й інша техніка від даного виробника, то синхронізуйте разом і інші пристрої, це займає 5 хвилин, не варто ускладнювати самому дуже легку процедуру. Керуючись викладеним вище, без праці зможете налаштувати під свої потреби пристрій, не вдаючись до допомоги ззовні.

  Популярі новини
  Загрузка...